Jeżycka 39

Oferta archiwalna

Poznań, Jeżyce, Osiedle Jeżyce, ul. Jeżycka 39

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 656 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Jeżycka 39

5 zdjęć

Jeżycka 39
Jeżycka 39
Jeżycka 39
Jeżycka 39

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 57 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (14)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (57 miejsc).

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Jeżycka 39 to butikowa kolekcja 57 apartamentów na granicy Jeżyc i Starego Miasta w Poznaniu. Każdy centymetr apartamentów został dokładnie przemyślany! Wszystko po to, aby zapewnić przyszłym mieszkańcom najlepszą przestrzeń do życia. Kameralna zabudowa butikowej kolekcji 57 apartamentów łączy wygodę mieszkania z jednoczesnym korzystaniem z walorów dzielnicy. Bezpośrednie sąsiedztwo Starego Miasta i Jeżyc sprawia, iż mieszkanie pod adresem Jeżycka 39 nabiera zupełnie innego wymiaru. Bliskość restauracji, parków, komunikacji miejskiej i całej infrastruktury pozwala aktywnie korzystać z przywilejów, jakie daje miasto i najmodniejsze dzielnice Poznania.

Lokalizacja to nasza wartość dodana! Spokój przyszłych mieszkańców gwarantuje kameralność inwestycji oraz izolacyjna zieleń zarówno od strony wejścia do LOBBY, jak i zieleń od strony PATIO.

Inwestycja Jeżycka 39 znajduje się na Jeżycach, ul. Jeżycka 39 (1.3 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Jeżycka 39 Sp. z o.o.

Inwestycja Jeżycka 39 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 57 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Jeżycka 39 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Jeżycka 39 Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (57 miejsc)

W inwestycji znajduje się 14 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Bezpośrednie sąsiedztwo Starego Miasta i Jeżyc sprawia, iż mieszkanie pod adresem Jeżycka 39 nabiera zupełnie innego wymiaru. Bliskość restauracji, parków, komunikacji miejskiej i całej infrastruktury pozwala aktywnie korzystać z przywilejów, jakie daje miasto i najmodniejsze dzielnice Poznania.

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Jeżycka 39?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jeżycka 39 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 340 metrów od inwestycji Jeżycka 39 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jeżycka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Jeżycka 39 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jeżycka 39 znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 23 w odległości 160 m, Społeczne Przedszkole "Lipowa Alejka" w odległości 180 m, Niepubliczna Szkoła Sztuki Tańca w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Jeżycka 39 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Netto, w odległości 310 m znajduje się Biedronka, w odległości 310 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jeżycka 39 w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 120 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 09.09.2019
Data aktualizacji: 30.09.2020

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Jeżycach

Oferty na Jeżycach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: