Apartamenty na Baranówku 2 Kielce, ul. Chodkiewicza 45

Oferta archiwalna

Kielce, ul. Chodkiewicza 45

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 192 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty na Baranówku 2 Kielce, ul. Chodkiewicza 45

6 zdjęć

Apartamenty na Baranówku 2 Kielce, ul. Chodkiewicza 45
Apartamenty na Baranówku 2 Kielce, ul. Chodkiewicza 45
Apartamenty na Baranówku 2 Kielce, ul. Chodkiewicza 45
Apartamenty na Baranówku 2 Kielce, ul. Chodkiewicza 45

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne (13 miejsc) .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

“Apartamenty na Baranówku 2” to unikalna zabudowa  położona w atrakcyjnym krajobrazowo, bezpiecznym oraz cichym zakątku Naszego miasta. Inwestycję stanowi zespół budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej przy ul. Chodkiewicza 45 w Kielcach.W sześciu budynkach trzykondygnacyjnych mamy do zaoferowania 12 mieszkań o powierzchni od 56 do 122 m2. W kondygnacji podziemnej znajdzie się 13 stanowisk postojowych oraz pomieszczenia gospodarcze. Do mieszkań znajdujących się na parterze przydzielone są ogródki, a dla mieszkań znajdujących się na I piętrze i poddaszu balkony i tarasy. Lokale zostaną oddane w standardzie deweloperskim ze wszystkimi instalacjami, tak by Państwo mogli zgodnie ze swoja wizją nadać ostateczny wygląd swojemu mieszkaniu.Dbając  o bezpieczeństwo naszych Klientów, teren nieruchomości zostanie ogrodzony, a każde z mieszkań wyposażone w instalację domofonową.“Apartamenty na Baranówku 2” to idealne miejsce w otoczeniu lasu i niskiej zabudowy mieszkaniowej, z dala od wielkomiejskiego zgiełku i hałasu, gdzie każdy znajdzie ciszę i spokój po dniu wypełnionym pracą. Osoby kochające przyrodę i aktywny wypoczynek znajdą wiele miejsc odpowiednich na spacery, wycieczki rowerowe lub poranny jogging. W bliskiej odległości znajdują się stadnina koni, park linowy, stadion leśny. Zwolennicy sportów zimowych będą mogli skorzystać  ze znajdujących się nieopodal stoku narciarskiego “Skocznia” i “Telegraf”.

Inwestycja Apartamenty na Baranówku 2 Kielce, ul. Chodkiewicza 45 znajduje się w Kielcach, ul. Chodkiewicza 45 (2 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez Komplexbud.

Inwestycja Apartamenty na Baranówku 2 Kielce, ul. Chodkiewicza 45 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty na Baranówku 2 Kielce, ul. Chodkiewicza 45 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Komplexbud przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (13 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Główne zabytki miasta znajdują się w Śródmieściu, które jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym Kielc. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedla domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach. Kielce są jednym z najszybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje powierzchnię około 3856 ha. Składają się na niego liczne parki oraz Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu liczne galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, wzbogacane jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. kilkanaście szkół wyższych, kilka szpitali i kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty na Baranówku 2 Kielce, ul. Chodkiewicza 45?

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. W mieście kursują pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje również kilkadziesiąt linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty na Baranówku 2 Kielce, ul. Chodkiewicza 45 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Apartamenty na Baranówku 2 Kielce, ul. Chodkiewicza 45 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ściegiennego / Podlasie.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty na Baranówku 2 Kielce, ul. Chodkiewicza 45 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty na Baranówku 2 Kielce, ul. Chodkiewicza 45 znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 9 im. Adolfa Dygasińskiego w Kielcach w odległości 410 m, Przedszkole Samorządowe nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 480 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty na Baranówku 2 Kielce, ul. Chodkiewicza 45 w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 19.11.2018

Inwestycje w pobliżu w Kielcach

Oferty w Kielcach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: