Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Villa Solaris

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Novdom Sp. z o.o.

Olsztyn, Generałów, ul. Bartąskiej

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 20 ofert w najbliższej okolicy!

Podobne oferty w najbliższej okolicy

Prezentacja oferty archiwalnej

Villa Solaris

Olsztyn, Generałów, ul. Bartąskiej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski podwyższony

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 80 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle przy ul. Bartąskiej wyróżniać się będzie nowoczesną architekturą oraz pięknie zaaranżowaną zielenią.Estetyczne i funkcjonalne mieszkania oraz bezpieczna przestrzeń do zabawy dla dzieci sprawią, że każdyz domowników poczuje się tu naprawdę wyjątkowo.Informacje ogólneOsiedle składać się będzie z 2 pięciokondygnacyjnych budynków, w których znajdzie się 95 funkcjonalnych mieszkań,o powierzchni od 41 do 72 m², w układach 1,2,3 i 4 pokojowych.W celu uzyskania większej powierzchni, istnieje możliwość łączenia ze sobą sąsiadujących mieszkań. Wszystkie lokale mieszkalne mają praktyczny i wygodny balkon.Mieszkańcy będą mieć do dyspozycji bezpłatne miejsca parkingowe na terenie osiedla oraz 41 indywidualnych miejsc postojowych w hali garażowej podziemnej, a także przynależne do lokalimieszkalnych komórki lokatorskie. W każdej klatce schodowej będą zainstalowane windy, które znacznie podwyższą komfort ruchu między kondygnacjami mieszkalnymi oraz poziomem (-1), na którym będzie się znajdować garaż podziemny.Pierwsze prace związane z budową osiedla przy ul. Bartąskiej rozpoczną się w I kwartale 2011 roku. Planowane zakończenie inwestycji nastąpi w IV kwartale 2012 roku. StandardŁączymy nowoczesność ze sprawdzonymi metodami budowy. Nasze osiedle zostanie wykonane z najlepszych, tradycyjnych materiałów z zastosowaniem nowoczesnych, wysokiej jakości dodatków wykończeniowych.Mieszkania zostaną oddane w PODWYŻSZONYM STANDARDZIE DEWELOPERSKIM, przygotowanym do aranżacji i wykończenia. STANDARD ten wyróżnia się:• ściany zewnętrzne murowane z cegieł silikatowych (silikaty),

• ściany między mieszkaniami i działowe,

• dachówka betonowa,

• tynki gipsowe z wyłączeniem pomieszczeń sanitarnych jednokrotnie malowane,

• w pomieszczeniach sanitarnych tynki zacierane “na ostro”,

• stolarka okienna PCV dwuszybowa o współczynniku k<_1,0, renomowanej firmy JOCZ z zastosowaniem najnowszego profilu okiennego – Schuco,

• elewacja drewniana – system MOCO

• parapety wewnątrz lokalowe granitowe,

• drzwi wejściowe wzmocnione firmy GERDA

• posadzki – szlichta betonowa – zacierane na gotowo,

• instalacja telefoniczne i telewizji kablowej zakończone gniazdkami ze zbiorczą anteną,

• indywidualne rozliczenie mediów,

• instalacja CO w tym grzejniki z termoregulatorami,

• instalacja wodno – kanalizacyjna z wodomierzem (w łazience przyłącze z jednym zaworem czerpalnym),

• instalacja elektryczna z wyłączeniem osprzętu oświetleniowego,

• domofon

• system telewizji zbiorczej(naziemna + satelitarna)

• windy renomowanej firmy KONE.

Inwestycja Villa Solaris znajduje się na Generałów, ul. Bartąskiej (4.7 km od centrum Olsztyna), została zrealizowana przez Novdom Sp. z o.o.

Inwestycja Villa Solaris została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 80 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Villa Solaris nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Villa Solaris deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

    Lokalizacja inwestycji

    Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na kilkadziesiąt osiedli - jednostek pomocniczych gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych o zasięgu lokalnym. Około 30 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

    Komunikacja

    Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Solaris?

    Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonuje kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym kilka nocnych i miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr 2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się osiem stacji: Olsztyn Dajtki, Olsztyn Śródmieście, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Likusy, Olsztyn Redykajny, Olsztyn Jezioro Ukiel oraz Olsztyn Zachodni.

    Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Solaris mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Villa Solaris znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rubinowa.

    Edukacja

    Czy w pobliżu inwestycji Villa Solaris znajdują się szkoły/przedszkola?

    Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Solaris znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek Dwujęzyczne Dzieci w odległości 400 m.

    Opieka medyczna

    Dużym atutem inwestycji Villa Solaris jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Szymański w odległości 400 m.

    Sklepy i usługi

    Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

    Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Solaris składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Żabka, w odległości 400 m znajduje się Biedronka.

    Sport

    Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Solaris w odległości 100 m znajduje się boisko / kort.

    Data aktualizacji: 17.03.2026

    Nagrody i wyróżnienia dla rynekpierwotny.pl

    Nagroda Forbes 2022
    Nagroda Forbes 2021
    Nagroda Digital Excellence Awards 2022
    Nagroda Laur Klienta 2023
    Nagroda Dobry Pracodawca 2023
    Nagroda Gazele Biznesu 2023