Biura Świętokrzyska 14

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Wrocławska, oferowane bezpośrednio przez Nokturn Deweloper

Kraków, Krowodrza, ul. Wrocławska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 48 ofert w najbliższej okolicy!

Biura Świętokrzyska 14

3 zdjęcia

Biura Świętokrzyska 14
Biura Świętokrzyska 14
Biura Świętokrzyska 14

Najbliższe inwestycje

 • KW51

  KW51

  Des Henryk Dowgier Anna Dowgier s.j.

  Lokal użytkowy Krowodrza, Kraków
  ul. Kazimierza Wielkiego 51
  2 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 75 m2
  • Lokali użytkowych: 1
 • Kossak Residence
  od: 7 000 zł/m2

  Kossak Residence

  Polskie Domy

  Lokal użytkowy Stare Miasto, Kraków
  ul. plac Kossaka 5
  1.5 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 350-575 m2
  • Lokali użytkowych: 3
 • Czerwieńskiego 3
  od: 13 000 zł/m2

  Czerwieńskiego 3

  Real-Construct Sp. z o.o.

  Lokal użytkowy Prądnik Biały, Kraków
  ul. Czerwieńskiego 3
  3.8 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2024
  • Metraż: 60 m2
  • Lokali użytkowych: 1

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Oferujemy 7 lokali użytkowych, o zróżnicowanej powierzchni, z możliwością ich łączenia, usytuowane na pierwszym piętrze jedenastokondygnacyjnego budynku, zrealizowanego w 2013 roku, u zbiegu ulic Świętokrzyskiej i Wrocławskiej.

Pierwsze piętro budynku zajmuje 7 lokali użytkowych, z indywidualną windą z garażu bezpośrednio do poziomu lokali. Niezależna klatka schodowa z odrębnym wejściem do budynku zapewnia bezkolizyjną komunikację.

Do każdego z lokali przynależą miejsca postojowe w wielostanowiskowym garażu podziemnym oraz udział w pomieszczeniu socjalnym wliczone w cenę lokalu. Pozwala to na wykorzystanie powierzchni zakupionych lokali wyłączne na cele biurowe, bez konieczności wydzielania w nim zaplecza socjalnego.

Znakomita lokalizacja przy ulicy Wrocławskiej, w dzielnicy Krowodrza to niewątpliwy atut naszej propozycji. Tylko 1,9 km. dzieli to miejsce od Rynku Głównego, 500 m od głównych arterii komunikacyjnych Krakowa.

Inwestycja Biura Świętokrzyska 14 znajduje się na Krowodrzy, ul. Wrocławska (1.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Nokturn Deweloper.

Inwestycja Biura Świętokrzyska 14 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Biura Świętokrzyska 14 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Nokturn Deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 9 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: wliczone w cenę lokalu.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Biura Świętokrzyska 14?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Biura Świętokrzyska 14 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Biura Świętokrzyska 14 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocławska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Biura Świętokrzyska 14 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Biura Świętokrzyska 14 znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Policealna Szkoła Projektowania Mody i Stylizacji Ubioru w Krakowie w odległości 190 m, Policealna Francuska Szkoła Wizażu, Stylizacji i Charakteryzacji w odległości 190 m, Crea School Centrum Edukacji Kreatywnej w odległości 190 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Biura Świętokrzyska 14 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxmed w odległości 430 m, Luxmed w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Biura Świętokrzyska 14 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Biedronka, w odległości 190 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Biura Świętokrzyska 14 w odległości 90 m znajduje się Fitness, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.06.2015
Data aktualizacji: 04.03.2019

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: