Arturówek Apartamenty

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Strusia, oferowane bezpośrednio przez

Komfort Home

Łódź, Julianów-Marysin-Rogi, ul. Strusia 27

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 31 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Arturówek Apartamenty

17 zdjęć

Arturówek Apartamenty
Arturówek Apartamenty
Arturówek Apartamenty
Arturówek Apartamenty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las
  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 11 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

ogrzewanie gazowe indywidualne, w mieszkaniu piec gazowy

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : (cena: 20 000 zł), wiata garażowa (cena: 40 000 zł)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro

Opis inwestycji

Apartament Arturówek to kameralna prestiżowa inwestycja zlokalizowana na ul. Strusia 27 w zielonej części miasta zwanej płucami Łodzi. Otoczenie lasów Łagiewnickich oraz sąsiedztwo domów jednorodzinnych jest synonimem luksusu naszego miasta.

Położona w niedalekiej odległości od miasta oraz kompleksu rekreacyjnego Arturówek z miejscami do wypoczynku i plażowania , urzeka i zachęca do aktywności fizycznej i rodzinnych spacerów. Idealne rozwiązanie dla tych którzy chcą zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku z jednoczesnym dostępem do bogatej infrastruktury.

Inwestycja charakteryzować się będzie nowoczesną architekturą, obszernymi ogródkami 100m2 gratis, wysokim standardem wykończenia oraz nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Zaprojektowaliśmy dla Państwa 11 mieszkań w tylko dwupiętrowym apartamentowcu z windą usytuowanych w 1 kameralnym budynku. Szeroka gama zróżnicowanych układów oraz powierzchni, w naszej inwestycji pozwoli na wybór mieszkania idealnie dopasowanego pod indywidualne preferencje każdego Klienta.

Dla Państwa komfortu udostępnione zostaną zadaszone miejsca parkingowe na terenie zamkniętym Inwestycji.

Inwestycja Arturówek Apartamenty znajduje się na Julianowie-Marysinie-Rogach, ul. Strusia 27 (6.3 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Komfort Home.

Inwestycja Arturówek Apartamenty została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 11 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Arturówek Apartamenty nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Komfort Home przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

- las 70 m

- sklep oraz przystanek autobusowy 50 m

- szkoła 500 m

Łódź leży w centralnej części kraju na Wzgórzach Łódzkich. Miasto to stanowi centrum aglomeracji łódzkiej i jest jednym z najstarszych ośrodków przemysłowych Polski. W zabytkowej części miasta dominuje zabudowa neorenesansowa, w tym piękne pałace przy ul. Piotrkowskiej, która jest najdłuższą ulicą handlową Europy. W zabudowie miejskiej nie brakuje również elementów eklektycznych, co ciekawie, przeplatają się one z surowością architektury industrialnej, której przykładem jest słynna Manufaktura. Niedaleko wyrastają modernistyczne budynki świadczące o szybkim tempie rozwoju regionu. Znajdziemy tu także tereny zielone m.in. parki zabytkowe i Las Łagiewnicki. Łódź to także miasto uniwersyteckie z licznymi szkołami wyższymi, w tym słynną Wyższą Szkołą Filmową.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Arturówek Apartamenty?

Łódź może pochwalić się dobrze rozwiniętą siecią komunikacji miejskiej, do której zalicza się linie autobusowe oraz tramwajowe. Istnieje też opcja poruszania się po mieście trambusami, czyli pojazdami przypominającymi tramwaj na podwoziu ciężarówki, a nawet rikszami. Łódź otoczona jest kompleksem dróg tworzących jej obwodnicę. Od wschodu i północy są to autostrady transeuropejskie A1 i A2, natomiast od południa i zachodu to drogi ekspresowe S8 i S14. W południowo-zachodniej części miasta znajduje się Port Lotniczy im. Władysława Reymonta.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Arturówek Apartamenty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 976 metrów od inwestycji Arturówek Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Warszawska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Arturówek Apartamenty znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Arturówek Apartamenty znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne im. Dzieci Dobrego Ojca w odległości 580 m, Zespół Szkół Geodezyjno-Technicznych w odległości 651 m, Szkoła Podstawowa nr 120 im. Konstytucji 3 Maja w odległości 778 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Arturówek Apartamenty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 149 m znajduje się Piekarenka, w odległości 230 m znajduje się Społem, w odległości 319 m znajduje się Sklep ogólnospożywczy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Arturówek Apartamenty w odległości 516 m znajduje się boisko / kort, w odległości 674 m znajduje się boisko / kort, w odległości 677 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 24.05.2021
Data aktualizacji: 31.10.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: