Mitkowskiego 3

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Mitkowskiego, oferowane bezpośrednio przez Nest Brokers

Kraków, Dębniki, ul. Mitkowskiego 3

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 31 ofert w najbliższej okolicy!

Mitkowskiego 3

23 zdjęcia

Mitkowskiego 3
Mitkowskiego 3
Mitkowskiego 3
Mitkowskiego 3

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Inwestycja polega na zakupie lokalu wraz z jednoczesnym podpisaniem długoterminowej umowy najmu z wypłatą stałego, miesięcznego czynszu. Nabywca nie jest zaangażowany w zarządzanie wynajmem, to zadanie doświadczonego operatora.

Pierwszy etap inwestycji otwarty został w 2020 roku i zachwyca wyjątkowym wystrojem wnętrz. Drugi etap, o którym aktualnie mowa realizowany jest na działce sąsiedniej. Rozpoczęcie budowy nastąpiło w III kw. 2020 a planowane zakończenie nastąpi w I kw. 2022.

W skład inwestycji wchodzi 37 nowoczesnych, starannie zaprojektowanych lokali o powierzchni od 17,04m do 42 metrów kwadratowych usytuowanych w sześciokondygnacyjnym budynku. Wszystkie lokale są klimatyzowane, nowocześnie wykończone, dzięki zabiegom projektantów łączą ponadczasową finezję i nowatorstwo rozwiązań. W projekcie postawiono na klasyczne kolory i zdecydowane kontrasty.

W każdym z nich będzie znajdowało się miejsce do pracy, aneks kuchenny z lodówką, ekspresem do kawy oraz funkcjonalnie wyposażona łazienka. Apartamenty zlokalizowane na wyższych piętrach będą miały bezpośredni widok na Zamek Królewski na Wawelu oraz dodatkowo będą wyposażone w wannę z hydromasażem. Udogodnienia dla przyszłych Gości obejmować będą m.in. garaż podziemny, 24h recepcję, dostęp do restauracji A’Bracciate Pasta & Wine.

Inwestycja Mitkowskiego 3 znajduje się na Dębnikach, ul. Mitkowskiego 3 (2.4 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi Nest Brokers.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 39 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Mitkowskiego 3 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 39 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 273 do 304 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
W cenę wliczone jest kompletne wykończenie i pełne wyposażenie każdego lokalu. Standard 4 gwiazdkowy o niepowtarzalnym designie i wysokiej jakości materiałach. Elementy dekoracyjne i oświetleniowe uznanych światowych marek. Każdy z apartamentów będzie ponadto wyposażony w instalację antyalergic przez co, będzie on wolny od kurzu i roztoczy, zapewniając najwyższy poziom higieny. Niektóre elementy wykończenia: • Podłogi: płytki gresowe – linia Grein Reed STR • Łazienki: ściany oraz podłoga, płytka gresowa Marmo’dOro, wanna wolnostojąca konglomerat marmurowy lub prysznic, szkło typu Antisol, grafitowe, umywalka z konglomeratu marmurowego wraz z meblami i lustrem • Garderoba: wykonana z konstrukcji stalowej, połączonej ze szkłem i drewnem dębowym • Oświetlenie: stałe typu chic, oświetlenie zasłon spotami ledowymi • Ściany: wykonane na gładko, tapetowane • Sufity podwieszane

Ogrzewanie

mpec

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (9 miejsc): zakup nieobowiązkowy.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, monitoring, internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja położona jest zaledwie kilometr od centrum miasta. Lokalizacja zapewnia bezpośredni dostęp do komunikacji miejskiej, a także łatwy dojazd do głównych arterii komunikacyjnych w tym Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice (KRK), który oddalony jest zaledwie o 12 kilometrów. Sąsiedztwo Zamku na Wawelu, bulwarów wiślanych oraz Centrum Kongresowego ICE sprawia, że to wyjątkowa lokalizacja na mapie Krakowa. Prestiż i unikatowość inwestycji wynika z jej doskonałej lokalizacji, co, jak powszechnie wiadomo, w największym stopniu gwarantuje utrzymanie i wzrost wartości nieruchomości w czasie.

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mitkowskiego 3?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mitkowskiego 3 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Mitkowskiego 3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szwedzka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mitkowskiego 3 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mitkowskiego 3 znajdują się się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Niebieska Żabka" w odległości 70 m, Niepubliczna Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna CRESCO w odległości 90 m, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3 w odległości 290 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mitkowskiego 3 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Dębniki NZOZ Kraków-Południe w odległości 160 m, Przychodnia w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mitkowskiego 3 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Lewiatan, w odległości 260 m znajduje się Buczek, w odległości 270 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mitkowskiego 3 w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 03.08.2021
Data aktualizacji: 20.10.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: