Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Mapa

Nowe mieszkania na sprzedaż Jastarnia

6 ofert w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 28 243 zł/m²

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Zobacz na mapie
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Rezydencja Moja Jastarnia
  2 kw. 2025
  REZYDENCJA MOJA JASTARNIA MOJE MIEJSCE NAD MORZEM Wybierz miejsce do życia, które zachwyca niepowtarzalnym urokiem i pięknymi plażami – raj dla miłośników odpoczynku pośród urokliwej przyrody oraz amatorów sportów wodnych. Zanurz się w klimat miejscowości z bogatą historią, od lat uwielbianej przez polskich artystów. Tutaj możesz czuć się, jak u siebie. Wybierz swój apartament w sercu Półwyspu

  Rezydencja Moja Jastarnia

  ul. Szyprów 11, Jastarnia(13.5 km od Władysławowa)
  Moja Jastarnia Sp. z o.o.
 • getHome

  Zobacz najnowsze oferty z rynku wtórnego w lokalizacji Jastarnia

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Apartland Residence
  Oferta archiwalna
  Inwestycja Wschody i zachody słońca nad Zatoką Pucką, zachwycające widoki, bliskość lasu, dostęp do zatoki i morza, klimatyczne uliczki nadmorskich miejscowości, lokalne przysmaki serwowane w urokliwych restauracjach, doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku – Apartland Residence w Jastarni to idealne miejsce dla Ciebie i Twoich bliskich. Apartland Residence to nie tylko wyjątkowe apartamenty.

  Apartland Residence

  ul. Mickiewicza 130, Jastarnia(12.1 km od Władysławowa)
  Apartland Sp. z o.o. Sp. k.
 • Zatoka Komfortu
  Oferta archiwalna
  Zatoka Komfortu oferuje 40 prestiżowych apartamentów 1,2,3 pokojowych wykończonych w standardzie ""pod klucz"" oraz zwróconych w stronę Zatoki Puckiej, by każdy z apartamentów posiadał widok na morze. Stworzona z myślą by zachwycać i wytyczać najwyższe standardy współgrając jednocześnie z otoczeniem. Zatoka Komfortu to czterokondygnacyjny budynek, położony przy samej linii brzegowej,

  Zatoka Komfortu

  od 22 292 /m2
  ul. Mickiewicza 7, Jastarnia(14.7 km od Władysławowa)
  Prestige Apartments
 • Apartamenty Na Plaży
  Oferta archiwalna
  Apartamenty na Plaży - prestiżowa i unikalna lokalizacja na nadmorskiej wydmie, nad brzegiem Zatoki Gdańskiej, w granicach Nadmorskiego Parku Krajobrazowego i obszaru Natura 2000. Niepowtarzalne położenie w sąsiedztwie molo i mariny jachtowej w połączeniu z bezpośrednim wyjściem na plażę oraz widokiem na Zatokę Gdańską i Trójmiasto sprawia, iż „Apartamenty Na Plaży” zadowolą zarówno Gości

  Apartamenty Na Plaży

  ul. Bałtycka, Jastarnia(13 km od Władysławowa)
  P.B.M. i R. Budros
 • Willa Haven
  Oferta archiwalna
  Willa Haven składa się z 14 mieszkań o powierzchni od 43,20 m2 do 78,09 m2. Wszystkie mieszkania zostały tak zaprojektowane, by zaspakajać pragnienie komfortu i wygody. Łącząc efektowną architekturę oraz jakość wykonania inwestycja Willa Haven zyskuje miano prestiżowej. „Willa Haven” to niepowtarzalna lokalizacja inwestycyjna. To idealne miejsce dla rodzin, umożliwiające odpoczynek z dala od

  Willa Haven

  ul. Ogrodowa 136, Jastarnia(12.3 km od Władysławowa)
  Calor Developer

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Kup mieszkanie w Jastarni i wyprowadź się nad morze

 

Jastarnia to legendarny kurort nadmorski położony w środkowej części Mierzei Helskiej, co oznacza że od Władysławowa dzieli ją ok. 22 km, a od Helu jedynie ok. 13 km. Miasteczko to zajmuje powierzchnię 4,1 km kw. i zamieszkuje ją 2734 osób. Pierwsze wzmianki o Jastarni pochodzą z XIV w., ale jej przyspieszony rozwój datuje się dopiero na lata międzywojenne. Wtedy powstał tu port rybacki i doprowadzono linię kolejową. Od tego momentu licznie zaczęli docierać tu wczasowicze i miejscowość stała się popularnym kurortem. Jastarnię tworzą trzy miejscowości: Kuźnica, Jastarnia i Jurata, która zyskała sławę modnego kąpieliska lat 30-tych XX w. Oryginalną zabudowę tworzą głównie wille o charakterze pensjonatowym i władze miasta chcą aby osiedla z nowymi mieszkaniami w Jastarni wpisywały się w ten trend. Powstająca zabudowa mieszkalna ma podnosić standard i estetykę miasta i nie zakłócać infrastruktury społecznej. Pomimo tego, że dominuje zabudowa jednorodzinna, szukając mieszkania w Jastarni można zainteresować się osiedlami wielorodzinnymi w centrum i we wschodniej części Juraty.

 

Gdzie szukać nowych mieszkań w Jastarni?

Nowe inwestycje koncentrują się w trzech rejonach. Jastarnia centrum to głównie jednorodzinne budownictwo mieszkalne i usługowe, a w Juracie przeważają wille o charakterze apartamentowym. Ze wszystkich trzech członów tego organizmu miejskiego to Jastarnia jest miejscem w którym zlokalizowane są podstawowe usługi służące mieszkańcom – są to placówki oświatowe, zdrowotne, ośrodki kulturowe, administracyjne, handlowe i sportowe. Ponieważ w grę wchodzi uzupełnianie istniejącej już zabudowy, szukając mieszkania w Jastarni warto zajrzeć właśnie do centrum – to ten obszar jest najlepiej skomunikowany i wyposażony w infrastrukturę handlowo-usługową. Z kolei poszukujący mieszkania do wynajęcia w Jastarni powinni przejechać się do Juraty, gdzie kwitnie rozbudowa apartamentów w stylu pensjonatowym. O ile Jastarnia to głównie zabudowa wolnostojąca zabudowa wśród zieleni, bez zwartych systemów ulicznych, o tyle Jurata ma regularny, prostopadły układ ulic. Budując osiedla z nowymi mieszkaniami w Jastarni deweloperzy muszą się dostosować to tych wymogów decydujących o unikalnym charakterze miejscowości.

 

Mieszkanie w Jastarni w stylu kurortowym

Wypoczynkowy charakter miejscowości determinuje architekturę zabudowy. Nowe mieszkania w Jastarni powstają w stylu marynistycznym, w którym dominuje jasna kolorystyka, oszczędne formy i duże, słoneczne okna. Popularne są także projekty o charakterze pensjonatowym ze spadzistymi dachami i przestronnymi balkonami. Budynki są najczęściej niskie, maksymalnie trzypiętrowe, co sprawia, że idealnie wpasowują się w istniejącą już zabudowę. Deweloperzy oferują lokale o małych metrażach – kawalerki i mieszkania dwupokojowe – ale także komfortowe, obszerne apartamenty. Wnętrza są nie tylko nowoczesne, ale też funkcjonalne i zaprojektowane tak aby właściciel czuł się możliwie najwygodniej. W niektórych inwestycjach przewidziano ogródki, gdzie można odpocząć albo urządzić przyjęcie dla znajomych i komórki lokatorskie. Kupując mieszkanie w Jastarni można uzgodnić z deweloperem zmiany w celu zindywidualizowania projektu. Wielu przedsiębiorców wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferuje lokale całkowicie wykończone w stylu jaki preferuje nabywca.

 

Mieszkanie na wynajem w Jastarni jako pomysłowa inwestycja

Jastarnia ma wiele do zaoferowania inwestorom. Jako prestiżowy kurort nadmorski przyciąga wczasowiczów zarówno z Polski, jak i z innych krajów. Jego unikalny urok trzech połączonych miejscowości o różnym charakterze sprawia, że miasto cieszy się praktycznie całorocznym zainteresowaniem. Przekłada się to na ceny nieruchomości i zyski z najmu, szczególnie krótkoterminowego. Zakup mieszkania na wynajem w Jastarni to obecnie jeden z najlepszych sposobów na ulokowanie kapitału, a także wykreowanie dochodu biernego. Atrakcyjna lokalizacja na Helu, dobry dostęp do morza i rozrywek miejskich sprawia, że apartamenty inwestycyjne są rozchwytywane. Deweloperzy zdają sobie z tego sprawę – realizowane przez nich inwestycje często mają charakter pensjonatowy, przystosowany do najmu. Mieszkanie na wynajem w Jastarni to wprawdzie spory koszt, ale też stopa zwrotu prezentuje się korzystnie. Miasto kultywuje swój turystyczno-wypoczynkowy charakter i jego strategia rozwoju zmierza do utrzymania zainteresowania wczasowiczów.

