Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Lokum la Vida

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Lothara Herbsta, oferowane bezpośrednio przez

Lokum Deweloper

Wrocław, Psie Pole, Sołtysowice, ul. Lothara Herbsta

Lokum la VidaLokum la Vida

6 zdjęć

Lokum la Vida
Lokum la Vida
Lokum la Vida
Lokum la Vida
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

3 kw. 2025

Powierzchnie

39 - 73/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

6

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Wrocław Sołtysowice - 1006 m

Przystanek Tramwajowy - 1476 m

Przystanek Autobusowy - 203 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

12 placówek medycznych, 39 placówek edukacyjnych, 7 kawiarni i restauracji, 15 sklepów, 12 obiektów sportowych, 25 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw
 • boisko
 • siłownia plenerowa

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 138 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

taras, balkon, ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada (79): 1,7 - 6,35 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (136 miejsc) : garaże w bryle budynku (100), miejsca postojowe zewnętrzne (36)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 76 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 39 do 73 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nowy początek przynosi radość, siłę i moc pozytywnej energii. Jest jak wiatr wiejący w żagle. Motywuje do działania i sprawia, że świat dookoła nabiera świeżych intensywnych barw. Lokum la Vida to wyjątkowe miejsce, które pozwoli Ci zatrzymać te emocje na dłużej i każdego dnia odkrywać lepszą stronę życia – śmiało i po swojemu!

Mieszkaj i żyj pełnią życia!

Własne „M” daje poczucie wolności i niezależności. W nim możesz być sobą, spełniać odważne marzenia, realizować ambitne plany. Po prostu – robić to, co lubisz i z uśmiechem witać każdy dzień. Tutaj urządzisz się tak, jak chcesz, bo najlepiej wiesz, czego potrzebujesz. Tu stworzysz swoją idealną przestrzeń, w której będziesz swobodnie mieszkać, pracować i odpoczywać.

Doskonałe mieszkanie to jednak nie wszystko. Na osiedlu do Twojej dyspozycji będą wyjątkowe części wspólne z alejkami spacerowymi i małą architekturą. Najmłodsi mieszkańcy skorzystają z kolorowego placu zabaw, a Ci trochę starsi z przyjemnością odetchną wśród bujnej roślinności po intensywnym dniu.

Lokum la Vida. Twój pomysł na życie

Szukasz kameralnej kawalerki, a może przestronnego, rodzinnego lokum? W Lokum la Vida czeka na Ciebie duży wybór mieszkań o układach od 1 do 4 pokoi i metrażach od 34 do ponad 70 m2. W części z nich dla wygody użytkowników zaprojektowaliśmy garderoby i dodatkowe toalety, które z pewnością ułatwią codzienne, domowe życie. A jeżeli chcesz, żeby mieszkanie zmieniało się razem z Twoimi potrzebami, z pewnością zainteresują Cię 2-pokojowe lokale z osobną kuchnią, których układ można przekształcić na 3 pokoje z aneksem kuchennym. Takie rozwiązanie sprawi, że przez lata będziesz cieszyć się swoim ulubionym miejscem do życia, w którym wszystko zależeć będzie od Twojej wyobraźni.

Dostępne w każdej klatce schodowej windy obsługujące wszystkie kondygnacje budynków pozwolą Ci szybko i sprawnie dostać się na dowolne piętro, zwłaszcza z większymi zakupami czy wózkiem. Wygodne parkowanie samochodu umożliwią miejsca postojowe usytuowane w garażach podziemnych oraz na terenie naziemnym inwestycji.

Architektura na czasie

Lokum la Vida to wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standard części wspólnych oraz wysokiej jakości architekturę. Tworzące je budynki cechować będzie ponadczasowa estetyka prostych form. Ich nowoczesny styl podkreślą pasy szklanych balustrad loggii i balkonów, a także kontrastowa kolorystyka elewacji wysokiej jakości, w której dominować będą barwy bieli i grafitu ożywione detalami w słonecznym, piaskowym odcieniu.

Inwestycja Lokum la Vida znajduje się na Sołtysowicach, ul. Lothara Herbsta (4.7 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez Lokum Deweloper.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 138 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lokum la Vida w sprzedaży jest 76 nowych mieszkań o powierzchni od 39 do 73 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Lokum Deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (136 miejsc)

W inwestycji znajduje się 79 komórek lokatorskich 1,7 - 6,35 m2.

Lokalizacja inwestycji

Psie Pole to wrocławskie osiedle rozciągające się w północnej części miasta. Zamieszkuje je ponad 93 tysiące mieszkańców, a jego obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz osiedla mieszkaniowe. W południowej części osiedla Psie Pole znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś osiedle otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tego osiedla: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Osiedle jest dobrze skomunikowane dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lokum la Vida?

Po wrocławskim Psim Polu porusza się kilka linii tramwajowych i autobusowych, co znacznie ułatwia komunikację. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części osiedla.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lokum la Vida mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1006 metrów od inwestycji Lokum la Vida znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Sołtysowice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lokum la Vida znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lokum la Vida znajduje się 39 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w odległości 214 m, szkoła w odległości 219 m, szkoła w odległości 229 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lokum la Vida jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego w odległości 207 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 302 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 315 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lokum la Vida składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 179 m znajduje się Żabka, w odległości 533 m znajduje się Netto, w odległości 541 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lokum la Vida w odległości 76 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 251 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 252 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 14.09.2023
Data aktualizacji: 16.05.2024
Lokum Deweloper logo

Lokum Deweloper

Adres biura sprzedaży:

ul. Krawiecka 1, lok. 101, 50-148 Wrocław

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Artykuły powiązane:

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023