Jeżycka 39

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezJeżycka 39 Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 443 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Goplana(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Jeżyce, Osiedle Jeżyce, ul. św. Wawrzyńca (1.8 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 7 250 brutto/m2
  Goplana
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 20
  Powierzchnia: 39 - 70 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 2 oferty
  Colian Developer
 • Goplana budynek B(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Jeżyce, Osiedle Jeżyce, ul. św. Wawrzyńca (1.8 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 7 050 brutto/m2
  Goplana budynek B
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 138
  Powierzchnia: 28 - 121 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 91 ofert
  Colian Developer
 • Nowy Sołacz Mak Dom(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Jeżyce, Sołacz, ul. Drzymały (1.8 km od centrum Poznania)
  Nowy Sołacz Mak Dom
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 26
  Powierzchnia: 42 - 67 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Mak Dom

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Jeżycka 39 to butikowa kolekcja 57 apartamentów na granicy Jeżyc i Starego Miasta w Poznaniu. Każdy centymetr apartamentów został dokładnie przemyślany! Wszystko po to, aby zapewnić przyszłym mieszkańcom najlepszą przestrzeń do życia. Kameralna zabudowa butikowej kolekcji 57 apartamentów łączy wygodę mieszkania z jednoczesnym korzystaniem z walorów dzielnicy. Bezpośrednie sąsiedztwo Starego Miasta i Jeżyc sprawia, iż mieszkanie pod adresem Jeżycka 39 nabiera zupełnie innego wymiaru. Bliskość restauracji, parków, komunikacji miejskiej i całej infrastruktury pozwala aktywnie korzystać z przywilejów, jakie daje miasto i najmodniejsze dzielnice Poznania.Lokalizacja to nasza wartość dodana! Spokój przyszłych mieszkańców gwarantuje kameralność inwestycji oraz izolacyjna zieleń zarówno od strony wejścia do LOBBY, jak i zieleń od strony PATIO.

Inwestycja Jeżycka 39 znajduje się na Jeżycach, ul. Jeżycka 39 (1.3 km od centrum Poznania), jest realizowana przez dewelopera Jeżycka 39 Sp. z o.o..

Inwestycja Jeżycka 39 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 57 nowych mieszkań. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Jeżycka 39 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 30 do 38 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Jeżycka 39 Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (57 miejsc)

W inwestycji znajduje się 14 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 57 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (14).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (57 miejsc).
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Jeżycka 39

Bezpośrednie sąsiedztwo Starego Miasta i Jeżyc sprawia, iż mieszkanie pod adresem Jeżycka 39 nabiera zupełnie innego wymiaru. Bliskość restauracji, parków, komunikacji miejskiej i całej infrastruktury pozwala aktywnie korzystać z przywilejów, jakie daje miasto i najmodniejsze dzielnice Poznania.

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jeżycka 39 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 340 metrów od inwestycji Jeżycka 39 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznańska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jeżycka 39 znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 23 w odległości 160 m, Społeczne Przedszkole "Lipowa Alejka" w odległości 180 m, Niepubliczna Szkoła Sztuki Tańca w odległości 270 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Jeżycka 39 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Miejski imienia Franciszka Raszei w odległości 240 m, Przychodnia Lekarzy Rodzinnych w odległości 280 m, Jeżycka Poradnia Medycyny Rodzinnej w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Jeżycka 39 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Żabka, w odległości 170 m znajduje się Netto, w odległości 210 m znajduje się Bezglutenowa Bez.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jeżycka 39 w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 120 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 09.09.2019

Data aktualizacji: 30.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie