Apartamenty Polanica Zdrój

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż al. Zwycięzców, oferowane bezpośrednio przez

J&P Sp. z o.o.

Polanica-Zdrój, al. Zwycięzców 11

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 81 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Polanica Zdrój

16 zdjęć

Apartamenty Polanica Zdrój
Apartamenty Polanica Zdrój
Apartamenty Polanica Zdrój
Apartamenty Polanica Zdrój

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 27 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (14)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (27 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, góry

Opis inwestycji

Budynek skierowany będzie na piękne wzgórza Polanicy a przeszklenia i ustawienie względem stron świata zapewnią apartamentom dużo słońca. Każdy z lokali posiadać będzie przynajmniej jeden duży balkon/taras natomiast na ostatniej kondygnacji zaprojektowano duże tarasy dostępne z poziomu antresoli.

Na parterze do prawie wszystkich apartamentów przypisane są ogródki dostępne z mieszkań. Wokół budynku zaplanowano wspólne tereny zielone oraz obszar rekreacji a cały teren zostanie ogrodzony ograniczając dostęp osobom postronnym.

Projekt elewacji zewnętrznej wpisuje się w architekturę regionu - okazałe dwuspadowe, mansardowe dachy poprzecinane tarasami poddasza oraz imitacje kamienia i drewnianego wykończenia. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne, wszystkie skomunikowane windą. Zaprojektowaliśmy przestronną klatkę schodową, elegancko i gustownie wykończoną.

W budynku znajdzie się między innymi winda, wentylacja mechaniczna, klimatyzacja na życzenie, piec dwubiegowy z zamkniętą komorą spalania, ciepłe pięciokomorowe okna.

Najważniejsza jest funkcjonalność - przestronne pokoje i sypialnie, ustawne kuchnie oraz wygodne łazienki. Jesteśmy pewni, że takie zalety posiadają nasze apartamenty i zapewnią pełną wygodę jego użytkownikom.

Inwestycja Apartamenty Polanica Zdrój znajduje się w Polanicy-Zdroju, al. Zwycięzców 11 (7 km od Kłodzka), została zrealizowana przez J&P Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Polanica Zdrój została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 27 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Polanica Zdrój nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców J&P Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (27 miejsc)

W inwestycji znajduje się 14 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Apartamentowiec w Polanicy Zdroju - znajduje się przy al. Zwycięzców zlokalizowany w południowej części uzdrowiska.

Polanica-Zdrój położona jest w województwie dolnośląskim. Leży w centralnej części Kotliny Kłodzkiej. Jest słynnym na całą Polskę miasteczkiem uzdrowiskowym. Nietypowy układ miasta nie jest żadną przeszkodą zarówno dla mieszkańców, jak i turystów, a nawet uznawany jest za jego duży atut. Polanica-Zdrój nie posiada klasycznego rynku, a w samym centrum znajduje się Park Zdrojowy, wokół którego rozbudowała się miejscowość. Położenie w malowniczej dolinie Bystrzycy Dusznickiej przyciąga każdego roku coraz więcej osób. Ponadto warto wspomnieć, że w okolicy łącznie znajduje się ok. 100 km szlaków turystycznych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Polanica Zdrój?

Jeśli chodzi o komunikację, to znajduje się tutaj droga wojewódzka nr 388, która łączy Bystrzycę Kłodzką z Ratnem Dolnym. Przez północną granicę miasta przebiega droga krajowa nr 8 i trasa europejska E67. Ponadto droga powiatowa zapewnia dojazd ze Szczytna, Polanicy-Zdroju do Szalejowa Górnego. W pobliżu centrum miasta znajduje się dworzec autobusowy, który posiada bezpośrednie połączenia autobusowe lokalne oraz dalekobieżne m.in. do Warszawy, Kielc, Łodzi, Gorzowa Wielkopolskiego, Zielonej Góry czy Katowic. Najbliżej znajdującym się lotniskiem oddalonym o 102 km jest port lotniczy Wrocław-Strachowice im. Mikołaja Kopernika.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Polanica Zdrój mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 385 metrów od inwestycji Apartamenty Polanica Zdrój znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Polanica Zdrój.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Polanica Zdrój znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Polanica Zdrój znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 177 m, Regionalna Szkoła Turystyczna w odległości 195 m, Szkoła Podstawowa nr 2 imienia Żołnierzy z Monte Cassino w odległości 238 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Polanica Zdrój jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ESKULAP w odległości 287 m, Praktyka Lekarza Rodzinnego w odległości 524 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 747 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Polanica Zdrój składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się Owocowy Raj, w odległości 328 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 408 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Polanica Zdrój w odległości 123 m znajduje się boisko / kort, w odległości 142 m znajduje się boisko / kort, w odległości 673 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 19.06.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: