Trześniowska Park

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez LUK Sp. z o.o. SKA

Lublin, ul. Kminkowa 8
Ceny od: 6 512 zł brutto/m2
Trześniowska Park

5 zdjęć

Trześniowska Park
Trześniowska Park
Trześniowska Park
Trześniowska Park

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Trześniowska Park dostępna jest 1 oferta

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
B1.16
2
52,21 m²
3

Opis Inwestycji

„Trześniowska Park” to nazwa naszej nowej kameralnej inwestycji położonej przy ul. Kminkowej w Lublinie (boczna ul. Trześniowskiej, dzielnica Ponikwoda).

Kompleks składać się będzie z dwóch 4-kondygnacyjnych budynków wielorodzinnych z wielostanowiskowym garażem podziemnym, komórkami lokatorskimi oraz parkingiem zewnętrznym.

Budynki zaprojektowano w formie modernistycznej o ortogonalnym układzie ścian. Posiadają one wysokie walory architektoniczne i użytkowe poprzez zastosowanie nowoczesnych materiałów wykończeniowych. Kolorystyka elewacji biało-grafitowa z elementami drewnopodobnymi dodatkowo podkreśla nowoczesny styl budynków

Dla zapewnienia bezpieczeństwa i spokoju mieszkańców teren inwestycji będzie ogrodzony. Naszą wyjątkową ofertę wyróżniają przygotowane dla przyszłych mieszkańców tereny rekreacyjne: park, siłownia pod chmurką oraz nowoczesny plac zabaw dla dzieci. Spokojne i prestiżowe sąsiedztwo zapewnia lokalizacja w centrum osiedla domów jednorodzinnych

Budynki będą w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych poprzez zastosowanie nowoczesnych i cichobieżnych wind dojeżdżających na każdą kondygnację.

Lokalizacja inwestycji umożliwia szybki i komfortowy dojazd do centrum oraz obwodnicy miasta Lublin.

Inwestycja Trześniowska Park znajduje się w Lublinie, ul. Kminkowa 8 (2.8 km od centrum Lublina), jest realizowana przez dewelopera LUK Sp. z o.o. SKA.

Inwestycja Trześniowska Park jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 81 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Trześniowska Park pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 52 metrów kwadratowych w cenie od 6 512 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 52 m2 w cenie od 340 000 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper LUK Sp. z o.o. SKA przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 81 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie .
Powierzchnie mieszkań:
52 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się na poziomie 340 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 6 512 zł/m².
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Trześniowska Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 400 metrów od inwestycji Trześniowska Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 2182 - Daszyńskiego 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Trześniowska Park znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Daszek w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Trześniowska Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Biedronka, w odległości 480 m znajduje się Delikatesy.

Data publikacji: 06.11.2019
Data aktualizacji: 29.03.2021
LUK Sp. z o.o. SKA logo

LUK Sp. z o.o. SKA

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

al. Kompozytorów Polskich 5 lok. 1, Lublin
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: