Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Senior Medical Home
  Oferta archiwalna
  St. George Family & Senior SPA to całoroczny kompleks rodzinno-senioralny położony w kameralnej i spokojnej części uzdrowiska Kudowa Zdrój. Bezpośrednia bliskość hotelu względem Parku Narodowego Gór Stołowych daje gościom hotelowym możliwość odpoczynku od miejskiego zgiełku, wyciszenia się oraz zbliżenia do natury. Dodatkowo, unikatowa lokalizacja kompleksu zapewnia niesamowite walory

  Senior Medical Home

  ul. Kościuszki 180, Kudowa-Zdrój(24 km od Kłodzka)
  Kudowa St. George

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania Kudowa-Zdrój – Twój adres w sercu Gór

Kudowa Zdrój to miasto w województwie dolnośląskim, w powiecie kłodzki. Miejscowość uznawana jest za jedno z najstarszych uzdrowisk w Europie. Mieszkańcy i odwiedzający miasto turyści cenią je za walory środowiskowe, lecznicze i geograficzne. Kudowa-Zdrój znajduje się w malowniczej dolinie pomiędzy pasmem Gór Orlickich i wzniesieniami Gór Stołowych. Chętnie kupują tu mieszkania osoby, które cenią kontakt z naturą lub szukają lokalu pod wynajem. Ten sam powód ściąga tu inwestorów, w tym deweloperów.  Jak wygląda lokalny rynek nieruchomości?

Kudowa-Zdrój to jedna z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowo-turystycznych na Dolnym Śląsku. Miasto przyciąga bogatą infrastrukturą, liczbą szlaków turystycznych oraz leczniczymi właściwościami wód mineralnych. W porównaniu z innymi zdrojami w zachodniej Polsce, buduje się tu wiele lokali pod wynajem oraz apartamentów wakacyjnych. Rynek nieruchomości rozwija się znacznie szybciej, niż w innych miastach o podobnej wielkości również dlatego, że dobrze prosperuje tu gospodarka i przemysł, w związku z bliskością granicy z Czechami.

Ceny nowych mieszkań w Kudowie-Zdroju

Rynek nieruchomości w Kudowie-Zdroju mocno się rozwija. Tylko w ostatnich latach powstało tu wiele nowych inwestycji. Popyt na zakup mieszkania wpłynął także na ceny nieruchomości, szczególnie te z rynku pierwotnego. Ceny nowych mieszkań w Kudowie-Zdroju są dość wysokie, na co duży wpływ ma popularność turystyczna miasta oraz walory geograficzno-krajobrazowe. Zakup mieszkania w Kudowie-Zdroju nie wymaga jednak, aż tak dużych nakładów finansowych, jak inwestycja w analogiczne nieruchomości w innych popularnych uzdrowiskach i górskich kurortach. Mieszkania stabilnie nabierają wartości, dzięki czemu kupno nieruchomości wydaje się być dobrą i pewną inwestycją.

Cena mieszkań idzie w parze z jakością i atrakcyjnością wizualną nowych inwestycji. Budynki deweloperskie to zarówno kameralne osiedla w szeregowej zabudowie, jak i przestronne apartamenty. Charakterystyczna jest niska zabudowa oraz architektura nawiązująca do górskiego charakteru miejscowości.

Mieszkania na sprzedaż w Kudowie-Zdroju i okolicach – potencjał inwestycyjny

W Kudowie-Zdroju z każdym rokiem rośnie popyt na lokale do wynajęcia krótkoterminowego. Ma to duży związek z sezonem turystycznym oraz coraz większa popularnością wakacji spędzanych w Polsce. Świadomość tego trendu mają również deweloperzy, którzy stawiają nowe osiedla w atrakcyjnych lokalizacjach, niedaleko szlaków, lasu lub parku zdrojowego. Najemca może cieszyć się pięknymi widokami z okna oraz bliskością atrakcji turystycznych, a dla nabywcy oznacza to możliwość większego zysku oraz szybszy zwrot poniesionej inwestycji. Grupą docelową są także osoby o wyższym statusie finansowym, które szukają nieruchomości na cele wypoczynkowe.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie dolnośląskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań/domów w Kudowie-Zdroju na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023