 

Ile kosztują nowe mieszkania w Jastarni?

Podobnie jak inne miasta kurortowe, Jastarnia może się pochwalić jednymi z najwyższych cen nieruchomości w kraju. Pomimo tego deweloperzy nie mogą narzekać na brak popytu – zakup mieszkania na wynajem w Jastarni stwarza ogromne możliwości inwestycyjne. Koszty zakupu nieruchomości są tutaj znacznie wyższe niż w Trójmieście, ale też lokalizacja miasta jest wyjątkowa. Średnia cena mieszkania w Jastarni to ok. 23 tys. zł za mkw., ale należy pamiętać, że na tę wartość składają się nie tylko małe lokale, ale również obszerne apartamenty w wysokim standardzie, oferujące wszystkie możliwe udogodnienia. Powstają one z myślą o bardzo zamożnych nabywcach krajowych i zagranicznych, którzy są skłonni zapłacić taką stawkę. Nie należy się także spodziewać spadku cen, bowiem inwestycje deweloperskie w Jastarni wykupowane są praktycznie na pierwszych etapach budowy. Inwestorów chcących zarobić na mieszkaniu na wynajem w Jastarni jest w dalszym ciągu bardzo dużo i trudno się dziwić – Jurata jest ulubionym miejscem wypoczynku biznesmenów, artystów i celebrytów z całej Polski.

 

Niesłabnąca popularność Jastarni

Jastarnia to nie tylko prestiżowa miejscowość kurortowa, ale także gmina o wysokim poziomie życia oferująca bezpieczne warunki zamieszkania i rekreacji, dbająca o ochronę walorów środowiskowych i kulturowych, w tym tożsamości kaszubskiej. Znajduje się tutaj cenny, zabytkowy drzewostan zarówno parkowy, jak i uliczny – w tym wiele drzew oczekujących na objęcie ochroną pomnikową. Urządzono również nadmorski ciąg rowerowy, stymulujący ruch rekreacyjny pomiędzy Juratą, Jastarnią, a Kuźnicą. Ta forma wypoczynku urasta powoli do rangi tradycji sobotnio-niedzielnej mieszkańców i turystów. Warte zobaczenia są historyczne fragmenty miasta podlegające ochronie konserwatorskiej. To przede wszystkim zabytkowe miejskie zespoły ruralistyczne w Kuźnicy, Jastarni i Borze, a także osada z wczesnej epoki żelaza.

Najbardziej popularnym obszarem rekreacyjnym w Jastarni jest strefa nadmorska, szczególnie rozległa plaża, zarówno od strony morza, jak i Zatoki Puckiej. Wczasowicze mogą tu korzystać z kąpieli słonecznych i wodnych. Wielbiciele aktywnego wypoczynku mają do dyspozycji szlaki turystyki pieszej, w tym niebieski szlak Nadmorski oraz ścieżkę rowerową przebiegającą wzdłuż drogi nr 216. Oprócz tego wyznaczono ścieżki przyrodnicze: Uroczysko Każa i Góra Lubek w Kuźnicy, Torfowe Kłyle w Jastarni oraz Żyzne lasy z Orlicą w Juracie. Pozwalają one odwiedzić miejsca o wyjątkowych walorach krajobrazowych, między innymi obszary leśne, wydmowe i torfowe. Na obszarze Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, obejmującego Półwysep Helski, można przede wszystkim zaobserwować wiele gatunków ptaków – prawdziwa gratka dla każdego ornitologa.   

Nowe mieszkania na sprzedaż w Jastarni

W Jastarni dostępnych jest 6 ofert nowych mieszkań znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Jastarni mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 36 do 92 m², w tym:

 • mieszkania 2-pokojowe - 3 lokale
 • mieszkania 3-pokojowe - 3 lokale

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Jastarni?

Najtańsze nowe mieszkanie w Jastarni dostępne w sprzedaży kosztuje 1 034 430 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Jastarni wynosi 28 243 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Jastarni nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Jastarnia - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie w ofercie deweloperów w Jastarni nie ma lokali mieszkalnych oddanych do użytku.Najpóźniejszy termin oddania inwestycji lokali mieszkalnych do użytkowania to koniec II kwartału 2025.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Jastarni, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 1 lokal
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 1 lokal
 • mieszkania na niskich piętrach - 5 lokali
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Jastarni i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023