Twoja Dolina

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezJHM DEVELOPMENT S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 27 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Sokolska 30 Towers(2.1 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Katowice, Zespół Dzielnic Śródmiejskich, ul. Sokolska 30 (0.5 km od centrum Katowic)
  Sokolska 30 Towers
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba lokali użytkowych: 17
  Powierzchnia: 90 - 394 m2
  ATAL S.A.
 • Jesionowa Apartaments(2.6 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Katowice, Zespół Dzielnic Śródmiejskich, ul. Jesionowa 22 (1.4 km od centrum Katowic)
  Jesionowa Apartaments
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 17
  Powierzchnia: 83 - 161 m2
  City Living Polska Development Sp. z o.o.
 • Słoneczne Tarasy(2.7 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Katowice, Zespół Dzielnic Śródmiejskich, ul. Słoneczna 24 (1.2 km od centrum Katowic)
  Słoneczne Tarasy
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 60 - 69 m2
  Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Osiedle „Twoja Dolina” to nowa inwestycja zlokalizowana w najpiękniejszej części Katowic – Dolinie Trzech Stawów przy ul. Pułaskiego 17 i 19. Położenie na skraju kompleksu parkowo-leśnego, w niewielkiej odległości od centrum miasta to jeden z największych atutów inwestycji.Osiedle ”Twoja Dolina” docelowo będzie stanowiło kompleks 4 nowoczesnych budynków w zróżnicowanej zabudowie od 5 do 9 kondygnacji. Dzięki czemu udało się uzyskać doskonałe doświetlenie mieszkań oraz malownicze widok na park, las, stawy i panoramę miasta.Wysoka jakość wykończenia budynków i nowoczesny design tworzą unikalny projekt, odpowiedni do potrzeb najbardziej wymagających klientów.Realizacja inwestycji została podzielona na dwa etapy.W ramach pierwszego etapu w 1 kw. 2017 roku. oddanych zostało 208 lokali mieszkalnych oraz 9 lokali usługowych zlokalizowanych w dwóch budynkach:Budynek dziewięciokondygnacyjny przy ul. Pułaskiego 17, - łącznie 145 lokali w tym: 134 mieszkania i 11 lokali usługowo-handlowych.Budynek ośmiokondygnacyjnym przy ul. Pułaskiego 19, - łączenie 63 lokale w tym: 62 mieszkania oraz 1 lokal usługowy.Deweloper projektując osiedle zadbał o odpowiednią infrastrukturę wewnętrzną tworząc miejsce, w którym mieszkanie jest przyjemnością.Wydzielona została strefa rekreacyjna w postaci placu zabaw oraz alejek spacerowych z towarzyszącą zielenią. Zadbano o cichobieżne windy łączące piętra z halą garażową oraz podjazdy dla wózków, co usprawnia codzienne funkcjonowanie rodzinom z dziećmi oraz osobom niepełnosprawnym.Do dyspozycji mieszkańców przygotowano również specjalne pomieszczenia służące do bezpiecznego zostawiania sprzętu sportowo-rekreacyjnego oraz wózków dziecięcych.Hale garażowe znajdujące się pod budynkami minimalizują ruch na terenie Osiedla. W ofecie znajdują się miejsca pojedyńcze, podwójne –rodzinne, oraz na urządzeniach typu parklift.W trosce o spokój i bezpieczeństwo mieszkańców teren Osiedla zostanie ogrodzony.

Inwestycja Twoja Dolina znajduje się w Zespole Dzielnic Śródmiejskich, ul. Pułaskiego 17 (1.7 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez dewelopera JHM DEVELOPMENT S.A..

Inwestycja Twoja Dolina została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Twoja Dolina pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 38 metrów kwadratowych.

Deweloper JHM DEVELOPMENT S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (243 miejsca)
 • miejsca postojowe naziemne (40 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 5 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Dach
płaski, pokrycie z dwóch warstw papy termozgrzewalnej
Stolarka okienna
PCV ze szkleniem ciepłochronnym o współczynniku przenikania ciepła Ug = 1,1W/m2K, okna wyposażone w nawiewniki; skrzydła okien uchylno-rozwiernych wyposażone w mechanizm stopniowania uchyłu, w oknach balkonowych – zatrzask balkonowy z zewnętrznym uchwytem, dla każdego skrzydła okiennego – min. jeden zaczep antywyważeniowy.
Balkony
Balkony – żelbetowe, monolityczne, wylewane razem ze stropami, płyta grubości 15 lub 20cm.
Posadzka
Posadzki z płytek gres w pomieszczeniach wspólnych, korytarzach i klatkach schodowych. Posadzki w pomieszczeniach mieszkalnych - pomieszczenia w standardzie developerskim przygotowane do zainstalowania płytek ceramicznych, gresowych, paneli drewnianych lub wykładzin dywanowych zgodnie z preferencjami przyszłych nabywców – podłoża pod posadzki stanowi zbrojona szlichta cementowa grubości 5cm, dylatowana obwodowo.
Ściany
Ściany zewnętrzne i wewnętrzne – usztywniające w kondygnacji garażu żelbetowe, monolityczne, grubości 25-35cm; pozostałe ściany wypełniające – murowane z bloczków silikatowych lub ceramicznych grubości 24cm.
Instalacje
Instalacje wewnętrzne: Sanitarne: - instalacja wodna - instalacja ciepłej wody użytkowej - instalacja kanalizacji sanitarnej - instalacja kanalizacji deszczowej - instalacja grzewcza (ogrzewanie z miejskiej sieci ciepłowniczej - własny węzeł cieplny) - wentylacja mechaniczna wywiewna Elektryczne i odgromowe: Niskoprądowe: - instalacja domofonowa - instalacja RTV - instalacja teleinformatyczna - instalacje przeciwpożarowe
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (243 miejsca).
 • miejsca postojowe naziemne (40 miejsc).
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, usługi w budynku.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw.

Lokalizacja inwestycji Twoja Dolina

W bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla oprócz boisk, niezliczonych ścieżek pieszych oraz rowerowych będzie można skorzystać z przystani wodnej, boisk sportowych czy kortów tenisowych. Bezpieczna i spokojna okolica, liczne szkoły, sklepy oraz punkty usługowe zapewnią wygodę przyszłym mieszkańcom.

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Twoja Dolina mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 370 metrów od inwestycji Twoja Dolina znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zawodzie Paderewskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Twoja Dolina znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Zen Reiki w Polsce w odległości 420 m, X Liceum Ogólnokształcące im. I.J.Paderewskiego w Katowicach w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Twoja Dolina składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Biedronka, w odległości 350 m znajduje się Groszek, w odległości 370 m znajduje się abc.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Twoja Dolina w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 31.03.2016

Data aktualizacji: 08.10.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie