Żmudzka

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMilart Sp. z o.o. Sp. k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 79 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Żmudzka etap II
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Zgorzelisko, ul. Żmudzka (8 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 300 brutto/m2
  Żmudzka etap II
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 20
  Powierzchnia: 39 - 71 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 10 ofert
  Milart Sp. z o.o. Sp. k.
 • Osiedle Słoneczne Aleje(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Zgorzelisko, ul. Tarasa Szewczenki (7.5 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 5 266 brutto/m2
  Osiedle Słoneczne Aleje
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 16
  Powierzchnia: 88 m2
  Liczba pokoi: 5
  Wrocław Investment
 • Małe Wilczyce etap 7(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wrocławski, Wilczyce, Wilczyce (0.1 km od Wrocławia)
  Ceny od: 4 727/m2
  Małe Wilczyce etap 7
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 17
  Powierzchnia: 61 - 124 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  BNM Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Miło nam poinformować, że wkrótce nastąpi rozpoczęcie sprzedaży mieszkań w nowo realizowanej przez naszą firmę inwestycji, przy ul. Żmudzkiej 10-12.W kolejnym etapie inwestycji na Wrocławskim Zgorzelisku wybudujemy dla Państwa pięciopiętrowy budynek składający się z 84 dwu-, trzy- i czteropokojowych mieszkań, o metrażach od 37 do 72 mkw.Wszystkie lokale na piętrach będą posiadać balkony, natomiast do mieszkań parterowych przynależeć będą ogródki.Komfortową komunikacje pionową w klatkach zapewnią nowoczesne windy, w pełni dostępne dla osób niepełnosprawnych.Na poziomie -1 budynku znajdować się będzie garaż wielostanowiskowy z 99 miejscami postojowymi. Na poziomie każdej kondygnacji zaprojektowano komórki lokatorskie. Wszystkie mieszkania będą wyposażone w okna z roletami zewnętrznymi.Teren osiedla będzie w pełni zagospodarowany, znajdować się na nim będą ciągi pieszo jezdne, miejsca parkingowe oraz tereny zielone.

Inwestycja Żmudzka znajduje się na Zgorzelisku, ul. Żmudzka (8 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Milart Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Żmudzka została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 84 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Żmudzka pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 47 do 65 metrów kwadratowych w cenie od 6 000 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Milart Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 84 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Istnieje możliwość wykończenia pod klucz.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Żmudzka

Inwestycja realizowana jest w północnej części Wrocławia, w dzielnicy Zgorzelisko, przy ul. Żmudzkiej 25-35. Jej atutem jest dobra lokalizacja oraz komunikacja z centrum miasta. Tuż przy inwestycji znajduje się przystanek autobusowy linii N (dojazd do Dworca Głównego – 35 min) oraz linii 131 (dojazd do Placu Grunwaldzkiego – 25 min). W pobliżu znajdują szkoły, przychodnie, sieć dużych sklepów i wiele punktów usługowych.

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Żmudzka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Żmudzka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Żmudzka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Żmudzka znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "Nasz Świat" nr 2 w odległości 100 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Żmudzka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się Biedronka, w odległości 320 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 390 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Żmudzka w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Crossfit Psie Pole.

Data publikacji: 08.11.2017

Data aktualizacji: 11.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie