Skorupska

Oferta archiwalna

Białystok, ul. Skorupska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 460 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Skorupska

3 zdjęcia

Skorupska
Skorupska
Skorupska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 58 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Fundamenty Płyta fundamentowa żelbetowa w systemie białej wanny, ściany zewnętrzne przyziemia żelbetowe wylewane w systemie białej wanny Konstrukcja budynku Układ konstrukcyjny słupowo-stropowy, stropy żelbetowe wylewane Klatki schodowe wylewane Ściany zewnętrzne Murowane z pustaków ceramicznych np. LPW 18,8 ocieplone od zewnątrz Stropy Żelbetowe wylewane

Dach

Dach kryty papą termozgrzewalną Odwodnienie podgrzewanymi wpustami dachowymi

Elewacja

Ściany parteru – okładzina częściowo z piaskowca 4cm (elewacja frontowa i przy usługach), pozostałe wykonane w technologii lekko mokrej Ściany powyżej parteru wykonane w technologii lekko-mokrej oraz z okładziny z płyt HPL Parapety zewnętrzne blaszane

Stolarka okienna

PCV zgodnie z projektem

Drzwi zewnętrzne

Antywłamaniowe klasy C wraz z portalami jednostronnymi i numeracją mieszkań

Balkony

Posadzka – płytki gresowe, mrozoodporne produkcji polskiej Balustrady zewnętrzne ze stali czarnej ocynkowane ogniowo i zabezpieczonej antykorozyjnie przez malowanie wypełnione szkłem bezpiecznym klejonym z pochwytem stalowym

Posadzka

Wylewki cementowe

Ściany

Konstrukcyjne żelbetowe lub z bloczków wapienno-piaskowych Działowe z bloczków wapienno-piaskowych Tynk gipsowy bez malowania W łazienkach ściany tynkowane tynkiem gipsowym na ostro (przygotowane do ułożenia płytek ceramicznych)

Sufity

Tynk gipsowy bez malowania

Parapety wewnętrzne

Konglomerat

Instalacje

Instalacja CO Grzejniki płytowe z głowicami termostatycznymi W łazienkach grzejniki drabinkowe Piony z rur stalowych lub pcv Instalacja lokalowa podposadzkowa (rury z tworzywa sztucznego) Indywidualne liczniki ciepła bez zdalnego odczytu Instalacja wody Instalacja lokalowa podposadzkowa (rury z tworzywa sztucznego) Piony z rur z tworzywa sztucznego Indywidualne wodomierze zimnej i ciepłej wody bez zdalnego odczytu Instalacja kanalizacyjna Z tworzywa sztucznego zakończona w szachtach instalacyjnych w lokalach Instalacja gazowa Podejścia do kuchenek gazowych z zaworem (bez montażu kuchenek) Instalacja elektryczna Przewody miedziane z osprzętem produkcji krajowej Tablice mieszkaniowe Gniazda i włączniki produkcji krajowej Inne instalacje Internetowa, TV kablowa, telefoniczna bez dostarczenia sygnału, gniazdo produkcji krajowej Domofonowa z osprzętem Dzwonkowa z osprzętem

Wentylacja

Instalacja wentylacyjna Wentylacja mechaniczna

Wyposażenie łazienki

Podejścia do odbiorników w miejscach przewidzianych w projekcie (pralka, umywalka, miska ustępowa, wanna) Odpływ zakończony w szachcie instalacyjnym Bez białego montażu i baterii

Wyposażenie kuchni

Podejście do zamontowania kuchenki gazowej (bez kuchenki) Podejścia z możliwością podłączenia instalacji wod-kan w miejscach przewidzianych w projekcie (zlewozmywak z baterią sztorcową , lodówka, zmywarka) bez osprzętu Odplyw zakończony w szachcie instalacyjnym

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne (62 miejsca) .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

„KOMFORTOWA SKORUPSKA” to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z własnym ogrodem dla ludzi preferujących życie blisko centrum miasta, a jednocześnie poszukujących ciszy i spokoju.

Zaprojektowany budynek jest 2-klatkowy (wyposażony w windy cichobieżne) zlokalizowany na rogu ul. Skorupskiej i ul. Chrobrego w bezpośrednim sąsiedztwie banku oraz kompleksów mieszkalnych wielorodzinnych. Nowoczesna bryła budynku posiada nietypowy kształt i zróżnicowaną wysokość: cztery i sześć kondygnacji. Duże przestronne balkony ładnie wyeksponowane nadają kolorytu całej bryle.

W budynku znajdują się 50 lokali mieszkalnych o pow. od 41 m2 do 88 m2, 62 miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz 8 lokali handlowo-usługowych na parterze.

W sąsiedztwie budynku znajdują się: przedszkola, szkoły, urzędy, banki, sklepy, placówki medyczne, apteki, przystanki komunikacji miejskiej.

Dodatkowym atutem jest ciekawie zaprojektowane patio budynku: ogrodzony teren zielony dostępny tylko dla mieszkańców wyposażony w plac zabaw dla dzieci i małą architekturą.

Inwestycja Skorupska znajduje się w Białymstoku, ul. Skorupska (0.8 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez Kalter Nieruchomości Sp. z o.o.

Inwestycja Skorupska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 58 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Skorupska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Kalter Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (62 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki, takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast - przeważają tu osiedla mieszkaniowe, a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się wiele parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawą, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które obsługuje zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Skorupska?

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym liczne linie dzienne oraz kilka linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Skorupska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Skorupska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piasta / Skorupska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Skorupska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Skorupska znajduje się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Ośrodek Szkoleniowy Centrum Informatyki Zeto S.A. w odległości 110 m, Przedszkole Samorządowe Nr 47 "Z UŚMIECHEM" w Białymstoku w odległości 210 m, Przedszkole Samorządowe Nr 21 "Na Bojarach" w Białymstoku w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Skorupska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 420 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Skorupska w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Basen.

Data aktualizacji: 27.06.2018

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: