Mieszkania na Sokoła

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Monday Development S.A.

Wszystkie nieruchomości w inwestycji Mieszkania na Sokoła zostały już sprzedane

Zobacz inne oferty, które mogą Cię zainteresować

115 mieszkań na Winiarach
Casa Fonte

Poznań, Jeżyce, Winiary, ul. Źródlana 17

(2,4 km od centrum Poznania)

Inwestycja Casa Fonte znajduje się na Winiarach, ul. Źródlana 17 (2,4 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o.. Inwestycja Casa Fonte została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 13 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 68 do 84 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Sokoła 1

Poznań, Jeżyce, Sołacz, ul. Sokola 1

(2,2 km od centrum Poznania)

Inwestycja Sokoła 1 znajduje się na Sołaczu, ul. Sokola 1 (2,2 km od centrum Poznania), jest realizowana przez dewelopera MASTERM. Inwestycja Sokoła 1 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 92 lokale mieszkalne o powierzchniach od 21 do 105 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Zaprojektowany budynek wielorodzinny wraz z garażem podziemnym powstanie przy ul. Sokoła w Poznaniu. Inwestycja zlokalizowana jest w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Sołacz, w niedalekim sąsiedztwie parku Sołackiego oraz jeziora Rusałka. Bardzo dobrą komunikację z obiektem zapewnia dobrze rozwinięta infrastruktura miejska.Inwestycja obejmuje zbudowanie czteropiętrowego budynku mieszkalnego, w którym będzie 35 mieszkań (od kawalerek po dwupoziomowe mieszkania 4 pokojowe), lokale użytkowe oraz podziemna hala garażowa. Dla komfortu komunikacji mieszkańców budynek zostanie wyposażony w dwie windy. W budynku wyodrębniono trzy skrzydła wokół wewnętrznego dziedzińca, odizolowanego od zgiełku. Układ urbanistyczny ukształtowano tak, aby stanowił barierę akustyczną oraz zapewniał dobre nasłonecznienie.Kameralny budynek mieszkalny doskonale wpisuje się w charakter zabudowy okolicy, wyróżniając się jednocześnie ciekawą formą architektoniczną i dbałością o detale. Budynek frontowy ma bardzo elegancką bryłę. Oryginalny efekt osiągnięto poprzez cofnięcie z linii zabudowy dwóch ostatnich kondygnacji oraz wyodrębnienie parteru jako części cokołowej. Długą reprezentacyjną elewację harmonijnie dzieli wprowadzony w jej środkowej części wykusz.Ciekawym rozwiązaniem architektonicznym jest szklany łącznik pomiędzy dwoma częściami budynku, dzięki któremu światło przenika także do wewnętrznego dziedzińca na posesji.Wszyskie mieszkania posiadają obszerne balkony, a na najwyższej kondygnacji znajdują się apartamenty z wyjściem na duży zielony taras na dachu. Mieszkania zlokalizowane na parterze od strony wschodniej mają własne przydomowe ogródki. Oryginalnie zaaranżowana zieleń zostanie wprowadzona również na terenie wewnętrznego dziedzińca.Rozpoczęcie budowy zaplanowano na czwarty kwartał 2011 roku, a zakończenie na czwarty kwartał 2012 roku.

Inwestycja Mieszkania na Sokoła znajduje się na Winiarach, ul. Sokoła (2,3 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Monday Development S.A..

Inwestycja Mieszkania na Sokoła została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Aktualnie w inwestycji Mieszkania na Sokoła pozostało na sprzedaż 0 mieszkań.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Monday Development S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się jezioro.

Lokalizacja inwestycji Mieszkania na Sokoła

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centra handlowe okolicy to CH Gocław czy Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92. W odległości 450 metrów od inwestycji Mieszkania na Sokoła znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Słowiańska (1:SLKA02).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania na Sokoła znajduje się 40 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 89 w odległości 100 m, Przedszkole nr 137 w odległości 200 m, Bambini Prywatne Przedszkole Montessori w odległości 500 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m PRZY SOKOŁA-BIS. APTEKA, w odległości 200 m SŁOWIAŃSKA. APTEKA. KROMCZYŃSCY H.K., w odległości 250 m AB-LEK. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Bank Zachodni WBK w odległości 50 m, Spółdzielcza Grupa Bankowa w odległości 200 m, Mega Pizza w odległości 300 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: PRZYGODA. DĄBROWSKI S. w odległości 550 m, KWON-POL. SZKOŁA SAMOOBRONY I TAEKWONDO. KOWALAK M. w odległości 700 m, MAJEWSKI GRZEGORZ. OŚRODEK TRENINGOWY KONI w odległości 850 m.

Data publikacji: 21 lutego 2012 21:07

Data aktualizacji: 04 października 2016 10:17

Zapytaj bez zobowiązań o szczegóły oferty

Monday Development S.A.

Monday Development S.A.

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

  • Biuro sprzedaży
  • Piątkowska 116
    Poznań

+48 61 ...

Wiadomości powiązane z Monday Development S.A.

Znajdziemy dla Ciebie