Apartamenty Nowa Rąbieńska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Rąbieńska, oferowane bezpośrednio przez New Design Apartments Sp. z o.o.

Łódź, Polesie, Złotno, ul. Rąbieńska 84H

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 219 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Nowa Rąbieńska

5 zdjęć

Apartamenty Nowa Rąbieńska
Apartamenty Nowa Rąbieńska
Apartamenty Nowa Rąbieńska
Apartamenty Nowa Rąbieńska

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Cedry

  Maxbud Noveo sp. z o.o. sp.k.

 • Osiedle Oskar
  od: 5 900 zł/m2
  Pod wynajem

  Peira

 • Osiedle KRAFT

  Trei Residential

Opis Inwestycji

Apartamenty Nowa Rąbieńska to inwestycja usytuowana w samym sercu, spokojnej i urokliwej dzielnicy Złotno, posiadającej najniższą gęstość zaludnienia w Łodzi i nazywanej często „zielonymi płucami” miasta.

Apartamentowiec składa się z 10 przytulnych mieszkań o powierzchni od 46 m2 do 120 m2. Przy połączeniu mieszkań nawet do 160 m2. Duża liczba okien, przestronne ogrody i tarasy są gwarancją wyjątkowej atmosfery miejsca oraz pozwalają na stały kontakt z otaczającą naturą.

Nowoczesna bryła budynku, harmonijnie wpisująca się w architekturę sąsiedztwa, została zaprojektowana przez znakomitych łódzkich architektów, którzy zadbali o to, aby każde mieszkanie posiadało odpowiednie nasłonecznienie oraz bezpieczną strefę komfortu.

Inwestycja Apartamenty Nowa Rąbieńska znajduje się na Złotnie, ul. Rąbieńska 84H (6.5 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera New Design Apartments Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Nowa Rąbieńska została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 11 nowych mieszkań w tym 10 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Nowa Rąbieńska pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 70 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper New Design Apartments Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 11 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 285 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, rowerownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Apartamenty Nowa Rąbieńska to oferta skierowana do osób doceniających zalety mieszkania w mieście, ceniących jednocześnie spokój i bliski kontakt z naturą. Z przestronnej i zalesionej działki położonej w delcie rzeki Jasieniec, niezwykle łatwo dotrzeć do centrum Łodzi oddalonego zaledwie o 10 minut drogi. Okolica jest również świetnie usytuowana pod względem komunikacji miejskiej (odległość od ZOO i Ogrodu Botanicznego – 3 km, od Manufaktury – 4,5 km) i planowanej kilka kilometrów dalej drogi ekspresowej S14, która pozwoli na szybki dojazd do Warszawy, Poznania, czy Wrocławia.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Nowa Rąbieńska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Apartamenty Nowa Rąbieńska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rąbieńska - Szwadronowa.

Data publikacji: 24.11.2017
Data aktualizacji: 19.10.2018
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: