Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 129,64 m² numer 73
Inwestycja:
Rzepichy 3Deweloper:
K2 Residential Sp. z o.o. Sp. k.
Inwestycja:
Rzepichy 3Deweloper:
K2 Residential Sp. z o.o. Sp. k.Warszawa, Targówek, Bródno Podgrodzie, ul. Rzepichy
Warszawa, Targówek, Bródno Podgrodzie, ul. Rzepichy
:format(jpg)/properties/planimagepage/image/1035971/tmp_bcb160.png)
:format(jpg)/offers/offer/15532/main_image/rzepichy-3_b9e4d6.jpg)
1 zdjęcie
Termin oddania
Gotowe
Ilość pokoi
1 pokój
Metraż
129,64 m²
Piętro
8 piętro
Strona świata
wschód, północ
Powierzchnie dodatkowe
Taras
Kuchnia
otwarta kuchnia
Wysokość pomieszczeń
270 cm wysokości
Ilość poziomów
1 poziom
Oznaczenie oferty
73

Raport o deweloperze
Poznaj dewelopera bliżej! Pobierz raport, w którym znajdziesz kluczowe informacje o firmie, jej doświadczeniu, nagrodach oraz aktualnych i zrealizowanych inwestycjach.
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe | |
|---|---|
Standard wykończenia | standard deweloperski Ogrzewanie kotłownia gazowa |
Realizacja inwestycji | rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2025 roku |
Udogodnienia | usługi w budynku, winda, rowerownia |
Przyroda | informacja u dewelopera |
Charakterystyka energetyczna nieruchomości |
|
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności | Odrębna własność z własnością gruntu |
|---|---|
Wysokość czynszu | informacja u dewelopera |
Warunki rezerwacji | Informacja u dewelopera |
Zabezpieczenie środków | Otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy |
Zdjęcia z budowy
Zobacz na jakim etapie budowy jest ta inwestycja
Lokalizacja inwestycji
Metro - Kondratowicza - 1124 m
Przystanek Tramwajowy - 1603 m
Przystanek Autobusowy - 318 m
Dojazd do centrum: pokaż
W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:
19 kawiarni i restauracji, 30 sklepów, 63 obiekty sportowe, 4 placówki medyczne, 20 placówek edukacyjnych, 45 placów zabaw
Przeczytaj więcej o lokalizacji
W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.
Opis oferty
Nowe 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 129,64 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Rzepichy 3 na Bródnie Podgrodziu, ul. Rzepichy (8.4 km od centrum Warszawy).
Inwestycja jest realizowana przez K2 Residential Sp. z o.o. Sp. k.
Cała inwestycja składa się z 1 budynku, w którym łącznie znajduje się 78 nowych mieszkań.
Na sprzedaż pozostaje 10 ofert o powierzchni od 60 do 130 m².
W budynku jest 9 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.
Inwestycja Rzepichy 3 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2025 roku.
Nowe mieszkanie o oznaczeniu 73 znajduje się na 8 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 270 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 1 pokój.
Okna w mieszkaniu wychodzą na wschód, północ.
Północna ekspozycja to idealny wybór dla osób ceniących przytulne i klimatyczne wnętrza. Delikatne, rozproszone światło sprzyja harmonii i stwarza doskonałe warunki do relaksu lub pracy. Okna na północ zapewnią równomierne oświetlenie przez cały dzień.
Wschodnia orientacja zapewnia dostęp do łagodnego porannego światła, idealnego dla rozpoczęcia dnia pełnego energii. Wnętrza pozostają jasne, ale nieprzegrzane, co sprzyja utrzymaniu komfortowej temperatury. Przebywanie w pomieszczeniu z oknami na wschód inspiruje do działania i pozytywnie wpływa na poranny rytuał.
Dla przyszłych mieszkańców Rzepichy 3 deweloper przewidział miejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne.
Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.
Opis Inwestycji
Pow. dodatkowe
Sprzedaż rozpoczęta. Zapytaj o cenę promocyjną!
Nowa inwestycja powstająca na Targówku przy ul. Rzepichy 3, będzie świetną ofertą dla osób szukających wygodnego mieszkania w doskonałej lokalizacji.
Starannie zaprojektowany budynek o nowoczesnym wzornictwie, to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, singli, młodych małżeństw czy osób starszych. W otoczeniu terenów zielonych i pełnej miejskiej infrastruktury niezbędnej w codziennym życiu, mieszkańcy będą mogli odetchnąć od wielkomiejskiego zgiełku w kameralnym zakątku starej części dzielnicy.
Inwestycja obejmuje 8 piętrowy budynek z 78 mieszkaniami 1-, 2-, 3- i 4-pokojowymi, o powierzchni od 40 do 130 m², z głębokimi balkonami, przestronnymi tarasami i dużymi ogródkami. Przewidziano miejsca postojowe w garażach podziemnych i parkingu w terenie oraz boksy rowerowe. Na patio zostanie usytułowana urokliwa strefa rekreacji.
Przestronne lokale mieszkalne zapewnią możliwość funkcjonalnego urządzenia z zachowaniem zasad ergonomii, a wykorzystanie w częściach wspólnych szlachetnych materiałów podkreśli reprezentacyjny charakter.
Mieszkanie znajduje się w inwestycji Rzepichy 3, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 7 podobnych nowych mieszkań.
K2 Residential Sp. z o.o. Sp. k.
Strona internetowa inwestycjiAdres biura sprzedaży:
ul. Wiertnicza 40, 02-952 WarszawaGodziny otwarcia biura sprzedaży:
- Poniedziałek: 08:00 - 16:00
- Wtorek: 08:00 - 16:00
- Środa: 08:00 - 16:00
- Czwartek: 08:00 - 16:00
- Piątek: 08:00 - 16:00





