Apartamenty na Baranówku 2 Kielce, ul. Chodkiewicza 45

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Komplexbud

Kielce, ul. Chodkiewicza 45

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 364 oferty w najbliższej okolicy!

Apartamenty na Baranówku 2 Kielce, ul. Chodkiewicza 45

6 zdjęć

Apartamenty na Baranówku 2 Kielce, ul. Chodkiewicza 45
Apartamenty na Baranówku 2 Kielce, ul. Chodkiewicza 45
Apartamenty na Baranówku 2 Kielce, ul. Chodkiewicza 45
Apartamenty na Baranówku 2 Kielce, ul. Chodkiewicza 45

Najbliższe inwestycje

 • Kameralny Baranówek

  Komplexbud

 • Wesoła 11
  od: 6 743 zł/m2

  Greathouse Sp. z o.o.

 • Kryształowa Perła

  PHU Spurek

Opis Inwestycji

“Apartamenty na Baranówku 2” to unikalna zabudowa  położona w atrakcyjnym krajobrazowo, bezpiecznym oraz cichym zakątku Naszego miasta. Inwestycję stanowi zespół budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej przy ul. Chodkiewicza 45 w Kielcach.W sześciu budynkach trzykondygnacyjnych mamy do zaoferowania 12 mieszkań o powierzchni od 56 do 122 m2. W kondygnacji podziemnej znajdzie się 13 stanowisk postojowych oraz pomieszczenia gospodarcze. Do mieszkań znajdujących się na parterze przydzielone są ogródki, a dla mieszkań znajdujących się na I piętrze i poddaszu balkony i tarasy. Lokale zostaną oddane w standardzie deweloperskim ze wszystkimi instalacjami, tak by Państwo mogli zgodnie ze swoja wizją nadać ostateczny wygląd swojemu mieszkaniu.Dbając  o bezpieczeństwo naszych Klientów, teren nieruchomości zostanie ogrodzony, a każde z mieszkań wyposażone w instalację domofonową.“Apartamenty na Baranówku 2” to idealne miejsce w otoczeniu lasu i niskiej zabudowy mieszkaniowej, z dala od wielkomiejskiego zgiełku i hałasu, gdzie każdy znajdzie ciszę i spokój po dniu wypełnionym pracą. Osoby kochające przyrodę i aktywny wypoczynek znajdą wiele miejsc odpowiednich na spacery, wycieczki rowerowe lub poranny jogging. W bliskiej odległości znajdują się stadnina koni, park linowy, stadion leśny. Zwolennicy sportów zimowych będą mogli skorzystać  ze znajdujących się nieopodal stoku narciarskiego “Skocznia” i “Telegraf”.

Inwestycja Apartamenty na Baranówku 2 Kielce, ul. Chodkiewicza 45 znajduje się w Kielcach, ul. Chodkiewicza 45 (2 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez dewelopera Komplexbud.

Inwestycja Apartamenty na Baranówku 2 Kielce, ul. Chodkiewicza 45 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty na Baranówku 2 Kielce, ul. Chodkiewicza 45 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Komplexbud przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne (13 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne (13 miejsc).
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Lokalizacja inwestycji

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty na Baranówku 2 Kielce, ul. Chodkiewicza 45 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Apartamenty na Baranówku 2 Kielce, ul. Chodkiewicza 45 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ściegiennego / Podlasie.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty na Baranówku 2 Kielce, ul. Chodkiewicza 45 znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 9 im. Adolfa Dygasińskiego w Kielcach w odległości 410 m, Przedszkole Samorządowe nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 480 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty na Baranówku 2 Kielce, ul. Chodkiewicza 45 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Rejonowa nr 7 w odległości 420 m, Przychodnia nr 4 Prusa w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty na Baranówku 2 Kielce, ul. Chodkiewicza 45 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się abc.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty na Baranówku 2 Kielce, ul. Chodkiewicza 45 w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.03.2012
Data aktualizacji: 19.11.2018
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: