Zakątek Żółkiewskiego

Oferta archiwalna

Kielce, ul. Żółkiewskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 193 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Zakątek Żółkiewskiego

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 15 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Inwestycję tworzą dwa kameralne budynki w kształcie litery L. Budynki są 2-piętrowe i składają się z 15 mieszkań o metrażu od 36 do 71 m2. Każde pomieszczenie, nawet te najmniejsze, zaprojektowano tak, by w pełni wykorzystać jego przestrzeń. Duże okna zapewniają maksymalne nasłonecznienie lokali. Istotnym udogodnieniem dla mieszkańców są również windy, które zapewniają sprawny i komfortowy dostęp do lokali. Wszystkie mieszkania są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. W kondygnacji podziemnej zlokalizowane są miejsca postojowe i komórki lokatorskie. Projekt budynku charakteryzuje się nowoczesną, prostą i elegancką architekturą. Szklane tafle balustrad i jasna elewacje z klinkierową okładziną nadają budynkom lekkości. W ten sposób uzyskano efekt stylu niezakłóconego zbędnymi elementami. Wysoki standard wykonania części wspólnych zapewni przyszłym mieszkańcom poczucie dbałości i luksusu. Termin zakończenia budowy inwestycji to listopad 2016 roku.

Inwestycja Zakątek Żółkiewskiego znajduje się w Kielcach, ul. Żółkiewskiego (1.8 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez Komplexbud.

Inwestycja Zakątek Żółkiewskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 15 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zakątek Żółkiewskiego nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Komplexbud przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Zakątek Żółkiewskiego to świetna lokalizacja w pobliżu terenów rekreacyjnych, a jednocześnie zaledwie 5 minut samochodem od centrum Kielc. Urokliwe tereny zielone stwarzają doskonałe warunki do odpoczynku, pieszych wycieczek, tras biegowych czy przejażdżek rowerowych. Baranówek usytuowany jest w zacisznej otulinie lasu. Dzięki świetnej lokalizacji mieszkańcy nie muszą wybierać między ciszą, a komfortowym dostępem do miejsc codziennej użyteczności. Położenie inwestycji spełni marzenia wszystkich tych, którzy chcą blisko obcować z naturą, jednocześnie nie będąc daleko od aglomeracji miejskiej.

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Główne zabytki miasta znajdują się w Śródmieściu, które jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym Kielc. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedla domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach. Kielce są jednym z najszybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje powierzchnię około 3856 ha. Składają się na niego liczne parki oraz Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu liczne galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, wzbogacane jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. kilkanaście szkół wyższych, kilka szpitali i kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zakątek Żółkiewskiego?

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. W mieście kursują pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje również kilkadziesiąt linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zakątek Żółkiewskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Zakątek Żółkiewskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - (N/Ż) Al. Na Stadion / Szczepaniaka I.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zakątek Żółkiewskiego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zakątek Żółkiewskiego znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Samorządowe nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 130 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zakątek Żółkiewskiego w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 05.12.2017

Inwestycje w pobliżu w Kielcach

Oferty w Kielcach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: