Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Murapol Osiedle Akademickie - etap III

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Akademicka, oferowane bezpośrednio przez

Murapol S.A.

Bydgoszcz, ul. Akademicka

Murapol Osiedle Akademickie - etap IIIMurapol Osiedle Akademickie - etap III

3 zdjęcia

Murapol Osiedle Akademickie - etap III
Murapol Osiedle Akademickie - etap III
Murapol Osiedle Akademickie - etap III
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

3 kw. 2024

Powierzchnie

27 - 65/m2

Przedział pokoi

1 - 4

Kondygnacje

5

Budynki

8

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Bydgoszcz Brdyujście - 1064 m

Przystanek Tramwajowy - 217 m

Przystanek Autobusowy - 227 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

22 placówki medyczne, 12 placówek edukacyjnych, 6 kawiarni i restauracji, 6 sklepów, 4 obiekty sportowe, 5 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 85 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, taras, ogródek

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (37 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (47 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 80 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 27 do 65 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Murapol Osiedle Akademickie jest położone w urokliwym miejscu w centrum Nowego Fordonu, w pobliżu Lasu Gdańskiego i kampusu Politechniki Bydgoskiej. Otoczenie inwestycji stanowią rozległe zielone tereny wraz z fordońskimi akwenami, które wkrótce mają przejść kompleksową rewitalizację i przeistoczyć się w Park Akademicki. W nowym miejskim zieleńcu mają powstać pomosty wokół zbiorników wodnych, promenada, wieża widokowa, strefa sportowo-rekreacyjna i wiele więcej. To wyjątkowe miejsce przeznaczone jest dla osób ceniących sobie zarówno bliskość terenów zielonych, jak i dostęp do wszelkich udogodnień metropolii. W ramach inwestycji łącznie zaprojektowano 680 lokali mieszkalnych w 8 budynkach o pięciu kondygnacjach naziemnych. Miejsca parkingowe są dostępne w halach garażowych oraz na zewnątrz budynków. Wybierać można spośród zróżnicowanych układów mieszkań – kawalerek, 2-, 3- lub 4-pokojowych lokali.

Dlaczego warto zamieszkać na Murapol Osiedlu Akademickim?

• Technologia Home Management System zastosowana w budynkach pozwala na korzystanie z urządzeń smart home, w tym zdalne zarządzanie temperaturą, oświetleniem i zaworami wody przy użyciu aplikacji mobilnej. Mediami można sterować również manualnie za pomocą funkcji hotelowej.

• Standardowo mieszkania są wyposażone w pakiet antysmogowy, który zapewnia dopływ czystego powietrza do domu. Zastosowane filtry z warstwami nanowłókien zabezpieczają mieszkanie przed smogiem, alergenami, kurzem czy owadami.

• W przestrzeni klatek schodowych i części wspólnych zastosowano trwałe gresy o delikatnym, stonowanym wzornictwie, laminowane panele ścienne w naturalnym, złotym kolorze oraz wysokogatunkowy tynk mozaikowy, tworząc harmonijną kompozycję. W holu wejściowym umieszczono duże lustro i estetyczne skrzynki pocztowe, nadając tym pomieszczeniom elegancji i wyrafinowania.

• W budynkach zastosowano oświetlenie LED części wspólnych, dzięki czemu wspólnota mieszkaniowa zaoszczędzi na rachunkach za prąd.

• Tradycyjna technologia budowy zapewnia dobrą izolację termiczną oraz akustyczną mieszkania

• Ciche i szybkie windy wewnątrz budynku pozwolą sprawnie poruszać się między piętrami.

• Do wszystkich mieszkań na piętrach przynależą przestronne balkony wykonane w technologii Isokorb, zapobiegającej utracie ciepła z mieszkania i pozwalającej zaoszczędzić na kosztach ogrzewania.

• Mieszkania na parterze mają dodatkową powierzchnię w postaci zielonych ogródków oraz tarasów wybrukowanych kostką.

• Dla osób ekologicznie zmotoryzowanych zapewniono stację do ładowania pojazdów elektrycznych oraz stojaki rowerowe dla miłośników jednośladów.

• Dla najmłodszych lokatorów zaprojektowano plac zabaw

• Deweloper pokryje koszty notarialne zawarcia umowy deweloperskiej, jeżeli zostanie ona zawiązana do 3 dni od podpisania umowy rezerwacyjnej.

Inwestycja Murapol Osiedle Akademickie - etap III znajduje się w Bydgoszczy, ul. Akademicka (7.8 km od centrum Bydgoszczy), jest realizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 85 nowych mieszkań znajdujących się w 8 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Murapol Osiedle Akademickie - etap III w sprzedaży jest 80 nowych mieszkań o powierzchni od 27 do 65 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (37 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (47 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Doskonała infrastruktura daje wiele możliwości. Rozwinięta infrastruktura drogowa w dzielnicy Nowy Fordon zapewnia szybki dojazd do centrum autem lub komunikacją publiczną. Sieć dróg rowerowych zadowoli także fanów jednośladów. Sprawdź najbliższe otoczenie!

Bydgoszcz to miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się kilkanaście szkół wyższych, teatr, filharmonia i opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu kilkanaście szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowany z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a liczne drogi wojewódzkie i krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Murapol Osiedle Akademickie - etap III?

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzi kilka dróg krajowych (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegną także liczne drogi wojewódzkie (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Osiedle Akademickie - etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1064 metrów od inwestycji Murapol Osiedle Akademickie - etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bydgoszcz Brdyujście.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Murapol Osiedle Akademickie - etap III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Osiedle Akademickie - etap III znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: uczelnia w odległości 358 m, Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 2 im. Generała Stanisława Maczka Dla Dzieci i Młodzieży Słabo Słyszącej i Niesłyszącej w odległości 422 m, Innowacyjne Forum Medyczne w odległości 467 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Murapol Osiedle Akademickie - etap III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Onkologii w odległości 308 m, Dom Sue Ryder w odległości 408 m, Regionalne Centrum Onkologii w odległości 454 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murapol Osiedle Akademickie - etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 585 m znajduje się Auchan, w odległości 689 m znajduje się Leroy-Merlin, w odległości 886 m znajduje się Odido.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Osiedle Akademickie - etap III w odległości 695 m znajduje się boisko / kort, w odległości 733 m znajduje się Basen - Centrum PARIS, w odległości 772 m znajduje się Centrum PARIS.

Data publikacji: 15.05.2024
Data aktualizacji: 23.05.2024
Murapol S.A. logo

Murapol S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. Akademicka 13D, 85-791 Bydgoszcz

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 18:00
 • Wtorek: 09:00 - 18:00
 • Środa: 09:00 - 18:00
 • Czwartek: 09:00 - 18:00
 • Piątek: 09:00 - 18:00
 • Sobota: 09:00 - 14:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Artykuły powiązane:

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023