Villa Solaris

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Novdom Sp. z o.o.

Olsztyn, ul. Bartąskiej

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 589 ofert w najbliższej okolicy!

Villa Solaris

8 zdjęć

Villa Solaris
Villa Solaris
Villa Solaris
Villa Solaris

Najbliższe inwestycje

 • Horyzont Jaroty
  od: 6 000 zł/m2

  Przedsiębiorstwo Budowlane "MAS-BUD"

 • Osiedle Morena II

  Novdom Sp. z o.o.

 • Osiedle Ostoja
  od: 5 690 zł/m2

  Osiedle Ostoja

Opis Inwestycji

Osiedle przy ul. Bartąskiej wyróżniać się będzie nowoczesną architekturą oraz pięknie zaaranżowaną zielenią.Estetyczne i funkcjonalne mieszkania oraz bezpieczna przestrzeń do zabawy dla dzieci sprawią, że każdyz domowników poczuje się tu naprawdę wyjątkowo.Informacje ogólneOsiedle składać się będzie z 2 pięciokondygnacyjnych budynków, w których znajdzie się 95 funkcjonalnych mieszkań,o powierzchni od 41 do 72 m², w układach 1,2,3 i 4 pokojowych.W celu uzyskania większej powierzchni, istnieje możliwość łączenia ze sobą sąsiadujących mieszkań. Wszystkie lokale mieszkalne mają praktyczny i wygodny balkon.Mieszkańcy będą mieć do dyspozycji bezpłatne miejsca parkingowe na terenie osiedla oraz 41 indywidualnych miejsc postojowych w hali garażowej podziemnej, a także przynależne do lokalimieszkalnych komórki lokatorskie. W każdej klatce schodowej będą zainstalowane windy, które znacznie podwyższą komfort ruchu między kondygnacjami mieszkalnymi oraz poziomem (-1), na którym będzie się znajdować garaż podziemny.Pierwsze prace związane z budową osiedla przy ul. Bartąskiej rozpoczną się w I kwartale 2011 roku. Planowane zakończenie inwestycji nastąpi w IV kwartale 2012 roku. StandardŁączymy nowoczesność ze sprawdzonymi metodami budowy. Nasze osiedle zostanie wykonane z najlepszych, tradycyjnych materiałów z zastosowaniem nowoczesnych, wysokiej jakości dodatków wykończeniowych.Mieszkania zostaną oddane w PODWYŻSZONYM STANDARDZIE DEWELOPERSKIM, przygotowanym do aranżacji i wykończenia. STANDARD ten wyróżnia się:• ściany zewnętrzne murowane z cegieł silikatowych (silikaty),

• ściany między mieszkaniami i działowe,

• dachówka betonowa,

• tynki gipsowe z wyłączeniem pomieszczeń sanitarnych jednokrotnie malowane,

• w pomieszczeniach sanitarnych tynki zacierane “na ostro”,

• stolarka okienna PCV dwuszybowa o współczynniku k<_1,0, renomowanej firmy JOCZ z zastosowaniem najnowszego profilu okiennego – Schuco,

• elewacja drewniana – system MOCO

• parapety wewnątrz lokalowe granitowe,

• drzwi wejściowe wzmocnione firmy GERDA

• posadzki – szlichta betonowa – zacierane na gotowo,

• instalacja telefoniczne i telewizji kablowej zakończone gniazdkami ze zbiorczą anteną,

• indywidualne rozliczenie mediów,

• instalacja CO w tym grzejniki z termoregulatorami,

• instalacja wodno – kanalizacyjna z wodomierzem (w łazience przyłącze z jednym zaworem czerpalnym),

• instalacja elektryczna z wyłączeniem osprzętu oświetleniowego,

• domofon

• system telewizji zbiorczej(naziemna + satelitarna)

• windy renomowanej firmy KONE.

Inwestycja Villa Solaris znajduje się w Olsztynie, ul. Bartąskiej (4.7 km od centrum Olsztyna), została zrealizowana przez dewelopera Novdom Sp. z o.o..

Inwestycja Villa Solaris została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 80 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Villa Solaris pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Novdom Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 80 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Solaris mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Villa Solaris znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rubinowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Solaris znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny Błękitne Okna w odległości 410 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Villa Solaris jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Szymański w odległości 400 m, Przychodnia NFZ w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Solaris składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Żabka, w odległości 390 m znajduje się Mazurek, w odległości 390 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Solaris w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.03.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: