Laurowa 4

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezIPS - Biuro Deweloperskie

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1535 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Nowy Standard(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Dożynkowa (3.7 km od centrum Lublina)
  Ceny od: 6 381 brutto/m2
  Nowy Standard
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 96
  Powierzchnia: 34 - 70 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dom Lublin
 • Bluszczowa 15 - II Etap(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Bluszczowa 15 (3.5 km od centrum Lublina)
  Bluszczowa 15 - II Etap
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 35 - 83 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  PERFEKT BAU DC Sp. z o.o.
 • Trześniowska Park(1.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Kminkowa 8 (2.8 km od centrum Lublina)
  Ceny od: 5 919 brutto/m2
  Trześniowska Park
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 50
  Powierzchnia: 27 - 82 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  LUK Sp. z o.o. SKA

Opis Inwestycji

Czterokondygnacyjny budynek z garażem podziemnym zlokalizowany przy ulicy Laurowej 4 w Lublinie.Inwestycja obejmuje łącznie 17 mieszkań o powierzchni od 25 do 68 mkw. W budynku zamontowana jest nowoczesna winda firmy OTIS. Każde z mieszkań wyposażone jest w piec gazowy dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania oraz drzwi przeciwwłamaniowe GERDA WD. Wszystkie mieszkania posiadają także wygodny balkon z aluminiowymi balustradami malowanymi proszkowo. Największe mieszkania mają dwa balkony. Ściany budynku ocieplone są 15-centymetrową warstwą styropianu, strop nad ostatnią kondygnacją posiada izolację o grubości 30 cm, okna o profilu sześciokomorowym z pakietem trójszybowym. Klatka schodowa wykończona jest płytkami gresowymi i szarym granitem.W budynku znajduje się 18 miejsc postojowych w garażu podziemnym. Do wszystkich mieszkań przynależą wydzielone komórki lokatorskie.Teren inwestycji jest ogrodzony z automatyczną bramą wjazdową.Planowany termin zakończenia budowy: październik 2015 r.

Inwestycja Laurowa 4 znajduje się w Lublinie, ul. Laurowa 4 (3.6 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez dewelopera IPS - Biuro Deweloperskie.

Inwestycja Laurowa 4 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 17 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Laurowa 4 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper IPS - Biuro Deweloperskie przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (18 miejsc)

W inwestycji znajduje się 17 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 17 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (17).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (18 miejsc).
Udogodnienia: teren ogrodzony, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Laurowa 4

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Laurowa 4 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Laurowa 4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Laurowa 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Laurowa 4 znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Prywatne "entliczek-pentliczek 2" w odległości 70 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Laurowa 4 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Groszek, w odległości 170 m znajduje się od i do.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Laurowa 4 w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.04.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie