Kameralna Stołeczna

Oferta archiwalna

Białystok, ul. Stołeczna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 420 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kameralna Stołeczna

4 zdjęcia

Kameralna Stołeczna
Kameralna Stołeczna
Kameralna Stołeczna
Kameralna Stołeczna

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Kameralna Stołeczna - mieszkania i lokal usługowy w centrum Białegostoku! Świetna lokalizacja, ciche i spokojne osiedle.

Możliwość wykupienia miejsca parkingowego: 48 000zł

Inwestycja rozpoczęła się na początku czerwca 2019r.

Termin oddania budynku do użytkowania - II-III kwartał 2020r.

Inwestycja Kameralna Stołeczna znajduje się w Białymstoku, ul. Stołeczna (1.7 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez KUL-BUD Tomasz Kulikowski.

Inwestycja Kameralna Stołeczna została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kameralna Stołeczna nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców KUL-BUD Tomasz Kulikowski przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki, takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast - przeważają tu osiedla mieszkaniowe, a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się wiele parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawą, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które obsługuje zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kameralna Stołeczna?

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym liczne linie dzienne oraz kilka linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kameralna Stołeczna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Kameralna Stołeczna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kardynała Stefana Wyszyńskiego / Stołeczna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kameralna Stołeczna znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kameralna Stołeczna znajduje się 27 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: X Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku w odległości 80 m, Zaoczne Liceum Ogólnokształcące "BETA" w Białymstoku w odległości 80 m, Szkoła Podstawowa w Stołecznej w odległości 90 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kameralna Stołeczna jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kameralna Stołeczna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Biedronka, w odległości 270 m znajduje się Lider.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kameralna Stołeczna w odległości 60 m znajduje się Boisko, w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 110 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 27.01.2020
Data aktualizacji: 13.12.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Białymstoku

Oferty w Białymstoku

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: