Osiedle Cicha Dolina

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Bruzdowa, oferowane bezpośrednio przez Notica Investment Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Warszawa, Wilanów, Zawady, ul. Bruzdowa 104

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Osiedle Cicha Dolina

4 zdjęcia

Osiedle Cicha Dolina
Osiedle Cicha Dolina
Osiedle Cicha Dolina
Osiedle Cicha Dolina

Najbliższe inwestycje

 • Habitat Wilanów

  Habitat Wilanów

  City Homes Sp.z.o.o. Sp. k.

  Dom Zawady, Wilanów, Warszawa
  ul. Lercha 15
  10.4 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2022
  • Metraż: 269 m2
  • Domów: 2
  • Pokoje: 6
 • Osiedle Cyklamenów

  Osiedle Cyklamenów

  Real Invest Sp. z o.o.

  Dom Nadwiśle, Wawer, Warszawa
  ul. Cyklamenów 14
  10.4 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2022
  • Metraż: 140 m2
  • Domów: 3
  • Pokoje: 5

Opis Inwestycji

Każdy segment to dom o dwóch kondygnacjach z garażem o łącznej powierzchni ok. 150 m2, na działce, której powierzchnia wynosi od 209 do 498 m2. Miejscowy plan zagospodarowania przewiduje po 2 miejsca postojowe dla samochodów, lecz większość domów ma przygotowane po 3 takie miejsca: oprócz miejsca w garażu, przed każdym domem jest dodatkowo jedno lub dwa miejsca postojowe na podjeździe. Każdy dom ma też poddasze do indywidualnego zagospodarowania przez właściciela.

Od strony wewnętrznej ulicy dojazdowej usytuowane są zadaszenia i wiaty śmietnikowe. Segmenty posiadają indywidualne oświetlenie podjazdu i chodnika. Ściany parteru są pokryte ceramicznymi płytkami elewacyjnymi w naturalnym kolorze, zaś ściany piętra pokrywa tynk silikatowy. Dwuspadowy dach pokryto ceramiczną dachówką w kolorze czerwonym. Całości dopełniają wysokiej jakości drewniane okna z bezpiecznymi szybami oraz antywłamaniowe drzwi wejściowe. Drzwi garażowe są ocieplone i otwierane automatycznie (sterowane pilotem). Do ogródka prowadzą szerokie drzwi tarasowe. Jest też duże okno zapewniające doświetlenie salonu. Na całym terenie zasiano trawę. Konstrukcja budynków zapewnia wysoką energooszczędność, co przekłada się na obniżenie kosztów eksploatacyjnych.

W chwili nabycia domu nie ma w nim ścian działowych i instalacji wewnętrznych. Wszystkie one zostaną wbudowane według życzenia i projektu Nabywcy. Klient może też wskazać wykończenie standardowe według projektu architektonicznego. Doprowadzenie budynku do stanu deweloperskiego jest oczywiście bezpłatne. Możliwa jest również realizacja domu „pod klucz”, czyli całkowite wykończenie pomieszczeń wg wskazań Nabywcy. Wykonywana jest ona na podstawie odrębnej umowy.

Ustalenie ostatecznej powierzchni mieszkalnej budynku odbywa się na podstawie inwentaryzacji powykonawczej.

Specjalny system drenażowy odprowadza wodę opadową z ulic do podłoża tak, aby nie zalegała ona na powierzchni i nie powstawały kałuże. Szerokie ulice dojazdowe oraz chodniki pokryte są betonową kostką brukową. Na terenach zielonych zasiano trawę i posadzono krzewy.

Osiedle jest otwarte. Istnieje jednakże możliwość zamknięcia zarówno fragmentów ulic, jak i całego osiedla. O tym zadecydują mieszkańcy.

Wszelkie dodatkowe informacje, szczegóły wykończenia domów, rodzaj materiałów itp. znajdują się w prospekcie informacyjnym. Jest on dostępny w naszym biurze.

Cicha Dolina to przytulne i kameralne osiedle zapewniające komfortowe warunki zamieszkania.

Tworzy je zespół docelowo 58 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej połączonych w 16 budynków, które podzielone są wg. schematu:

• Budynek A1 – 6 segmentów

• Budynki B1 do B3 – 4 segmenty

• Budynki C1 do C10 – 3 segmenty

• Budynki D1 i D2 – 5 segmentów

Inwestycja Osiedle Cicha Dolina znajduje się na Zawadach, ul. Bruzdowa 104 (9.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Notica Investment Sp. z o.o. Sp. Komandytowa.

Inwestycja Osiedle Cicha Dolina została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 13 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Cicha Dolina nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Notica Investment Sp. z o.o. Sp. Komandytowa nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 13 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

żelbetowe fundamenty, murowane z elementów ceramicznych oraz żelbetowe ściany nośne, żelbetowe stropy monolityczne, ścianki działowe murowane (standard) lub w technologii płyty gipsowo-kartonowej, drewniana więźba dachowa.

Stolarka okienna

okna drewniane z szybami zespolonymi trójszybowymi (u≤0,7 W/m2/K) bezpiecznymi (P1), drzwi zewnętrzne antywłamaniowe z zamkiem rozporowym, brama garażowa segmentowa, izolowana termicznie z automatem bramowym sterowanym zdalnie pilotem.

Instalacje

elektryczna, gazowa, centralnego ogrzewania, wody zimnej, wody ciepłej, cyrkulacji wody ciepłej (rurarz), kanalizacyjna, wentylacji grawitacyjnej, odprowadzenia spalin (z kotła CO i kominka), okablowanie do instalacji TV-sat, telefonicznej i alarmowej.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Cicha Dolina?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Cicha Dolina mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 380 metrów od inwestycji Osiedle Cicha Dolina znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jara 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Cicha Dolina znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Cicha Dolina znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: KidsCollege Niepubliczne Przedszkole Polsko - Angielskie w odległości 330 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Cicha Dolina w odległości 520 m znajduje się Boisko, w odległości 520 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.09.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: