Hampton Residence Wilanów

14 zdjęć

Hampton Residence Wilanów
Hampton Residence Wilanów
Hampton Residence Wilanów
Hampton Residence Wilanów

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Hampton Residence Wilanów dostępnych jest 5 ofert

 • 1 pokój
 • 2 pokoje
 • 3 pokoje
 • 4 pokoje
 • 5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 69 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępnych jest 5 domów wolnostojących.

Powierzchnie domów:

od 196 do 277 m².

Powierzchnie działek:

od 441 do 831 m².

Ceny domów:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

NOWOCZESNA ARCHITEKTURA

Projekt zakłada modernistyczne bryły budynków, elegancką kolorystykę utrzymaną w odcieniach bieli, szarości i jasnego beżu. Rezydencje zostaną wykończone naturalnym kamieniem. Architekturę charakteryzują duże przeszklenia, dzięki którym przyszli właściciele będą mogli cieszyć się nieograniczoną przestrzenią. Ogrody otaczające rezydencje będą idealnym miejscem komfortowego wypoczynku.

Wygodny dojazd do rezydencji zapewni reprezentacyjna aleja główna. Szeroka, efektowna, elegancka, z piękną zielenią stanowić będzie centralną oś inwestycji. Podkreśli elegancki i unikalny charakter Hampton Residence Wilanów.

BEZPIECZEŃSTWO I PRYWATNOŚĆ

Cały teren Hampton Residence Wilanów będzie ogrodzony, strzeżony oraz zamknięty. Przy wjeździe powstanie portiernia z kontrolą dostępu. Działki będą okalały wygodne alejki ze starannie zaplanowaną zielenią i elementami małej architektury. Monitoring terenu zapewni tak pożądane bezpieczeństwo, komfort i prywatność przyszłym mieszkańcom.

Wizualizacje mają charakter poglądowy. Rezydencje są sprzedawane w stanie deweloperskim.

Inwestycja Hampton Residence Wilanów znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Hlonda (9 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Green House Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 69 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Hampton Residence Wilanów w sprzedaży jest 5 nowych domów o powierzchni od 196 do 277 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Green House Development nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

PRESTIŻ LOKALIZACJI: MIASTECZKO WILANÓW

Hampton Residence Wilanów to zamknięte i luksusowe osiedle. Położone jest w modnej części Wilanowa, przy ul. Hlonda, obok Świątyni Opatrzności Bożej, w pobliżu bogatej infrastruktury Królewskiej Dzielnicy. Oferta sprzedaży rezydencji obejmuje duże, nowoczesne projekty, wielkości od ok 250 do 400 m2, położone na działkach od 550 do 1200 m2

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Hampton Residence Wilanów?

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Hampton Residence Wilanów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 430 metrów od inwestycji Hampton Residence Wilanów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Św. U. Ledóchowskiej 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Hampton Residence Wilanów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Hampton Residence Wilanów znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 358 w odległości 290 m, Przedszkole brytyjskie w odległości 310 m, Szkoła Podstawowa Hlonda 12 w odległości 310 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Hampton Residence Wilanów w odległości 200 m znajduje się "Orlik" w dzielnicy Wilanów, w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.03.2019
Data aktualizacji: 17.04.2023
Green House Development logo

Green House Development

Biuro sprzedaży

OPIEKUN INWESTYCJI

Adres biura sprzedaży:

ul. Puławska 2 02-566, Warszawa

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: