Natural Hel

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Steyera, oferowane bezpośrednio przez

Natural Hel

Hel, ul. Steyera

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 36 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Natural HelNatural Hel

4 zdjęcia

Natural Hel
Natural Hel
Natural Hel
Natural Hel

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • basen

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 24 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : cena: 25 000 zł
  • miejsca postojowe naziemne : na poziomie parteru, cena: 15 000 zł

Przyroda:

informacja u dewelopera

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Inwestycja Natural powstaje w samym sercu miejscowości Hel. Jej wyjątkowa lokalizacja pomiędzy otwartym morzem Bałtyckim a zatoką Pucką tworzy niepowtarzalny klimat, którego nie ma w żadnym innym miejscu w Polsce. Przestronne apartamenty z dużymi panoramicznymi oknami, tarasami dostępnymi z każdego pokoju, z basenem, który znajduje się na dachu budynku, dają to wszystko, czego akurat osoby będące w czasie wakacji potrzebuję najbardziej. Doskonała jakość naszej inwestycji, projektowanej z dbałością o detal, wyszukane rozwiązania decydują o tym, że Natural to budynek o wysokim standardzie.

Inwestycja Natural Hel znajduje się na Helu, ul. Steyera (17 km od Gdyni), została zrealizowana przez Natural Hel.

Inwestycja Natural Hel została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Natural Hel nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Natural Hel przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Tylko jeden duży krok dzieli to miejsce od głównego deptaka, fokarium , muzeum rybołówstwa. Wspaniałe restauracje serwujące najlepsze bałtyckie przysmaki czekają na Państwa tuż za „ rogiem” a nadmorskie deptaki pozwalają się cieszyć przepięknymi widokami. Plaże wyposażone w nowe podesty dają możliwość robienia porannych wycieczek rowerowych brzegiem morza i obserwowania wschodu słońca.

Hel to miasto położone w województwie pomorskim, na krańcu cypla Mierzei Helskiej, z trzech stron otoczone wodami Bałtyku. Hel znany jest jako ośrodek turystyczny i portowy. Miasto co roku odwiedzają setki turystów kuszonych wyjątkowymi walorami tego miejsca. Promenada ciągnąca się od strony morza prowadzi przez historyczne zabudowania miasta do portu, z którego wypływają statki wycieczkowe zabierające pasażerów na całodniowe bądź kilkugodzinne rejsy. Piaszczysta plaża należy do jednej z najbardziej malowniczych w Polsce. Czyste powietrze i jod nadają wyjątkowy mikroklimat, który służy długim spacerom. Oprócz piaszczystych plaż, Hel gwarantuje mieszkańcom bogatą bazę gastronomiczną i noclegową. Dla najmłodszych mieszkańców miasteczka ogromną atrakcją jest fokarium. Odbywają się tutaj cykliczne spotkania, na których można podziwiać bałtyckie zwierzaki oraz karmić i brać czynny udział w zajęciach. Na mapie miasta znajdziemy jeszcze kilka innych alternatyw dla spędzania czasu wolnego. Latarnia morska, zabytkowe chaty, Port Morski urozmaicają krajobraz miasta oraz umilają piesze wędrówki. Na miłośników sportowych doznań czeka całoroczna szkoła nurkowania, szlaki rowerowe oraz piesze. Bogata infrastruktura miasta oraz bliska odległość do Trójmiasta sprawiają, że Hel to nie tylko kurort wypoczynkowy, ale także doskonałe miejsce do zamieszkania. Bez dwóch zdań Hel jest miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Natural Hel?

Na Hel dotrzemy Drogą Wojewódzką nr 216. Jest to główna droga łącząca aglomerację gdańską z północną częścią województwa. Pociągi kursujące z przystanku PKP Hel - Gdynia Główna umożliwiają szybki transport w stronę Trójmiasta. Komunikację ułatwiają także mikrobusy kursujące na trasie Hel- Gdynia – Hel oraz pojazdy PKS. W sezonie letnim dodatkową możliwością transportu jest tramwaj wodny Żeglugi Gdańskiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Natural Hel mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 614 metrów od inwestycji Natural Hel znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Hel.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Natural Hel znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Natural Hel znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Ogólnokształcących w odległości 240 m, Przedszkole Miejskie w odległości 395 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Natural Hel jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 385 m, Przychodnia Lekarza Rodzinnego w odległości 530 m, 115 Szpital Wojskowy w odległości 733 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Natural Hel składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 207 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 239 m znajduje się Ewa, w odległości 304 m znajduje się Siłownia sportowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Natural Hel w odległości 152 m znajduje się boisko / kort, w odległości 217 m znajduje się Barakuda Tennis Court, w odległości 220 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 18.03.2024

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: