Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.
Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.
 • Apartamenty Na Plaży
  Oferta archiwalna

  Apartamenty Na Plaży

  P.B.M. i R. Budros

  Mieszkanie Jastarnia
  ul. Bałtycka
  13 km od Władysławowa
  • gotowe
  • Liczba mieszkań: Wyprzedane
 • Willa Haven
  Oferta archiwalna

  Willa Haven

  Calor Developer

  Mieszkanie Jastarnia
  ul. Ogrodowa 136
  12.3 km od Władysławowa
  • gotowe
  • Liczba mieszkań: Wyprzedane
 • La Mer Residence
  Oferta archiwalna

  La Mer Residence

  Freedom Nieruchomości

  Mieszkanie Jurata
  ul. Międzymorze
  15.7 km od Gdyni
  • gotowe
  • Liczba mieszkań: Wyprzedane
 • Verano Residence
  Oferta archiwalna

  Verano Residence

  Dekpol Deweloper Sp. z o.o.

  Mieszkanie Jurata
  ul. Mestwina 59
  15.4 km od Gdyni
  • gotowe
  • Liczba mieszkań: Wyprzedane
 • Apartamenty Jurata
  Oferta archiwalna

  Apartamenty Jurata

  Hunger Development Sp. z o.o

  Mieszkanie Jastarnia
  ul. Mestwina 31
  15.5 km od Gdyni
  • gotowe
  • Liczba mieszkań: Wyprzedane
 • Apartland Residence
  Oferta archiwalna

  Apartland Residence

  Apartland Sp. z o.o. Sp. k.

  Mieszkanie Jastarnia
  ul. Mickiewicza 130
  12.1 km od Władysławowa
  • gotowe
  • Liczba mieszkań: Wyprzedane
 • Bursztynowa Zatoka
  Oferta archiwalna

  Bursztynowa Zatoka

  Maxbud VII

  Mieszkanie Jastarnia
  ul. Mestwina 28
  15.5 km od Gdyni
  • gotowe
  • Liczba mieszkań: Wyprzedane
 • Apartamenty Mestwina 37
  Oferta archiwalna

  Apartamenty Mestwina 37

  Elmis Dewelopment Sp. z o.o. Sp. j.

  Mieszkanie Jurata
  ul. Mestwina 37
  15.4 km od Gdyni
  • gotowe
  • Liczba mieszkań: Wyprzedane

Wiadomości na temat Jastarni:

Kup mieszkanie w Jastarni i wyprowadź się nad morze

 

Jastarnia to legendarny kurort nadmorski położony w środkowej części Mierzei Helskiej, co oznacza że od Władysławowa dzieli ją ok. 22 km, a od Helu jedynie ok. 13 km. Miasteczko to zajmuje powierzchnię 4,1 km kw. i zamieszkuje ją 2734 osób. Pierwsze wzmianki o Jastarni pochodzą z XIV w., ale jej przyspieszony rozwój datuje się dopiero na lata międzywojenne. Wtedy powstał tu port rybacki i doprowadzono linię kolejową. Od tego momentu licznie zaczęli docierać tu wczasowicze i miejscowość stała się popularnym kurortem. Jastarnię tworzą trzy miejscowości: Kuźnica, Jastarnia i Jurata, która zyskała sławę modnego kąpieliska lat 30-tych XX w. Oryginalną zabudowę tworzą głównie wille o charakterze pensjonatowym i władze miasta chcą aby osiedla z nowymi mieszkaniami w Jastarni wpisywały się w ten trend. Powstająca zabudowa mieszkalna ma podnosić standard i estetykę miasta i nie zakłócać infrastruktury społecznej. Pomimo tego, że dominuje zabudowa jednorodzinna, szukając mieszkania w Jastarni można zainteresować się osiedlami wielorodzinnymi w centrum i we wschodniej części Juraty.

 

Gdzie szukać nowych mieszkań w Jastarni?

Nowe inwestycje koncentrują się w trzech rejonach. Jastarnia centrum to głównie jednorodzinne budownictwo mieszkalne i usługowe, a w Juracie przeważają wille o charakterze apartamentowym. Ze wszystkich trzech członów tego organizmu miejskiego to Jastarnia jest miejscem w którym zlokalizowane są podstawowe usługi służące mieszkańcom – są to placówki oświatowe, zdrowotne, ośrodki kulturowe, administracyjne, handlowe i sportowe. Ponieważ w grę wchodzi uzupełnianie istniejącej już zabudowy, szukając mieszkania w Jastarni warto zajrzeć właśnie do centrum – to ten obszar jest najlepiej skomunikowany i wyposażony w infrastrukturę handlowo-usługową. Z kolei poszukujący mieszkania do wynajęcia w Jastarni powinni przejechać się do Juraty, gdzie kwitnie rozbudowa apartamentów w stylu pensjonatowym. O ile Jastarnia to głównie zabudowa wolnostojąca zabudowa wśród zieleni, bez zwartych systemów ulicznych, o tyle Jurata ma regularny, prostopadły układ ulic. Budując osiedla z nowymi mieszkaniami w Jastarni deweloperzy muszą się dostosować to tych wymogów decydujących o unikalnym charakterze miejscowości.

 

Mieszkanie w Jastarni w stylu kurortowym

Wypoczynkowy charakter miejscowości determinuje architekturę zabudowy. Nowe mieszkania w Jastarni powstają w stylu marynistycznym, w którym dominuje jasna kolorystyka, oszczędne formy i duże, słoneczne okna. Popularne są także projekty o charakterze pensjonatowym ze spadzistymi dachami i przestronnymi balkonami. Budynki są najczęściej niskie, maksymalnie trzypiętrowe, co sprawia, że idealnie wpasowują się w istniejącą już zabudowę. Deweloperzy oferują lokale o małych metrażach – kawalerki i mieszkania dwupokojowe – ale także komfortowe, obszerne apartamenty. Wnętrza są nie tylko nowoczesne, ale też funkcjonalne i zaprojektowane tak aby właściciel czuł się możliwie najwygodniej. W niektórych inwestycjach przewidziano ogródki, gdzie można odpocząć albo urządzić przyjęcie dla znajomych i komórki lokatorskie. Kupując mieszkanie w Jastarni można uzgodnić z deweloperem zmiany w celu zindywidualizowania projektu. Wielu przedsiębiorców wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferuje lokale całkowicie wykończone w stylu jaki preferuje nabywca.

 

Mieszkanie na wynajem w Jastarni jako pomysłowa inwestycja

Jastarnia ma wiele do zaoferowania inwestorom. Jako prestiżowy kurort nadmorski przyciąga wczasowiczów zarówno z Polski, jak i z innych krajów. Jego unikalny urok trzech połączonych miejscowości o różnym charakterze sprawia, że miasto cieszy się praktycznie całorocznym zainteresowaniem. Przekłada się to na ceny nieruchomości i zyski z najmu, szczególnie krótkoterminowego. Zakup mieszkania na wynajem w Jastarni to obecnie jeden z najlepszych sposobów na ulokowanie kapitału, a także wykreowanie dochodu biernego. Atrakcyjna lokalizacja na Helu, dobry dostęp do morza i rozrywek miejskich sprawia, że apartamenty inwestycyjne są rozchwytywane. Deweloperzy zdają sobie z tego sprawę – realizowane przez nich inwestycje często mają charakter pensjonatowy, przystosowany do najmu. Mieszkanie na wynajem w Jastarni to wprawdzie spory koszt, ale też stopa zwrotu prezentuje się korzystnie. Miasto kultywuje swój turystyczno-wypoczynkowy charakter i jego strategia rozwoju zmierza do utrzymania zainteresowania wczasowiczów.

 

Ile kosztują nowe mieszkania w Jastarni?

Podobnie jak inne miasta kurortowe, Jastarnia może się pochwalić jednymi z najwyższych cen nieruchomości w kraju. Pomimo tego deweloperzy nie mogą narzekać na brak popytu – zakup mieszkania na wynajem w Jastarni stwarza ogromne możliwości inwestycyjne. Koszty zakupu nieruchomości są tutaj znacznie wyższe niż w Trójmieście, ale też lokalizacja miasta jest wyjątkowa. Średnia cena mieszkania w Jastarni to ok. 23 tys. zł za mkw., ale należy pamiętać, że na tę wartość składają się nie tylko małe lokale, ale również obszerne apartamenty w wysokim standardzie, oferujące wszystkie możliwe udogodnienia. Powstają one z myślą o bardzo zamożnych nabywcach krajowych i zagranicznych, którzy są skłonni zapłacić taką stawkę. Nie należy się także spodziewać spadku cen, bowiem inwestycje deweloperskie w Jastarni wykupowane są praktycznie na pierwszych etapach budowy. Inwestorów chcących zarobić na mieszkaniu na wynajem w Jastarni jest w dalszym ciągu bardzo dużo i trudno się dziwić – Jurata jest ulubionym miejscem wypoczynku biznesmenów, artystów i celebrytów z całej Polski.

 

Niesłabnąca popularność Jastarni

Jastarnia to nie tylko prestiżowa miejscowość kurortowa, ale także gmina o wysokim poziomie życia oferująca bezpieczne warunki zamieszkania i rekreacji, dbająca o ochronę walorów środowiskowych i kulturowych, w tym tożsamości kaszubskiej. Znajduje się tutaj cenny, zabytkowy drzewostan zarówno parkowy, jak i uliczny – w tym wiele drzew oczekujących na objęcie ochroną pomnikową. Urządzono również nadmorski ciąg rowerowy, stymulujący ruch rekreacyjny pomiędzy Juratą, Jastarnią, a Kuźnicą. Ta forma wypoczynku urasta powoli do rangi tradycji sobotnio-niedzielnej mieszkańców i turystów. Warte zobaczenia są historyczne fragmenty miasta podlegające ochronie konserwatorskiej. To przede wszystkim zabytkowe miejskie zespoły ruralistyczne w Kuźnicy, Jastarni i Borze, a także osada z wczesnej epoki żelaza.

Najbardziej popularnym obszarem rekreacyjnym w Jastarni jest strefa nadmorska, szczególnie rozległa plaża, zarówno od strony morza, jak i Zatoki Puckiej. Wczasowicze mogą tu korzystać z kąpieli słonecznych i wodnych. Wielbiciele aktywnego wypoczynku mają do dyspozycji szlaki turystyki pieszej, w tym niebieski szlak Nadmorski oraz ścieżkę rowerową przebiegającą wzdłuż drogi nr 216. Oprócz tego wyznaczono ścieżki przyrodnicze: Uroczysko Każa i Góra Lubek w Kuźnicy, Torfowe Kłyle w Jastarni oraz Żyzne lasy z Orlicą w Juracie. Pozwalają one odwiedzić miejsca o wyjątkowych walorach krajobrazowych, między innymi obszary leśne, wydmowe i torfowe. Na obszarze Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, obejmującego Półwysep Helski, można przede wszystkim zaobserwować wiele gatunków ptaków – prawdziwa gratka dla każdego ornitologa.   

Informacje o Jastarni

Jastarnia to miasto położone w województwie pomorskim, na Mierzei Helskiej. Znajduje się w odległości 13 km od Helu i 22 km od Władysławowa. Jego powierzchnia wynosi 4,31 km2 i liczy ok. 4 tysięcy mieszkańców. Jastarnia jest kurortem nadmorskim z pięcioma letnimi kąpieliskami wodnymi. Na jego terenie znajduje się port morski Jastarnia nad Zatoką Pucką oraz trzy przystanie morskie dla rybaków. Jastarnia jest jedną z najpiękniejszych miejscowości letniskowych północnej Europy. Piękne i piaszczyste plaże zarówno północna, jak i południowa zaspokoją największych miłośników opalania.Miasto słynie nie tylko z niezwykle przestrzennych plaż, ale i z różnorodnych atrakcji. Jastarnia to również jedno z miejsc, w którym możemy rozwijać swoje aktywności fizyczne. Co roku przyjeżdża tu wielu turystów z całej Polski, aby uczestniczyć w takich sportach jak: kitesurfing czy windsurfing. Warte uwagi jest Muzeum “Chata Rybacka”, Muzeum pod Strzechą czy Latarnia Morska. Pasjonaci długich spacerów mają szansę skorzystać ze słynnego molo, podziwiając przy tym malowniczy krajobraz miasta.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: