Apartamenty Casa Baia

24 zdjęcia

Apartamenty Casa Baia
Apartamenty Casa Baia
Apartamenty Casa Baia
Apartamenty Casa Baia

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Casa Baia dostępnych jest 46 ofert

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • Wykończenie pod klucz

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las
 • morze
 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 68 apartamentów.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

wykończenie pod klucz

i zarządzanie najmem W standardzie CASA BAIA apartamenty zostaną wykończone pod klucz w wysokim standardzie. Klient może wybrać swój ulubiony styl: Boho, Skandi lub Marine. Dla inwestorów polecamy usługę zarządzania najmem. Zainwestuj i zarabiaj z doświadczonym partnerem.

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, taras.

Komórki lokatorskie:

posiada: Wielkość: 2 - 5,5 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (48 miejsc) .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, morze, rezerwat przyrody

Typ nieruchomości:

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:

aktualnie dostępnych jest 46 apartamentów.

Powierzchnie apartamentów:

od 26 do 90 m².

Liczba pokoi:

dostępne są apartamenty 1, 2, 3, 4, 5, 6-pokojowe.

Ceny apartamentów:

 • kształtują się w zakresie od 411 033 do 1 440 950 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 14 100 do 18 000 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

• WYKOŃCZENIE POD KLUCZ: Każdy z apartamentów będzie wykończony pod klucz, tak żebyś nie musiał przejmować się pracami wykończeniowymi. Kup i wprowadź się do gotowego lokalu.

• ZARZĄDZANIE NAJMEM: Możesz zlecić zarządzanie najmem profesjonalnej firmie Blue Apart, która ma wieloletnie doświadczenie w obsłudze najmu wakacyjnego.

• JASNE, PRZESZKLONE WNĘTRZA: Dzięki dużym oknom i balkonom wnętrza apartamentów wypełnia naturalne światło słoneczne, tak ważne dla dobrego samopoczucia.

• UNIKATOWY DESIGN: Projekt elewacji, części wspólnych oraz ogrodu został stworzony tak, by stanowić harmonijne połączenie nowoczesności i natury.

• UDOGODNIENIA DLA MIESZKAŃCÓW: Dla wygody mieszkańców przewidzieliśmy liczne udogodnienia, w tym podziemny garaż, windy oraz jasne klatki schodowe. Plac zabaw na patio oraz klubik dla dzieci w budynku pozwoli pociechom spędzić wesoło czas.

• TARASY I BALKONY: Każdy z apartamentów ma własny balkon, lokale na parterze ogródki, a te na najwyższym piętrze posiadają antresolę oraz wyjście na dachowy taras z widokiem na morze.

• ZIELONY OGRÓD: Każdy z mieszkańców może wypocząć i nacieszyć oko piękną aranżacją wspólnego ogrodu przed apartamentami Casa Baia.

• TECHNOLOGIA MODUŁOWA PEKABEX: To gwarancja wysokiej jakość wykonania, ochrony przed wilgocią, ekologicznego procesu produkcji oraz krótkiego czasu budowy.

Inwestycja Apartamenty Casa Baia znajduje się na Helu, ul. Stefana Żeromskiego 3 (16.9 km od Gdyni), jest realizowana przez Pekabex Development Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 68 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Casa Baia w sprzedaży jest 46 nowych apartamentów o powierzchni od 26 do 90 metrów kwadratowych , w cenie od 14 100 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Pekabex Development Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (48 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Wielkość: 2 - 5,5 m2.

Lokalizacja inwestycji

Hel to miasto położone w województwie pomorskim, na krańcu cypla Mierzei Helskiej, z trzech stron otoczone wodami Bałtyku. Hel znany jest jako ośrodek turystyczny i portowy. Miasto co roku odwiedzają setki turystów kuszonych wyjątkowymi walorami tego miejsca. Promenada ciągnąca się od strony morza prowadzi przez historyczne zabudowania miasta do portu, z którego wypływają statki wycieczkowe zabierające pasażerów na całodniowe bądź kilkugodzinne rejsy. Piaszczysta plaża należy do jednej z najbardziej malowniczych w Polsce. Czyste powietrze i jod nadają wyjątkowy mikroklimat, który służy długim spacerom. Oprócz piaszczystych plaż, Hel gwarantuje mieszkańcom bogatą bazę gastronomiczną i noclegową. Dla najmłodszych mieszkańców miasteczka ogromną atrakcją jest fokarium. Odbywają się tutaj cykliczne spotkania, na których można podziwiać bałtyckie zwierzaki oraz karmić i brać czynny udział w zajęciach. Na mapie miasta znajdziemy jeszcze kilka innych alternatyw dla spędzania czasu wolnego. Latarnia morska, zabytkowe chaty, Port Morski urozmaicają krajobraz miasta oraz umilają piesze wędrówki. Na miłośników sportowych doznań czeka całoroczna szkoła nurkowania, szlaki rowerowe oraz piesze. Bogata infrastruktura miasta oraz bliska odległość do Trójmiasta sprawiają, że Hel to nie tylko kurort wypoczynkowy, ale także doskonałe miejsce do zamieszkania. Bez dwóch zdań Hel jest miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Casa Baia?

Na Hel dotrzemy Drogą Wojewódzką nr 216. Jest to główna droga łącząca aglomerację gdańską z północną częścią województwa. Pociągi kursujące z przystanku PKP Hel - Gdynia Główna umożliwiają szybki transport w stronę Trójmiasta. Komunikację ułatwiają także mikrobusy kursujące na trasie Hel- Gdynia – Hel oraz pojazdy PKS. W sezonie letnim dodatkową możliwością transportu jest tramwaj wodny Żeglugi Gdańskiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Casa Baia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 500 metrów od inwestycji Apartamenty Casa Baia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Hel.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Casa Baia znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Casa Baia znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Ogólnokształcących w odległości 170 m, Gimnazjum w odległości 170 m, Liceum Ogólnokształcące w odległości 170 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Casa Baia w odległości 60 m znajduje się Boisko, w odległości 80 m znajduje się Barakuda Tennis Court, w odległości 90 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.12.2021
Data aktualizacji: 20.03.2023

Pobliskie Lokalizacje

Oferty na Helu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: