Ilumino Etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kilińskiego, oferowane bezpośrednio przez Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.

Łódź, Śródmieście, Katedralna, ul. Kilińskiego 121/123

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 869 ofert w najbliższej okolicy!

Ilumino Etap II

6 zdjęć

Ilumino Etap II
Ilumino Etap II
Ilumino Etap II
Ilumino Etap II

Najbliższe inwestycje

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • 13 parków w okolicy

Opis Inwestycji

Drugi etap Osiedla ILUMINO to 16-piętrowy budynek z 274 mieszkaniami o zróżnicowanych metrażach i praktycznych rozkładach. Są wśród nich zarówno wygodne kawalerki o powierzchniach od 30 m2, jak i przestronne apartamenty mierzące do 132 m2. Wybrane lokale, poza balkonem, loggią lub tarasem, posiadają także prywatne ogródki z widokiem na piękną panoramę miasta. Ponadto, do dyspozycji wszystkich mieszkańców, stworzona zostanie wspólna strefa relaksu w formie tarasu połączonego z placem zabaw.

O niepowtarzalności drugiej fazy projektu stanowi niewątpliwie jego architektura. Nowoczesny budynek połączony zostanie z zabytkową, secesyjną Resursą Rzemieślniczą z początku XX wieku. To unikalne zestawienie dodaje inwestycji wyjątkowości i prestiżu.

Inwestycja Ilumino Etap II znajduje się na Katedralnej, ul. Kilińskiego 121/123 (0.9 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.

Inwestycja Ilumino Etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 274 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 16 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ilumino Etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 16 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 274 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 270 do 320 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ilumino Etap II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ilumino Etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Ilumino Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piłsudskiego - Kilińskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ilumino Etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ilumino Etap II znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3 w Łodzi w odległości 440 m, Technikum Nr 3 w odległości 540 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ilumino Etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 380 m znajduje się Galeria Łódzka, w odległości 410 m znajduje się Lidl, w odległości 490 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ilumino Etap II w odległości 140 m znajduje się FitFabric, w odległości 280 m znajduje się Capoeira Łódź - Centrum Academia, w odległości 300 m znajduje się Capoeira Łódź - Centrum Academia.

Data publikacji: 28.10.2016
Data aktualizacji: 01.11.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: