Osiedle Leśni Sąsiedzi Białołęka

Domy na sprzedaż ul. Olesin, oferowane bezpośrednio przez

Klarmann Development Sp. z o.o. Leśni Sąsiedzi sp.k.

Warszawa, Białołęka, Kobiałka, ul. Olesin 104 F-J

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Leśni Sąsiedzi Białołęka

6 zdjęć

Osiedle Leśni Sąsiedzi Białołęka
Osiedle Leśni Sąsiedzi Białołęka
Osiedle Leśni Sąsiedzi Białołęka
Osiedle Leśni Sąsiedzi Białołęka

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 8 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Posadowienie: ławy fundamentowych z betonu, izolacja przeciwwilgociowa ław fundamentowych, ściany fundamentowe z bloczków betonowych, zabezpieczone obustronnie powłoką przeciwwilgociową, ocieplenie jednostronne o grubości 15 cm. Płyta betonowa na gruncie o maksymalnej grubości 15 cm na podsypce piaskowej zagęszczanej warstwami, z warstwą folii, instalacja kanalizacyjna rozprowadzona w poziomie posadowienia. Ściany nośne parteru, piętra i poddasza wykonane z bloczka typu Silka lub betonu komórkowego lub cegły ceramicznej na zaprawie cementowo-wapiennej, nadproża prefabrykowane. Strop nad parterem i piętrem monolityczny żelbetowy gr. 18 cm. Schody z parteru na piętro i z piętra na poddasze żelbetowe.

Dach

Więźba dachowa drewniana, impregnowana zanurzeniowo, pokrycie dachu – blacha stalowa 0,5 mm na rąbek stojący, okno dachowe wyłazowe 1 szt., rury spustowe.

Elewacja

izolacja termiczna 15 cm styropian, tynk silikonowy, w części imitujący deskę, cokół z tynku mozaikowego, częściowo okładziny ceramiczne z płytek klinkierowych zgodnie z projektem.

Stolarka okienna

PCV, pakiet 3 szybowy, ciepła ramka

Posadzka

Posadzka parter: izolacja termiczna 15 cm ze styropianu, folia, szlichta betonowa 5 cm. Posadzka piętro: izolacja termiczna 5 cm oraz akustyczna 3 cm ze styropianu, folia, szlichta betonowa 5 cm.

Ściany

Ściany i sufity parteru oraz 1 piętra pokryte tynkiem gipsowym 1.5 cm. Ściany antresoli tynk gipsowy 1.5 cm.

Parapety zewnętrzne

blacha

Instalacje

Instalacja wodna z rur z tworzywa sztucznego z cyrkulacją (bez białego montażu), pompa cyrkulacyjna, zbiornik hydroforowy zasilany ze wspólnej studni na terenie nieruchomości – ujęcie lokalne. Instalacja kanalizacyjna z rur z tworzywa sztucznego, podłączona do szamba 5 m3. Instalacja ogrzewania podłogowego parteru, piętra. Instalacja elektryczna – rozprowadzone okablowanie, wykonana rozdzielnica główna, bez osprzętu.

Ogrzewanie

Powietrzna pompa ciepła z zasobnikiem CWU oraz buforem.

Wentylacja

Instalacja wentylacji mechanicznej wraz z centralą i rozprowadzeniem do pomieszczeń.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca) w cenie 10 000 zł : zewnętrzne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Osiedle tworzą budynki jednorodzinne o charakterze zabudowy bliźniaczej. Każdy z 8 lokali o łącznej powierzchni 90,10 m2 (82,27 m2 + poddasze 7,83 m2) ) posiada duży ogródek, 2 miejsca postojowe oraz funkcjonalne poddasze. Dodatkowo domy wyposażone są w system rekuperacji, co znacząco obniża koszty utrzymania domu, dostarcza świeże zewnętrzne filtrowane powietrze oraz pozytywnie wpływa na środowisko nie emitując zanieczyszczeń. Całość osiedla jest ogrodzona i wyposażona w bramę automatyczną na pilota. Leśnych Sąsiadów wyróżnia elegancki i nowoczesny design, dbałość o detale oraz najwyższa klasa zastosowanych materiałów. Za projektem inwestycji stoi renomowane biuro architektoniczne STUDIO GOMEZ. Zamysłem projektantów było stworzenie funkcjonalnych domów dających poczucie przestrzeni oraz przyjaznego otoczenia, w których przyszli mieszkańcy odnajdą spokój i będą czuli się bezpiecznie.

Komfortowo i Funkcjonalnie

Przyszli mieszkańcy w każdym lokalu będą mieć do dyspozycji przestronną strefę dzienną, w której znajdzie się kuchnia, salon z kominkiem i bezpośrednim wyjściem do ogrodu oraz toaleta

Klatka schodowa na parterze zostanie częściowo otwarta na salon dając poczucie przestrzeni. Na piętrze zaplanowano miejsce na trzy sypialnie, z czego dwie o podwyższonej wysokości sufitów do połaci dachowej (stwarzając możliwość niebanalnej aranżacji) oraz łazienkę. Dodatkowo każdy dom posiada funkcjonalne poddasze, z wygodnym wejściem z piętra, idealne na biuro, domową siłownię, czy pokój zabaw dla dzieci.

Ekologiczne i Energooszczędnie

Każdy dom wyposażony jest w energooszczędną pompę ciepła oraz system wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacja), co znacząco obniża koszty utrzymania domu, dostarcza świeże, zewnętrzne, filtrowane powietrze oraz pozytywnie wpływa na środowisko nie emitując zanieczyszczeń. Prostokątne powierzchnie dachów umożliwiają instalację paneli fotowoltaicznych i czerpanie korzyści z produkcji prądu obniżając znacznie rachunki, w tym za ogrzewanie.

We wszystkich pomieszczeniach rozprowadzone będzie ogrzewanie podłogowe, zapewniające najwyższy komfort temperaturowy, przy jednoczesnym zachowaniu ekonomicznych parametrów pracy pompy ciepła. W połączeniu z izolacjami ścian spełniającymi wymogi budownictwa energooszczędnego bardzo korzystnie wpłynie to na koszt eksploatacji lokali.

O wysoki komfort termiczny mieszkańców dbać również będzie system wentylacji mechanicznej z rekuperatorem którego głównym celem jest wymiana zużytego powietrza na świeże. Pozwala on również na odzyskiwanie znacznej część ciepła w domu. Dodatkowo rekuperator pomaga utrzymać odpowiednią wilgotności powietrza, a także pozbywać się zanieczyszczeń i alergenów z powietrza, dzięki zamontowanym w nim filtrom. W praktyce oznacza to codzienne oddychanie świeżym powietrzem, zniwelowanie negatywnych skutków smogu, brak wilgoci, roztoczy i bakterii, lepszy przepływ powietrza (brak zaparowanych luster w łazience, szybsze wysychanie prania czy podłóg po umyciu).

Dbamy o twoje bezpieczeństwo

Umowy z naszą firmą są zabezpieczone Bankowym Rachunkiem Powierniczym prowadzonym zgodnie z ustawą o ochronie praw nabywcy domu jednorodzinnego (Dz. U. Nr 232 poz. 1377). Jest to specjalny rodzaj rachunku bankowego, na który kupujący dokonuje wpłat na poczet inwestycji. Środki z rachunku przeznaczone są na budowę, a my jako deweloper otrzymujemy je od banku w miarę postępów prac budowlanych. Podstawą do wypłat jest wpis kierownika budowy w dzienniku prac potwierdzony przez inspektora z banku. Zapewnia to ochronę interesów klientów i środków pieniężnych wpłacanych na poczet wybranego przez siebie domu.

Standard Premium w przystępnej cenie

Leśnych Sąsiadów wyróżnia wyjątkowa jakość w przystępnej cenie, dbałość o każdy detal i najwyższej klasy materiały budowlane. Domy zostały zaprojektowane w funkcjonalny sposób, a układ pomieszczeń daje poczucie przestrzeni.

Architektura

Leśnych Sąsiadów wyróżnia elegancki i nowoczesny design, dbałość o detale oraz najwyższa klasa zastosowanych materiałów. Za projektem inwestycji stoi renomowane biuro architektoniczne STUDIO GOMEZ. Zamysłem projektantów było stworzenie funkcjonalnych domów dających poczucie przestrzeni oraz przyjaznego otoczenia, w którym przyszli mieszkańcy odnajdą spokój i będą czuli się bezpiecznie.

Inwestycja Osiedle Leśni Sąsiedzi Białołęka znajduje się na Kobiałce, ul. Olesin 104 F-J (14.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Klarmann Development Sp. z o.o. Leśni Sąsiedzi sp.k.

Inwestycja Osiedle Leśni Sąsiedzi Białołęka została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Leśni Sąsiedzi Białołęka nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Klarmann Development Sp. z o.o. Leśni Sąsiedzi sp.k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca) w cenie 10 000 zł

Lokalizacja inwestycji

Leśni Sąsiedzi to nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych położone na warszawskiej Białołęce, na skraju Puszczy Słupeckiej i rezerwatu przyrody Łęgi Czarnej Strugi, w bliskości tętniącego życiem miasta. Od centrum Warszawy dzieli je jedynie 20 minut, a w bezpośrednim otoczeniu znajdują się sklepy, apteki, nowoczesne szkoły oraz przystanki komunikacji miejskiej.

Siła Miasta bliżej natury

Głównym atutem osiedla jest bezpośrednie sąsiedztwo Puszczy Słupeckiej i Rezerwatu przyrody – Łęgi Czarnej Strugi, przy bliskości tętniącego życiem miasta.

Osiedle otoczone jest sosnami, dębami, jesionami, a na spacerze czasami spotkać można dzika, bobra, a nawet łosia.

Wszystko czego potrzebujesz, w zasięgu ręki

Świetna infrastrukturą dzielnicy sprawia, że przyszli mieszkańcy znajdą tu wszystko, czego potrzebują. Tuż obok znajduje się Biedronka, Lidl, sklep mięsny, świetnie zaopatrzony warzywniak, a nieco dalej Carrefour czy Centrum Handlowe Białołęka. W bezpośrednim sąsiedztwie mieszkańcy znajdą również apteki, centra medyczne, restauracje, sale zabaw dla dzieci.

Oferta edukacyjna

Okoliczna oferta edukacyjna jest również bardzo bogata. W odległości kilkuset metrów znajdują się przedszkola (m.in. Niezapominajka, Pszczółka Maja, Jarzębinka czy Akademia Wesołe Bąbelkowo), szkoły podstawowe w tym Szkoła Podstawowa nr 368 im. „Polskich Olimpijczyków” z nowoczesną hala sportową z boiskiem do koszykówki i siatkówki, dwoma boiskami sportowymi ze sztuczną nawierzchnią i bieżnią. Osiedle jest świetnie skomunikowane, tuż obok znajduje się przystanek autobusowy Olesin 01, z którego dojedziemy bezpośrednio do Centrum Warszawy.

W formie cały rok

Aktywni i dbający o formę mogą cieszyć się kilometrami ścieżek spacerowych i rowerowych w okolicznych lasach lub skorzystać z oferty pobliskich klubów fitness. Na miłośników kolarstwa czy jazdy na rolkach czeka niedawno wybudowany profesjonalny pumptrack.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Leśni Sąsiedzi Białołęka?

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a także tramwaje umożliwiające bezpośrednie dotarcie do centrum Warszawy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Leśni Sąsiedzi Białołęka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 420 metrów od inwestycji Osiedle Leśni Sąsiedzi Białołęka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Olesin 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Leśni Sąsiedzi Białołęka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Leśni Sąsiedzi Białołęka znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Akademia Wesołe Bąbelkowo w odległości 590 m, przedszkole w odległości 610 m, przedszkole w odległości 960 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Leśni Sąsiedzi Białołęka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 1000 m znajduje się sklep osiedlowy.

Data publikacji: 13.07.2022
Data aktualizacji: 03.11.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: