Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Ogrody Pieniawskie
  Oferta archiwalna
  APARTAMENTY PREMIUM Ogrody Pieniawskie, zaprojektowane przez pracownię Q2 Studio, to budynek mieszkaniowo-usługowy, w którym znajdzie się 46 mieszkań oraz przestrzeń komercyjna. Obiekt stanie w sercu Polanicy-Zdroju, w sąsiedztwie Gór Stołowych, Parku Zdrojowego i rzeki Bystrzycy Dusznickiej. W zamierzeniu budynek swym kształtem i kolorem elewacji ma korespondować z otoczeniem, a jednocześnie

  Ogrody Pieniawskie

  od 10 500 /m2
  ul. Dąbrowskiego, Polanica-Zdrój(6.5 km od Kłodzka)
  Kapital Nieruchomości
 • Polanica Residence
  Oferta archiwalna
  Polanica Residence to nowoczesny obiekt, w którym zlokalizowane są 62 apartamenty o zróżnicowanej wielkości. W każdym apartamencie znajduje się łazienka, aneks kuchenny oraz balon lub taras. Źródło komfortu Całość obiektu tworzą trzy geometryczne bryły, nadające całości oryginalnego charakteru. Połączenie drewna oraz szkła na elewacji nadaje budowli szyku i elegancji. Budynek jest wyposażony w

  Polanica Residence

  ul. F. Chopina, Polanica-Zdrój(6.8 km od Kłodzka)
  DOM.developer
 • Apartamenty Polanica Zdrój
  Oferta archiwalna
  Budynek skierowany będzie na piękne wzgórza Polanicy a przeszklenia i ustawienie względem stron świata zapewnią apartamentom dużo słońca. Każdy z lokali posiadać będzie przynajmniej jeden duży balkon/taras natomiast na ostatniej kondygnacji zaprojektowano duże tarasy dostępne z poziomu antresoli. Na parterze do prawie wszystkich apartamentów przypisane są ogródki dostępne z mieszkań. Wokół

  Apartamenty Polanica Zdrój

  od 6 167 /m2
  al. Zwycięzców 11, Polanica-Zdrój(7 km od Kłodzka)
  J&P Sp. z o.o.
 • Wille Parkowe
  Oferta archiwalna
  "Wille Parkowe Polanica-Zdrój" to zespół trzech budynków z komfortowymi apartamentami do całorocznego zamieszkania. GOTOWA INWESTYCJA - OBEJRZYJ FILM - https://www.youtube.com/watch?v=zHSc_631Dbk&feature=emb_title (skopiuj link i wklej w adres na nowej karcie). Unikalna lokalizacja w centrum Starego Zdroju, tuż przy granicy z Parkiem Zdrojowym, spacerem kilka minut do Pijalni Wód. Wille

  Wille Parkowe

  ul. Leśna, Polanica-Zdrój(6.8 km od Kłodzka)
  Euro-Dom Sp. z o.o.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania w Polanicy-Zdroju – mieście uzdrowiskowym

Polanica-Zdrój to miasto w województwie dolnośląskim i powiecie kłodzkim. Jest położone w dolinie Bystrzycy Dusznickiej, w otoczeniu Gór Bystrzyckich oraz Gór Stołowych. Uchodzi za jedną z najpopularniejszych w Polsce miejscowości uzdrowiskowo-wypoczynkowych.

Miasto zamieszkuje 6230 mieszkańców (dane z 2021 roku), a jego powierzchnia wynosi 17,22 km². Dzieli się na następujące części – Polanica Górna, Siemków, Zdrój, Polanica, Nowa Sokołówka, Piekielna, Nowy Wielisław, Sokołówka, Osiedle na Stoku i Piekielna

Komunikacja w lokalizacji

 Do najważniejszych arterii zaliczają się trasa europejska E67 i droga krajowa DK8, łącząca Polanicę-Zdrój m.in. z Warszawą, Wrocławiem i Białymstokiem. Inne szlaki komunikacyjne to droga wojewódzka DW388 Bystrzyca Kłodzka-Ratno Dolne i droga powiatowa nr 3440D Polanica -Zdrój-Szczytna.

Do dyspozycji mieszkańców są połączenia autobusowe – zarówno komunikacji miejskiej, jak i linie dalekobieżne, m.in. do Katowic, Zielonej Góry, Gorzowa Wielkopolskiego, Łodzi, Kielc, Wałbrzycha czy Warszawy. W południowej części miasta znajduje się dworzec autobusowy. Najbliższe lotnisko (Wrocław-Strachowice) jest oddalone o 102 km.

Klimat biznesowy

W miejscowości mają swoje siedziby firmy m.in. z branży hotelowej, turystycznej, medycznej, tekstylnej, ubezpieczeniowej, budowlanej i wód mineralnych. Miasto dynamicznie się rozwija, dzięki czemu przyciąga wielu inwestorów.

Przedsiębiorcy mogą korzystać z oferowanych przez gminę terenów inwestycyjnych, m.in. przy ul. Kościuszki, Żeromskiego, Nałkowskiej, Dębowej, Głowackiego, Czarnieckiego i Al. Zwycięzców. Są one przeznaczone głównie pod  hotele, szpitale i nowe mieszkania w Polanicy-Zdroju.

Lokalny rynek deweloperski

Rynek pierwotny w lokalizacji jest dobrze rozwinięty. W ostatnich latach mieszkania na sprzedaż w Polanicy-Zdroju powstają m.in. przy ul. Leśnej, Ogrodowej, Konopnickiej, Mickiewicza, Chopina, Dębowej i Al. Zwycięzców. Sporą popularnością cieszą się zwłaszcza lokale w pobliżu Parku Zdrojowego.

Obecnie na rynku deweloperskim dominują mieszkania dwupokojowe w Polanicy-Zdroju o powierzchni około 30-60 m². Najczęściej są to luksusowe apartamenty w szeregowej zabudowie wielorodzinnej. Ich zakupem jest zainteresowanych wiele osób inwestujących w wynajem krótkoterminowy, a także seniorzy i rodziny z dziećmi.

Walory mieszkania w Polanicy-Zdroju

Warto zamieszkać w tej miejscowości m.in. ze względu na dobrze rozwiniętą infrastrukturę społeczną, w tym turystyczną, sportową, leczniczą i rekreacyjną. W mieście znajduje się również sporo terenów zielonych, restauracji, kawiarni oraz placówek edukacyjnych.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie dolnośląskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Polanicy-Zdroju na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023