Leader House

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Jaracza, oferowane bezpośrednio przez Leader Mieczysław Marciniak

Łódź, Śródmieście, ul. Jaracza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 153 oferty w najbliższej okolicy!

Leader House

4 zdjęcia

Leader House
Leader House
Leader House
Leader House

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Primo

  Osiedle Primo

  PROFBUD

  Lokal użytkowy Śródmieście-Wschód, Śródmieście, Łódź
  ul. Lindleya/Węglowa
  1.8 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 61-161 m2
  • Lokali użytkowych: 10
 • Piotrkowska 44
  od: 6 642 zł/m2
  Pod wynajem

  Piotrkowska 44

  Vision Development

  Lokal użytkowy Katedralna, Śródmieście, Łódź
  ul. Piotrkowska 44
  1.4 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 22-131 m2
  • Lokali użytkowych: 5
 • Manu Park

  Manu Park

  Real Development Group

  Lokal użytkowy Katedralna, Śródmieście, Łódź
  ul. Ogrodowa 4
  2.2 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2022
  • Metraż: 28 m2
  • Lokali użytkowych: 3

Opis Inwestycji

LEADER HOUSE to dziewięciopiętrowy budynek znajdujący się przy ulicy Jaracza 72 A. Budynek wyposażony jest w hol recepcyjny, klatkę schodową i nowoczesną cichobieżną windę, z bezstopniową regulacją szybkości, służącą do przewozu maksymalnie 16 osób, od poziomu piwnicy do IX piętra. Piwnica przeznaczona została na parking podziemny z monitorowanym dostępem wszystkich wyznaczonych 27 miejsc parkingowych oraz na komórki lokatorskie. Klatka schodowa od piwnicy do X piętra (technicznego) z maszynownią dźwigową, wykonana została w konstrukcji żelbetowej. Stopnie wyłożone są płytami granitowymi, zaś barierki wykonane zostały ze stali nierdzewnej. Klatka schodowa jest bardzo przestronna, mocno naturalnie doświetlona oraz dodatkowo wyposażona w oświetlenie ewakuacyjne i system oddymiania awaryjnego. Cała część komunikacyjna łącznie z holem recepcyjnym wykonana jest w podwyższonym standardzie, wyłożona płytami granitowymi, ściany wykończono trawertynem. Budynek posiada szklano – aluminiową fasadę.

Inwestycja Leader House znajduje się w Śródmieściu, ul. Jaracza (2.1 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Leader Mieczysław Marciniak.

Inwestycja Leader House została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Leader House nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Leader Mieczysław Marciniak przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 295 do 314 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: plus 12 195 netto.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, usługi w budynku, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Leader House?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Leader House mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Leader House znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rewolucji 1905r. - Kamińskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Leader House znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Leader House znajdują się się 33 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 220 w odległości 80 m, Policealna Szkoła Elektroradiologów w odległości 130 m, POLICEALNA SZKOŁA INFORMATYCZNA w odległości 130 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Leader House jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 170 m, Renoma w odległości 300 m, Centrum Okulistyczne w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Leader House składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Społem, w odległości 280 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 280 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Leader House w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.10.2016
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: