Aleja Dębowa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Strażacka, oferowane bezpośrednio przez

KM Invest Sp. z o.o. Sp. k.

Rzeszów, ul. Strażacka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 482 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Aleja DębowaAleja Dębowa

5 zdjęć

Aleja Dębowa
Aleja Dębowa
Aleja Dębowa
Aleja Dębowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 48 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

1. Fundamenty oraz ściany fundamentowe żelbetowe, zbrojone, izolowane przeciwwilgociowo i termicznie. 2. Stropy: żelbetowe monolityczne. 3. Schody: żelbetowe monolityczne. 4. Płyty balkonowe żelbetowe.

Dach

Więźba dachowa drewniana, dach wielospadowym kryty blachodachówką w kolorze grafitowym. Termoizolacja dachu wykonana natryskową pianką poliuretanową.

Elewacja

1. Termoizolacja elewacji ze styropianu 15 cm. 2. Elewacja - tynk cienkowarstwowy sillikonowy - kolorystyka biało-grafitowa. 3. Na elewacji zastosowano miejscowo okładziny akrylowe imitujące deski elewacyjne.

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe – PCV – kolor na zewnątrz dąb złoty, wewnątrz biały.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne / wejściowe do budynku – PCV lub aluminiowe, przeszklone, kolor grafit.

Balkony

Tarasy i balkony wykończone płytkami gresowymi mrozoodpornymi, balustrady stalowe.

Posadzka

Wylewka betonowa na podłodze.

Ściany

1. Ściany konstrukcyjne wewnętrzne i zewnętrzne z pustaka ceramiczno-szczelinowego 25 cm. 2. Ścianki działowe wewnętrzne pustak ceramiczno-szczelinowy 12 cm.

Parapety wewnętrzne

Parapety wewnętrzne w standardzie.

Instalacje

1. Wewnętrzna instalacja gazowa - piec gazowy dwu-funkcyjny C.W.O, C.O. wraz z armaturą i grzejnikami. 2. Wewnętrzna instalacja wodno - kanalizacyjna. 3. Wewnętrzna instalacja elektryczna (tablice rozdzielcze, okablowanie, gniazdka elektryczne, włączniki elektryczne). 4. Instalacje TV – okablowanie z dwoma wyjściami na każde mieszkanie dla gniazd TV. 5. Instalacja internetowa – przyłącze światłowodowe. 6. Instalacja domofonu – okablowanie z osprzętem przy wejściu do budynku oraz przy wejściu na inwestycję, doprowadzenie okablowania do mieszkań.

Ogrzewanie

Ogrzewanie gazowe, piec dwu-funkcyjny z zamkniętą komorą spalania firmy Buderus. Ogrzewanie podłogowe w holu, łazience i aneksie kuchennym.

Wyposażenie łazienki

W standardzie ogrzewanie podłogowe w łazience.

Wyposażenie kuchni

W standardzie ogrzewanie podłogowe w kuchni.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Projekt osiedla Aleja Dębowa został stworzony tak, aby maksymalnie ułatwić Państwu poruszanie się po jego terenie. Niska zabudowa, jasne i przestronne klatki schodowe zapewniają Państwu komfort korzystania z komunikacji wewnętrznej budynku.

Aleja Dębowa to kameralne osiedle 48 mieszkań rozmieszczonych w 6 dwupiętrowych budynkach mieszkalnych, co nadaje inwestycji wyjątkowo przytulny charakter. Każde mieszkanie posiada miejsce parkingowe oraz komórkę lokatorską umieszczoną na parterze.

Do Państwa dyspozycji są lokale jedno-, dwu- lub trzypokojowe o powierzchniach od 32,36 m2 do 59,2 m2. Każde z mieszkań posiada balkon o powierzchni od 3,74 m2 do 11,11 m2. Dodatkowo do mieszkań na parterze budynku przynależą ogródki, a do lokali o metrażu 59 m2 na drugim piętrze antresola o powierzchni 34,5 m2. Dużym atutem naszego osiedla jest możliwość zmiany projektowanego układu mieszkania: oddzielenie aneksu kuchennego od salonu lub wydzielenie dodatkowego pokoju.

Mieszkania są zaprojektowane z myślą o kliencie, wyróżnia je funkcjonalność i wysoki standard wykonania. Zastosowane rozwiązania przekładają się na wygodne życie mieszkańców. Chcąc zapewnić Państwu poczucie prywatności i spokoju, precyzyjnie dobraliśmy materiały tak aby pomieszczenia były odpowiednio wyciszone, a balkony przynależne do mieszkań zostały rozmieszczone w taki sposób aby nie naruszały prywatności sąsiadów.

Aleja Dębowa jest zamkniętym osiedlem dzięki czemu maja Państwo poczucie bezpieczeństwa. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy poza nim Twoi bliscy mogą czuć się bezpiecznie. Instalacja domofonu przy wejściu na osiedle sprawia, że nikt niepożądany nie dostanie się na jego teren, a komfort korzystania z parkingu zapewnia otwierana pilotem brama wjazdowa.

Ruch i zabawa leżą w naturze dzieci dlatego w trosce o najmłodszych mieszkańców zadbaliśmy aby mieli oni swoja przestrzeń do zabawy i poznawania rówieśników, dlatego na terenie naszego osiedla znajduje się bezpieczny plac zabaw. Również dla rodziców jest to miejsce gdzie mogą poznać innych mieszkańców i spędzić wolny czas na świeżym powietrzu.

W bliskiej okolicy inwestycji znajduje się kąpielisko „Żwirownia”. Jest to miejsce wypoczynku oraz aktywnie spędzanego czasu mieszkańców naszego miasta. Rozbudowane deptaki i ścieżki rowerowe sprawiają, że aktywny tryb życia jest w zasięgu ręki naszych mieszkańców.

Inwestycja Aleja Dębowa znajduje się w Rzeszowie, ul. Strażacka (3.7 km od centrum Rzeszowa), została zrealizowana przez KM Invest Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja Aleja Dębowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 48 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od null do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Aleja Dębowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców KM Invest Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Aleja Dębowa usytuowane jest przy ul. Strażackiej, z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu zieleni, pomiędzy niską zabudową wielorodzinną, dzięki czemu mają Państwo pewność, że w sąsiedztwie nie powstaną biurowce lub wysokie bloki. W bliskiej okolicy znajdą Państwo sklepy (Delikatesy Centrum, Biedronkę), gabinety lekarskie, przedszkola, szkołę podstawową, osiedlowy dom kultury. Położenie naszego osiedla zapewnia również łatwy dostęp do wielu instytucji: ośrodków zdrowia, aptek, urzędów, oddziałów wielu banków. W pobliżu znajdują się liczne centra handlowe i markety budowlane oraz miejsca rozrywki takie jak restauracje, kluby, kino, fitness i basen.

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce będące stolica województwa podkarpackiego. Położony jest na Podgórzu Rzeszowskim. W skład Rzeszowa wchodzi kilkadziesiąt osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 Maja. W Rzeszowie jest też kilka wieżowców – w 2014 roku oddano do użytku 18-piętrowy apartamentowiec Capital Towers, a w 2015 r. SkyRes Warszawska, 14-piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduje się także rezerwat przyrody Lisia Góra położony nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W mieście znajduje się również wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych, m.in. Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Aleja Dębowa?

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje kilkadziesiąt linii autobusowych, z czego ponad połowa kursuje po mieście a kilkanaście z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy ukraińskiego Lwowa. Około 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Rzeszów-Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Aleja Dębowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Aleja Dębowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Strażacka / Sympatyczna 06.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Aleja Dębowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Aleja Dębowa znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Logopedyczne "Gadułka" w odległości 130 m, Przedszkole Niepubliczne "Wyspa Skarbów" w odległości 213 m, Przedszkole Akademia Dziecka w odległości 385 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Aleja Dębowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 109 m znajduje się Żabka, w odległości 129 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 397 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Aleja Dębowa w odległości 667 m znajduje się boisko / kort, w odległości 684 m znajduje się boisko / kort, w odległości 838 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: