Ogrody Pieniawskie

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Dąbrowskiego, oferowane bezpośrednio przez

Kapital Nieruchomości

Polanica-Zdrój, ul. Dąbrowskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 81 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Ogrody Pieniawskie

7 zdjęć

Ogrody Pieniawskie
Ogrody Pieniawskie
Ogrody Pieniawskie
Ogrody Pieniawskie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las
  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 46 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 266 do 380 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, góry

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Ogrody Pieniawskie logo

APARTAMENTY PREMIUM

Ogrody Pieniawskie, zaprojektowane przez pracownię Q2 Studio, to budynek mieszkaniowo-usługowy, w którym znajdzie się 46 mieszkań oraz przestrzeń komercyjna. Obiekt stanie w sercu Polanicy-Zdroju, w sąsiedztwie Gór Stołowych, Parku Zdrojowego i rzeki Bystrzycy Dusznickiej. W zamierzeniu budynek swym kształtem i kolorem elewacji ma korespondować z otoczeniem, a jednocześnie wprowadzać nową jakość w istniejącą już zabudowę. Obiekt ma prostą, klasyczną bryłę, wzbogaconą o lukarny, loggie, rytmiczne przesłony i liczne przeszklenia.

Kolorystyka obiektu będzie stonowana i zostanie ograniczona do odcieni natury. Duże, panoramiczne okna projektowanego budynku będą zapewniać maksymalne doświetlenie pomieszczeń i otwierać przestrzeń na pobliską naturę.

Wszystkie mieszkania będą miały wyjścia na zewnątrz. Mieszkania na wyższych kondygnacjach będą posiadały przestronne tarasy, a apartamenty znajdujące się na parterze – prywatne ogrody. Na dachu budynku ma powstać taras rekreacyjny dla mieszkańców. Architekci zaplanowali także nadrzeczny bulwar.

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

Co wyróżnia projekt INDIVIDUAL?

- dostępność materiałów (architekci są w stanie sprowadzić i zaprezentować materiał, którego użyją w tworzeniu projektu wnętrza),

- stosunek ceny do jakości (za stosunkowo niewielką cenę, Klient otrzymuje sprawdzone materiały wiodących producentów),

- podejście skoncentrowane na Kliencie (nasi architekci poświęcają każdemu Klientowi dostatecznie dużo czasu i uwagi, chętnie też odpowiadają na jego pytania i wątpliwości),

- kompleksowość (architekci zajmują się nie tylko usługą projektowania wnętrza, ale także sprowadzają sprawdzone materiały i przekierowują projekt do zespołu zajmującego się wykończeniem wnętrza).

- nieszablonowe myślenie (zespół Q2Design to mieszanka różnych osobowości, które nie boją się wyzwań).

Inwestycja Ogrody Pieniawskie znajduje się w Polanicy-Zdroju, ul. Dąbrowskiego (6.5 km od Kłodzka), sprzedaż prowadzi Kapital Nieruchomości.

Inwestycja Ogrody Pieniawskie została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 46 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Pieniawskie nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Polanica-Zdrój to malownicza miejscowość o charakterze uzdrowiskowym położona w zachodniej części Kotliny Kłodzkiej, na wysokości 380 m n.p.m. Przez samo serce miasta przepływa Bystrzyca Dusznicka, która swoje źródło ma w Górach Orlickich. Polanica-Zdrój otoczona jest zalesionymi górami, które sprawiają, że miasto przesiąknięte jest wonią drzew oraz żywicy i stanowi idealne miejsce do wypoczynku na łonie natury.

Pierwsze wzmianki o mieście odnajdujemy już w XIV w., a już w XVII w. pojawiają się pierwsze zapiski o zdrowotnych walorach polanickich źródeł. Znajduje się tu bogata oferta ośrodków chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i kosmetologii oraz turystyki zdrowotnej czy leczniczej.

UZDROWISKO

Polanica-Zdrój znana jest z wód mineralnych. Od lat w mieście działają dwie duże rozlewnie, produkujące wodę „Staropolanka” oraz „Wielka Pieniawa”. Łagodny, podgórski klimat sprawia, że miasto jest tłumnie odwiedzane przez osoby z różnymi dolegliwościami, które poszukują ukojenia dzięki unikatowym warunkom zapewnionym przez otaczającą przyrodę. Polanica-Zdrój jest ponadto ważnym miejscem pod kątem klimatoterapii. Warunki atmosferyczne działają tutaj bakteriobójczo i witaminotwórczo. To idealne warunki do prowadzenia zdrowego i aktywnego trybu życia.

REKREACYJNIE

W samej Polanicy-Zdrój znajdziemy wiele szlaków spacerowych, rodzinnych oraz rowerowych. Możemy wybierać szlaki w zależności od ich stopnia trudności oraz obiektów, które chcemy zwiedzić. To także idealne miejsce do uprawiania nordic walking. W centrum uzdrowiska znajdziemy piękny deptak. Odbudowany po powodzi stanowi serce Polanicy-Zdroju. Znajdują się tu liczne kawiarnie oraz restauracje. Cały deptak oświetlony jest pięknym światłem, które tworzy magiczną aurę. Spacerując po mieście możemy dotrzeć do niezwykłej ikony Polanicy, czyli rzeźby niedźwiedzia. Rzeźba mieści się w Parku Leśnym i wskazuje zasięg lądolodu skandynawskiego. O bohaterze tym krąży wiele legend i ciekawostek. Nie możemy nie wspomnieć o kolorowej fontannie. Grę świateł w połączeniu z muzyką i wodą można obserwować od maja do października. Fontanna znajduje się w samym centrum miasta i można ją podziwiać z wygodnych ławek ustawionych niczym widownia. Wiele osób przyciąga także Teatr Zdrojowy im. Mieczysławy Ćwiklińskiej. właśnie tu odbywają się koncerty, przedstawienia i różnorodne eventy. Warto zapoznać się z kalendarzem wydarzeń, aby nie przegapić wydarzeń kulturalnych. W centrum znajduje się także Pijalnia wód mineralnych. Została ona założona w 1910 r. W budynku mieści się hala spacerowa oraz sala koncertowa. W tym miejscu możemy spróbować wody ze Źródła Wielka Pieniawa.

Polanica-Zdrój położona jest w województwie dolnośląskim. Leży w centralnej części Kotliny Kłodzkiej. Jest słynnym na całą Polskę miasteczkiem uzdrowiskowym. Nietypowy układ miasta nie jest żadną przeszkodą zarówno dla mieszkańców, jak i turystów, a nawet uznawany jest za jego duży atut. Polanica-Zdrój nie posiada klasycznego rynku, a w samym centrum znajduje się Park Zdrojowy, wokół którego rozbudowała się miejscowość. Położenie w malowniczej dolinie Bystrzycy Dusznickiej przyciąga każdego roku coraz więcej osób. Ponadto warto wspomnieć, że w okolicy łącznie znajduje się ok. 100 km szlaków turystycznych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ogrody Pieniawskie?

Jeśli chodzi o komunikację, to znajduje się tutaj droga wojewódzka nr 388, która łączy Bystrzycę Kłodzką z Ratnem Dolnym. Przez północną granicę miasta przebiega droga krajowa nr 8 i trasa europejska E67. Ponadto droga powiatowa zapewnia dojazd ze Szczytna, Polanicy-Zdroju do Szalejowa Górnego. W pobliżu centrum miasta znajduje się dworzec autobusowy, który posiada bezpośrednie połączenia autobusowe lokalne oraz dalekobieżne m.in. do Warszawy, Kielc, Łodzi, Gorzowa Wielkopolskiego, Zielonej Góry czy Katowic. Najbliżej znajdującym się lotniskiem oddalonym o 102 km jest port lotniczy Wrocław-Strachowice im. Mikołaja Kopernika.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrody Pieniawskie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1181 metrów od inwestycji Ogrody Pieniawskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Polanica Zdrój.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ogrody Pieniawskie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Pieniawskie znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Specjalna w odległości 370 m, szkoła w odległości 379 m, Szkoła Przysposabiająca do Pracy w odległości 392 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ogrody Pieniawskie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 240 m, Praktyka Lekarza Rodzinnego w odległości 480 m, Specjalistyczne Centrum Medyczne w odległości 813 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ogrody Pieniawskie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 142 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 272 m znajduje się Żabka, w odległości 294 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Pieniawskie w odległości 259 m znajduje się boisko / kort, w odległości 272 m znajduje się boisko / kort, w odległości 284 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 16.01.2020
Data aktualizacji: 22.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: