Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Lokum Siechnice - mieszkania

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Mieszczańska/Graniczna, oferowane bezpośrednio przez

Lokum Deweloper

Siechnice, ul. Mieszczańska/Graniczna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 509 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Lokum Siechnice - mieszkaniaLokum Siechnice - mieszkania

3 zdjęcia

Lokum Siechnice - mieszkania
Lokum Siechnice - mieszkania
Lokum Siechnice - mieszkania

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 32 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

“Osiedle LOKUM- NOWE SIECHNICE to miejsce położone niedaleko granicy Wrocławia na styku Siechnic i Św. Katarzyny.Zrealizowaliśmy 2 etapy, w których powstało 127 mieszkań w dziewięciu kameralnych budynkach.Większość lokali sprzedaliśmy i oddaliśmy do użytku. W ofercie zostały ostatnie mieszkania dwupoziomowe o pow. 86 – 121m. kw. z podwyższonym standardem deweloperskim.Dla zapewnienia bezpieczeństwa osiedle jest strzeżone i monitorowane, a w jego obrębie znajduje się plac zabaw dla dzieci i miejsce do wypoczynku dla wszystkich mieszkańców. Prawdziwe wartości mają solidne podstawy.”

Inwestycja Lokum Siechnice - mieszkania znajduje się w Siechnicach, ul. Mieszczańska/Graniczna (3.3 km od Wrocławia), została zrealizowana przez Lokum Deweloper.

Inwestycja Lokum Siechnice - mieszkania została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 32 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lokum Siechnice - mieszkania nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Lokum Deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Siechnice to niewielkie miasto nad rzeką Oławą w powiecie wrocławskim. Na obszarze o powierzchni ponad 15,5 km2 zamieszkuje prawie 6 tys. osób, a bazę mieszkaniową stanowią nowe budynki: czteropiętrowe bloki oraz domy jedno- i wielorodzinne. W Siechnicach zlokalizowana jest największa w Europie szklarnia ogrodnicza, a do zakładów produkcyjnych należą: Parker Hannifin oraz Deceuninck NV. Wewnątrz miasta znajdują się 2 parki, zaś na okoliczne walory przyrodnicze i rekreacyjne składają się: lasy siechnicko-kotowickie, doliny rzek oraz jeziora: Panieńskie, Dziewicze i Czarna Łacha z zapleczem biwakowym. W Siechnicach funkcjonują: Centrum Kultury, Biblioteka Miejska oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, który udostępnia hale i boiska sportowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lokum Siechnice - mieszkania?

Siechnice leżą w odległości zaledwie 13 km od centrum Wrocławia i ok. 10 km od węzłów autostrady A4. Z miasteczka do Wrocławia kursują podmiejskie autobusy oraz pociągi, którymi można dojechać bez przesiadek w zaledwie 15 minut. Duże znaczenie ma również przebiegająca przez Siechnice droga krajowa nr 94 (Zgorzelec – Korczowa przy granicy z Ukrainą).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lokum Siechnice - mieszkania mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 608 metrów od inwestycji Lokum Siechnice - mieszkania znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Siechnice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lokum Siechnice - mieszkania znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lokum Siechnice - mieszkania znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 1 w odległości 103 m, szkoła w odległości 132 m, szkoła w odległości 140 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lokum Siechnice - mieszkania jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ośrodek Zdrowia w odległości 591 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lokum Siechnice - mieszkania składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 137 m znajduje się Żabka, w odległości 222 m znajduje się U Wojtka, w odległości 599 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lokum Siechnice - mieszkania w odległości 199 m znajduje się boisko / kort, w odległości 219 m znajduje się boisko / kort, w odległości 470 m znajduje się Joga Purusza - Lucyna Ścigajło.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023