Słoneczny Stok

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Jakon Sp. z o.o.

Kielce, ul. Piłsudskiego 39

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 364 oferty w najbliższej okolicy!

Słoneczny Stok

2 zdjęcia

Słoneczny Stok

Najbliższe inwestycje

 • Sikorskiego
  od: 5 450 zł/m2

  HSD Inwestycje

 • Apartamenty Zapolska

  Apartamenty Zapolska Anna – Bid BIS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

 • Parkowe Wzgórze Bocianek - Kielce
  od: 6 100 zł/m2

  HSD Inwestycje

Opis Inwestycji

Słoneczny Stok logo

Osiedle Słoneczny Stok to eleganckie i nowoczesne budynki mieszkalne z funkcją usługową na parterze, zrealizowany w Kielcach przy ul.marsz. Józefa Piłsudskiego.

Etap II inwestycji Słoneczny Stok składa się z jednego 6-piętrowego budynku, w którym zlokalizowano 63 mieszkania na sprzedaż o powierzchni od 33 do 56 m2.

Niewątpliwym atutem obiektu jest lokalizacja. Spokojna kielecka dzielnica pozwoli każdemu odnaleźć ciszę i harmonię. Jednocześnie bliskość centrum oraz dobra komunikacja dają możliwość szybkiego dojazdu do miejsca pracy czy też punktów handlowo-usługowych. W sąsiedztwie Słonecznego Stoku znajdują się: przedszkole, szkoła oraz uczelnie wyższe.

W 2013 roku Inwestycja Słoneczny Stok została doceniona przez mieszkańców woj. świętokrzyskiego i przyznano jej nagrodę Srebrnego Żurawia w konkursie Złoty Żuraw 2012.

W konkursie wybrane zostały najładniejsze i najlepsze inwestycje roku w województwie świętokrzyskim.

Inwestycja Słoneczny Stok znajduje się w Kielcach, ul. Piłsudskiego 39 (3.9 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez dewelopera Jakon Sp. z o.o..

Inwestycja Słoneczny Stok została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 63 nowych mieszkań. Budynek posiada od null do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Słoneczny Stok pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 39 metrów kwadratowych w cenie od 4 392 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Jakon Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 63 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Słoneczny Stok mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Słoneczny Stok znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Orląt Lwowskich.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczny Stok znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 33 IM. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO W KIELCACH w odległości 180 m, Niepubliczne Przedszkole Językowa Akademia Przedszkolaka w odległości 310 m, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna „Wczesna Interwencja” w odległości 330 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Słoneczny Stok jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Medicus w odległości 190 m, Gabinet Neurologiczny, dr. n. med. Remigiusz Czernecki w odległości 200 m, Przychodnia Dyżurująca "Trans-Med" w odległości 210 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Słoneczny Stok składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Piekarnia Lech Kamusiński, w odległości 290 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 320 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczny Stok w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.10.2012
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: