Strzeszyn2

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezJakon Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 341 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Strzeszyn 2(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Jeżyce, Strzeszyn, ul. Biskupińska (7.3 km od centrum Poznania)
  Strzeszyn 2
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 24
  Powierzchnia: 43 - 84 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Jakon Sp. z o.o.
 • Nowy Strzeszyn(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Jeżyce, Strzeszyn, ul. Hanny Malewskiej (6.8 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 7 700/m2
  Nowy Strzeszyn
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 18
  Powierzchnia: 64 - 75 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Area Development
 • Zacisze Strzeszyn(1.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Jeżyce, Strzeszyn, Ul. Tadeusza Mikke (5.8 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 7 050 brutto/m2
  Zacisze Strzeszyn
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 110
  Powierzchnia: 26 - 84 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 37 ofert
  ART-BUD sp. z o. o.

Opis Inwestycji

Strzeszyn2 to nasza nowa inwestycja znajdująca się przy ul. Biskupińskiej w Poznaniu. Jest to zachodni klin zieleni miasta, w skład którego wchodzi ciąg jezior Rusałka – Strzeszyńskie – Kierskie.I etap składa się z dwóch budynków w każdym po 16 mieszkań o zróżnicowanych metrażach – od 34 m2 do 84 m2. Trzykondygnacyjne budynki będą miały wózkarnie na parterze. Dodatkowym atutem są ogródki przy mieszkaniach na parterze bądź przestronne balkony na piętrach.Do każdego mieszkania będzie przynależne miejsce postojowe naziemne. Docelowo powstanie 8 budynków na przestronnym terenie gdzie przewidziano teren siłowni zewnętrznej, urządzenia rekreacyjne i dwa place zabaw. Całość będzie stanowiła osiedle zamknięte z bramami wjazdowymi dla mieszkańców, otoczone wysoką zielenią.

Inwestycja Strzeszyn2 znajduje się na Strzeszynie, ul. Biskupińska (7.2 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Jakon Sp. z o.o..

Inwestycja Strzeszyn2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 32 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Strzeszyn2 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Jakon Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 32 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
- Stropy żelbetowe typu filigran, - Tynki Zewnętrzne - strukturalne, cienkowarstwowe na warstwie styropianu 15cm o wsp. przewodności cieplnej λ = 0,033 W/mK , z fakturą baranka; na wybranych elementach tynk mozaikowy
Dach
- Płaski, pokryty papą na warstwie styropianu 21cm o wsp. przewodności cieplnej λ = 0,033 W/mK, rynny i rury spustowe.
Stolarka okienna
- PCV z okuciami obwiedniowymi, rozszczelniane, rozwieralno-uchylne (zgodnie z dokumentacją budowlaną) z okleiną zewnętrzną. Szklone zestawem trzyszybowym o współczynniku K=0,9W/m2K. Okna wyposażone w rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie. Pod oknami obniżenie (wnęki) pod montaż parapetu o grubości 3cm. Standard wykończenia nie obejmuje dostawy i montaży parapetów wewnętrznych.
Drzwi zewnętrzne
- Antywłamaniowe o klasie odporności RC4, jednoskrzydłowe, pełne z numerem mieszkania i wizjerem.
Balkony
- Izolowane przeciwwilgociowo, balustrady w formie elementów: stalowych – szklanych - płytowych, zgodnie z projektem.
Posadzka
- Na klatce schodowej i w kotłowni okładziny z płytek gresowych
Ściany
- Nośne grubości 18cm i 25cm z pustaków ceramicznych, - Działowe z bloczków silikatowych/ceramicznych/gazobetonowych obustronnie tynkowane, - Tynki wewnętrzne jednowarstwowe, gipsowe wykonywane mechanicznie III kat., przygotowane pod szpachlowanie i malowanie
Sufity
- Tynki wewnętrzne jednowarstwowe, gipsowe wykonywane mechanicznie III kat., przygotowane pod szpachlowanie i malowanie
Parapety zewnętrzne
- Z blachy stalowej powlekanej, z wywinięciem.
Instalacje
- Elektryczna - podejście 3-fazowe do kuchni elektrycznej; gniazda 20-30cm nad podłogą, przełączniki około 1,4m nad podłogą, instalacja dzwonka elektrycznego. Włączniki i gniazdka w kolorze białym, punkty oświetleniowe zakończone kostką. Rozmieszczenie i ilość zgodnie z projektem, - Wodno-kanalizacyjna - ciepłej i zimnej wody prowadzona w posadzkach, szachtach lub bruzdach. Liczniki zużycia wody na każdy lokal. Instalacja kanalizacyjna z rur PCV prowadzona w posadzkach, szachtach lub bruzdach. Nie obejmuje białego montażu, - Telewizyjna, telefoniczna i internetowa - doprowadzenie instalacji do każdego lokalu mieszkalnego dla: TV, TEL, INTERNET. Usytuowanie gniazdek zgodnie z projektem, - Wideofonowa - jedno połączenie domofonowe lokalu mieszkalnego z wejściem do klatki schodowej, z możliwością zmiany na wideo-domofon.
Ogrzewanie
- Rurociągi c.o. prowadzone w stropie w warstwach podłogowych z dolnym podłączeniem grzejników. Grzejniki stalowe, płytowe z zaworami termoregulacyjnymi. Licznik zużycia energii cieplnej
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: obligatoryjne, cena 5 000 zł..
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Strzeszyn2

Strzeszyn2 to idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój oraz kontakt z przyrodą. Położenie osiedla umożliwia aktywny wypoczynek nad jeziorem: latem (żeglowanie) i zimą (ice-board, paralotnie na łyżwach lub nartach). Wycieczki piesze i rowerowe, spacery z psem, wędkowanie, wypoczynek na plaży – tutaj to możliwe! W pobliżu znajduje się przychodnia, kościół, szkoła podstawowa i gimnazjum, liczne banki oraz obiekty handlowo – usługowe. Dobra komunikacja miejska oraz sieć dróg umożliwiają szybkie dotarcie do centrum Poznania.

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Strzeszyn2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 370 metrów od inwestycji Strzeszyn2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż.

Data publikacji: 18.10.2016

Data aktualizacji: 18.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie