Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 30,53 m² - numer A.1.13U

Bydgoszcz, ul. Fordońska 4Inwestycja: Aura TowersDeweloper: JHM DEVELOPMENT S.A.

Aura Towers

7 zdjęć

Aura Towers
Termin oddania:
3 kw. 2022
Ilość pokoi:
1 pokój
Metraż:
30,53 m²
Piętro:
1 piętro
Wysokość pomieszczeń:
od 261 do 347 cm wysokości
Ilość kondygnacji:
1 poziom
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie
dostępne
Standard wykończenia
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku
Udogodnienia
ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, winda, videodomofon, patio / dziedziniec
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się rzeka
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji Aura Towers

Przystanek Tramwajowy - 50 m

Przystanek Autobusowy - 30 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

2 sklepy, 4 kawiarnie i restauracje, 7 obiektów sportowych, 5 placówek edukacyjnych, 8 placów zabaw

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
JHM DEVELOPMENT S.A. logo

W sprzedaży 616 nieruchomości w 9 inwestycjach

3 nagrody i wyróżnienia

Zobacz

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 12 inwestycjach

Opis oferty

Aura Towers logo

Nowe 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 30,5 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Aura Towers w Bydgoszczy, ul. Fordońska 4 (2 km od centrum Bydgoszczy).

Inwestycja jest realizowana przez JHM DEVELOPMENT S.A.

Cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 280 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 168 ofert o powierzchni od 26 do 109 m².

W budynkach jest od 7 do 16 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Aura Towers jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu A.1.13U znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 261 do 347 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 1 pokój.

Dla przyszłych mieszkańców JHM DEVELOPMENT S.A. przewidział miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Tereny zielone5 parków w okolicy

Aura Towers to prestiżowa inwestycja, która powstaje w znakomitej lokalizacji - bezpośrednio nad Brdą, tuż obok kompleksu biurowców, w pobliżu Ronda Fordońskiego w Bydgoszczy.

Imponująca architektura wpisująca się w nowoczesne standardy, znakomity widok na panoramę miasta oraz szereg udogodnień dla mieszkańców to główne wyznaczniki inwestycji. Projekt tworzą trzy spektakularne budynki: dwa szesnastopiętrowe apartamentowce oraz jeden niższy, siedmiopiętrowy, o wyjątkowej formie przypominającej konstrukcję ułożoną z poprzesuwanych klocków.

W ofercie osiedla Aura Towers znajdą się mieszkania o najbardziej atrakcyjnych rozkładach – od funkcjonalnych mieszkań dwupokojowych po komfortowe czteropokojowe lokale idealne dla rodzin i osób ceniących przestrzeń. W jednym z budynków zaplanowane zostały apartamenty typu aparthotel z myślą o przeznaczeniu na wynajem krótkoterminowy.

Na teren zamkniętej inwestycji będzie można dostać się za pomocą wideodomofonów. Mieszkańcy będą otwierać drzwi wpisując kod lub przy pomocy specjalnych breloków. Inwestycja zostanie wyposażona w monitoring. Nad bezpieczeństwem osiedla całodobowo czuwać będzie ochrona.

Precyzyjnie zaprojektowana portiernia, eleganckie klatki schodowe, a także zastosowanie takich materiałów wykończeniowych jak drewno i kamień podkreślą prestiżowy charakter inwestycji. Na każdej z klatek schodowych w 16 piętrowych budynkach znajdą się dwie windy co pozwoli na szybkie przemieszczanie się między piętrami. Do dyspozycji mieszkańców osiedla Aura Towers zostanie oddana dwupoziomowa hala garażowa, w której będzie można również przechować rowery. Dodatkowo przewidziano miejsca parkingowe na zewnątrz.

Z myślą o rodzinach z dziećmi w ramach projektu stworzona została wewnętrzna sala zabaw dla dzieci wyposażona odpowiednie zabawki i akcesoria. Starannie wyselekcjonowana zieleń w częściach wspólnych, ławki, plac zabaw dla dzieci oraz strefa grilla – to doskonałe rozwiązanie na relaks bez konieczności opuszczania terenu osiedla.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Aura Towers, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 14 podobnych nowych mieszkań.

Data publikacji: 29.04.2020
Data aktualizacji: 08.03.2022
Aura Towers logo

Agnieszka Barańska

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Fordońska 4 85-752 Bydgoszcz

W celu wizyty w biurze sprzedaży prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: