Ellada Park

Mieszkania na sprzedaż ul. Hezjoda, oferowane bezpośrednio przez Jakon Sp. z o.o.

Poznań, Jeżyce, Strzeszyn, ul. Hezjoda

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 117 ofert w najbliższej okolicy!

Ellada Park

3 zdjęcia

Ellada Park
Ellada Park
Ellada Park

Najbliższe inwestycje

 • Zacisze Strzeszyn
  od: 6 800 zł/m2
  Pod wynajem

  ART-BUD sp. z o. o.

 • Trójpole
  od: 7 090 zł/m2

  Masterm Investment

 • ST_ART PIĄTKOWO
  od: 7 073 zł/m2
  Pod wynajem

  Nickel Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Ellada Park to nowe osiedle na mapie Strzeszyna Greckiego. Idealne miejsce dla miłośników kameralnego stylu życia w niedalekiej odległości od centrum miasta. Niska zabudowa, wysoki standard oraz starannie zaprojektowane części wspólne sprawiają, iż to jedna z nowocześniejszych inwestycji na poznańskim Strzeszynie. Niewątpliwym atutem obok zróżnicowanych metraży mieszkań od 33 m2 do 75 m2 jest możliwość ich łączenia w wielkopowierzchniowe apartamenty.

Inwestycja Ellada Park znajduje się na Strzeszynie, ul. Hezjoda (5.4 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Jakon Sp. z o.o.

Inwestycja Ellada Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 68 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Ellada Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Jakon Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 68 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, videodomofon, siłownia plenerowa
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro

Lokalizacja inwestycji

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ellada Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Ellada Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Hezjoda.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ellada Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Chata Polska, w odległości 290 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 310 m znajduje się Favor.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ellada Park w odległości 450 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 490 m znajduje się Boisko, w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.10.2018
Data aktualizacji: 28.04.2021

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: