Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Szeregówka Wiśniewo

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Żywiczna, oferowane bezpośrednio przez

MMM Górbiel Nieruchomości s.c.

Warszawa, Białołęka, Henryków, ul. Żywiczna 19

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 69 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Szeregówka WiśniewoSzeregówka Wiśniewo

6 zdjęć

Szeregówka Wiśniewo
Szeregówka Wiśniewo
Szeregówka Wiśniewo
Szeregówka Wiśniewo

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • boisko
  • korty tenisowe

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 6 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 270 do 290 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

możliwa opcja wykończenia segmentu „pod klucz”.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Szeregówka Wiśniewo logo

SZEREGÓWKA WIŚNIEWO

nowoczesny dom | zielony ogródek | taras na dachu

Z przyjemnością informujemy Państwa o planowanej w nadchodzącym roku realizacji projektu obejmującego budowę osiedla mieszkalnego jednorodzinnego w zabudowie szeregowej w Warszawie Białołęce, w osiedlu Wiśniewo przy ul. Żywicznej 19.

SZEREGÓWKA WIŚNIEWO - to propozycja dla klientów, którzy marzą o własnym domu aby mieszkać wygodnie i bezpiecznie – w ogrodzonym osiedlu sześciu segmentów.

Projekt wyróżnia się nowoczesną architekturą nawiązująca do nurtu modernizmu, jego wyróżniające cechy to geometryczna bryła, duże przeszklenia, płaski dach z przestronnymi tarasami.

Każdy segment o powierzchni użytkowej 150m2 będzie miał dwie pełne kondygnacje. Ideą projektu było stworzenie możliwości indywidualnej aranżacji powierzchni mieszkalnej i dostosowanie jej do potrzeb użytkownika. Na parterze zaprojektowano przestronną strefę dzienną o wysokości prawie 3m: salon (z wyjściem na taras i do ogrodu), jadalnię, widną kuchnię, hol, WC, przedsionek i garaż. Na piętrze: cztery pokoje, dwie łazienki (w tym jedną z wejściem z głównej sypialni), pomieszczenie gospodarcze i przedpokój. Wygodne schody prowadzą z poziomu piętra na dach budynku, gdzie zaprojektowano duże tarasy (ponad 60m2!), częściowo ocienione lekką drewnianą zabudową w postaci pergoli. To niewątpliwie ogromny atut i wyróżnik naszej inwestycji. Tutaj też znajduje się niewielki strych, pełniący funkcję dodatkowego pomieszczenia do przechowywania. Na terenie osiedla wyznaczono miejsce na dodatkowe miejsca parkingowe.

Domy w projekcie SZEREGÓWKA WIŚNIEWO zaprojektowano w technologii tradycyjnej. Oferowane są w stanie tzw. deweloperskim (bez podłóg, białego montażu, drzwi wewnętrznych). Dla wygody klienta jest możliwa opcja wykończenia segmentu „pod klucz”.

Osiedle jest położone przy ulicy o nawierzchni asfaltowej, ma dostęp do miejskich sieci: gazowej, wodnej i kanalizacyjnej.

Lokalizacja SZEREGÓWKI WIŚNIEWO spełnia oczekiwania wymagających klientów. Z jednej strony zapewnia komfort zamieszkania w kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w pobliżu terenów zielonych, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, z drugiej - umożliwia mieszkańcom korzystanie z udogodnień jakie oferuje nowoczesna aglomeracja. Wymienić tu trzeba łatwy dostęp do komunikacji miejskiej (ul. Modlińska), położenie w pobliżu Mostu Północnego (M. Skłodowskiej Curie), który szybko i bez korków łączy Białołękę z lewobrzeżną Warszawą (niedawno uruchomiona linia tramwajowa!), dogodny dojazd do stacji metra Młociny oraz do obwodnicy Warszawy (Al. Armii Krajowej z Mostem Grota Roweckiego).

Osiedle SZEREGÓWKA WIŚNIEWO cechuje bardzo dobry dostęp do infrastruktury społecznej i handlowo-usługowej. Na miejscu znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, ratusz dzielnicy Białołęka, przychodnia zdrowia, centrum fitness, sklepy z asortymentem podstawowych artykułów (m.in. sieci Biedronka). Pod koniec roku 2017 otwarte zostanie centrum handlowe Galeria Północna z bogatą ofertą, również w zakresie możliwości spędzania wolnego czasu (restauracje, kino).

Nasza inwestycja znajduje się nieopodal rozległego Parku Wiśniewo, a także - w odległości spaceru – w pobliżu nowocześnie urządzonego Parku Henrykowskiego, wyposażonego we wspaniały park linowy, znakomity plac zabaw oraz ścieżkę zdrowia. Jest to miejsce, z którego chętnie korzystają zwłaszcza rodziny z dziećmi.

Termin zakończenia inwestycji przewidziany jest na czwarty kwartał 2017 r.

Inwestor Małgorzata Górbiel – Nieruchomości

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone na stronie internetowej służą jedynie celom informacyjnym.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Inwestycja Szeregówka Wiśniewo znajduje się na Henrykowie, ul. Żywiczna 19 (10.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez MMM Górbiel Nieruchomości s.c.

Inwestycja Szeregówka Wiśniewo została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Szeregówka Wiśniewo nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców MMM Górbiel Nieruchomości s.c. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Szeregówka Wiśniewo?

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a także tramwaje umożliwiające bezpośrednie dotarcie do centrum Warszawy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Szeregówka Wiśniewo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 594 metrów od inwestycji Szeregówka Wiśniewo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Obrazkowa 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Szeregówka Wiśniewo znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Szeregówka Wiśniewo znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 555 m, Przedszkole Sióstr Felicjanek w odległości 568 m, Szkoła Podstawowa nr 257 im. Profesora Mariana Falskiego w odległości 705 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Szeregówka Wiśniewo jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Poradnia Centrum w odległości 745 m, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Białołęka w odległości 791 m, Enel-Med w odległości 987 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Szeregówka Wiśniewo składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 149 m znajduje się Siłownia Markus, w odległości 530 m znajduje się Biedronka, w odległości 535 m znajduje się Total Fitness.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Szeregówka Wiśniewo w odległości 367 m znajduje się FC Barcelona Escola Varsovia, w odległości 375 m znajduje się boisko / kort, w odległości 425 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023