Cyprysowa Aleja

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Złotno, oferowane bezpośrednio przez New Design Apartments Sp. z o.o.

Łódź, Polesie, Złotno, ul. Złotno 125/127

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 219 ofert w najbliższej okolicy!

Cyprysowa Aleja

2 zdjęcia

Cyprysowa Aleja

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Oskar
  od: 5 900 zł/m2
  Pod wynajem

  Peira

 • Apartamenty Cedry

  Maxbud Noveo sp. z o.o. sp.k.

 • Osiedle KRAFT

  Trei Residential

Opis Inwestycji

Cyprysowa Aleja logo

Cyprysowa Aleja – kompleks 20 mieszkań usytuowanych na zamkniętych osiedlu, które znajduje się w samym sercu urokliwej dzielnicy Złotno. Ta lokalizacja zapewnia spokój, ciszę, bliskość z naturą i wszechobecną zieleń. Kompleks mimo oddalenia od miejskiego zgiełku jest dobrze skomunikowany z innymi dzielnicami Łodzi. Do centrum i Manufaktury można dojechać w niespełna 15 minut.

Na przestronnej działce, położonej w rozlewisku rzeki Jasieniec znajduje się kompleks dwóch starannie wykończonych budynków. Nowoczesne, przestronne i dobrze doświetlone mieszkania położone są na dwóch poziomach. Na parterze każde z mieszkań posiada ogródek, natomiast na piętrze duże balkony. Na terenie działki znajduje się również wspólna przestrzeń rekreacyjna z placem zabaw oraz komórki lokatorskie i miejsca parkingowe.

Właśnie to oraz bujna roślinność na terenach przyległych sprawia, że Cyprysowa Aleja to miejsce wyjątkowe, w którym mieszkańcy odnajdą spokój i ukojenie.

Już dzisiaj wybierz idealne miejsce do zamieszkania – Cyprysową Aleję w Łodzi.

Sprawdź naszą ofertę mieszkań o powierzchni od 40 do 65 m2. Dla szukających większych powierzchni istnieje również możliwość łączenia mieszkań do nawet 110 m2.

Istnieje możliwość połączenia mieszkań w następujący sposób:

A1+A2+A3 / B1+B2+B3

A1+A2 / B1+B2

A2+A3 / B2+B3

A4+A5 / B4+B5

Inwestycja Cyprysowa Aleja znajduje się na Złotnie, ul. Złotno 125/127 (6.4 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera New Design Apartments Sp. z o.o..

Inwestycja Cyprysowa Aleja została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań w tym 20 lokali typu apartament, znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Cyprysowa Aleja pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 46 metrów kwadratowych w cenie od 5 920 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper New Design Apartments Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (30 miejsc)

W inwestycji znajduje się 20 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (20)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (30 miejsc).
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, videodomofon, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka, staw

Lokalizacja inwestycji

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Cyprysowa Aleja mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Cyprysowa Aleja znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Złotno - Stare Złotno.

Data publikacji: 01.10.2018
Data aktualizacji: 03.12.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: