Villa Solaris

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezNovdom Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 685 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Horyzont Jaroty(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Olsztyn, ul. Bartąska (0.1 km od Olsztyna)
  Ceny od: 6 000 brutto/m2
  Horyzont Jaroty
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 49
  Powierzchnia: 31 - 79 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Przedsiębiorstwo Budowlane "MAS-BUD"
 • Osiedle Morena II(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Olsztyn, ul. Morenowa (0.2 km od Olsztyna)
  Osiedle Morena II
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 22
  Powierzchnia: 33 - 82 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Novdom Sp. z o.o.
 • Osiedle Ostoja(1.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Olsztyn, ul. Jarocka 21 (3.6 km od centrum Olsztyna)
  Ceny od: 5 490 brutto/m2
  Osiedle Ostoja
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 45
  Powierzchnia: 34 - 65 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Osiedle Ostoja

Opis Inwestycji

Osiedle przy ul. Bartąskiej wyróżniać się będzie nowoczesną architekturą oraz pięknie zaaranżowaną zielenią.Estetyczne i funkcjonalne mieszkania oraz bezpieczna przestrzeń do zabawy dla dzieci sprawią, że każdyz domowników poczuje się tu naprawdę wyjątkowo.Informacje ogólneOsiedle składać się będzie z 2 pięciokondygnacyjnych budynków, w których znajdzie się 95 funkcjonalnych mieszkań,o powierzchni od 41 do 72 m², w układach 1,2,3 i 4 pokojowych.W celu uzyskania większej powierzchni, istnieje możliwość łączenia ze sobą sąsiadujących mieszkań. Wszystkie lokale mieszkalne mają praktyczny i wygodny balkon.Mieszkańcy będą mieć do dyspozycji bezpłatne miejsca parkingowe na terenie osiedla oraz 41 indywidualnych miejsc postojowych w hali garażowej podziemnej, a także przynależne do lokalimieszkalnych komórki lokatorskie. W każdej klatce schodowej będą zainstalowane windy, które znacznie podwyższą komfort ruchu między kondygnacjami mieszkalnymi oraz poziomem (-1), na którym będzie się znajdować garaż podziemny.Pierwsze prace związane z budową osiedla przy ul. Bartąskiej rozpoczną się w I kwartale 2011 roku. Planowane zakończenie inwestycji nastąpi w IV kwartale 2012 roku. StandardŁączymy nowoczesność ze sprawdzonymi metodami budowy. Nasze osiedle zostanie wykonane z najlepszych, tradycyjnych materiałów z zastosowaniem nowoczesnych, wysokiej jakości dodatków wykończeniowych.Mieszkania zostaną oddane w PODWYŻSZONYM STANDARDZIE DEWELOPERSKIM, przygotowanym do aranżacji i wykończenia. STANDARD ten wyróżnia się:• ściany zewnętrzne murowane z cegieł silikatowych (silikaty),• ściany między mieszkaniami i działowe,• dachówka betonowa,• tynki gipsowe z wyłączeniem pomieszczeń sanitarnych jednokrotnie malowane,• w pomieszczeniach sanitarnych tynki zacierane “na ostro”,• stolarka okienna PCV dwuszybowa o współczynniku k<_1,0, renomowanej firmy JOCZ z zastosowaniem najnowszego profilu okiennego – Schuco,• elewacja drewniana – system MOCO• parapety wewnątrz lokalowe granitowe,• drzwi wejściowe wzmocnione firmy GERDA• posadzki – szlichta betonowa – zacierane na gotowo,• instalacja telefoniczne i telewizji kablowej zakończone gniazdkami ze zbiorczą anteną,• indywidualne rozliczenie mediów,• instalacja CO w tym grzejniki z termoregulatorami,• instalacja wodno – kanalizacyjna z wodomierzem (w łazience przyłącze z jednym zaworem czerpalnym),• instalacja elektryczna z wyłączeniem osprzętu oświetleniowego,• domofon• system telewizji zbiorczej(naziemna + satelitarna)• windy renomowanej firmy KONE.

Inwestycja Villa Solaris znajduje się w Olsztynie, ul. Bartąskiej (4.7 km od centrum Olsztyna), została zrealizowana przez dewelopera Novdom Sp. z o.o..

Inwestycja Villa Solaris została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 80 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Villa Solaris pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Novdom Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 80 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Villa Solaris

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Solaris mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Villa Solaris znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rubinowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Solaris znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny Błękitne Okna w odległości 410 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Villa Solaris jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Szymański w odległości 400 m, Przychodnia NFZ w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Solaris składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Żabka, w odległości 390 m znajduje się Mazurek, w odległości 390 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Solaris w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.03.2013

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie