Kadzielnia Park

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezKadzielnia Projekt

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 432 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Dom Langiewicza(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kielce, ul. Langiewicza (0.9 km od centrum Kielc)
  Ceny od: 5 200 brutto/m2
  Dom Langiewicza
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 56 - 105 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Westech Nieruchomości
 • 1 Maja(1.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kielce, ul. 1 Maja 62-66 (1.2 km od centrum Kielc)
  Ceny od: 4 912/m2
  1 Maja
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 95 - 121 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  HSD Inwestycje Plus
 • Kameralny Baranówek(1.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kielce, ul. Kwarciana (2 km od centrum Kielc)
  Kameralny Baranówek
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 25
  Powierzchnia: 25 - 75 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Komplexbud

Opis Inwestycji

Każde z 31 mieszkań, oferowanych w stanie deweloperskim jest perfekcyjnie zaprojektowane przede wszystkim z myślą o wygodzie użytkowników. Wyjątkowa lokalizacja gwarantuje mieszkańcom niepowtarzalne widoki na Kadzielnię, wzgórze Karczówka, miasto Kielce i Góry Świętokrzyskie.

Inwestycja Kadzielnia Park znajduje się w Kielcach, ul. Krakowska 34 (0.9 km od centrum Kielc), jest realizowana przez dewelopera Kadzielnia Projekt.

Inwestycja Kadzielnia Park jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 31 nowych mieszkań w tym 31 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kadzielnia Park pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 63 do 112 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Kadzielnia Projekt przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 31 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się staw, rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Kadzielnia Park

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kadzielnia Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Kadzielnia Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Krakowska Kadzielnia.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kadzielnia Park znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w odległości 110 m, Szkoła Podstawowa nr 22 im. Generała Stanisława Maczka w Kielcach w odległości 360 m, VI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Kielcach w odległości 420 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kadzielnia Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Okulista w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kadzielnia Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Lewiatan, w odległości 280 m znajduje się J&K Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kadzielnia Park w odległości 190 m znajduje się Skatepark, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.06.2020

Data aktualizacji: 30.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie