Comfort Residence

7 zdjęć

Comfort Residence
Comfort Residence
Comfort Residence
Comfort Residence

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Comfort Residence dostępnych jest 26 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (26)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 30 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (25)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 26 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 42 do 60 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Comfort Residence znajduje się 13 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

Comfort Residence logo

Nie mogliście lepiej trafić, jeśli poszukujecie nowego, wygodnego mieszkania dla siebie. Zachęcamy do kontaktowania się z nami. Doradzimy, pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie, a także wesprzemy w sprawach kredytowych, byście mogli zamieszkać w jednym z lokali, powstałych dzięki naszej nowej inwestycji w podwarszawskich Ząbkach.

Inwestycja Comfort Residence znajduje się w Ząbkach, ul. Krasickiego 2 (0.3 km od Warszawy), jest realizowana przez Inwespol Godlewscy sp.k.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 30 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Comfort Residence w sprzedaży jest 26 nowych mieszkań o powierzchni od 42 do 60 metrów kwadratowych, w cenie od 9 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 42 do 60 m2 (13 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 55 do 60 m2 (13 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Inwespol Godlewscy sp.k. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajduje się 25 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Nieruchomość położona jest w nowej części Ząbek przy ul. Krasickiego 2 róg ul. Powstańców, zamieszkałej głównie przez młode rodziny z dziećmi. Budynek zlokalizowany w otoczeniu nowej zabudowy z bardzo dużą ilością sklepów, kawiarni, restauracji i usług. Okolica nieruchomości jest cicha i spokojna, teren dobrze zagospodarowany. • Szkoła podstawowa - 300m • Przedszkole - 50m • Poczta - 200m • Centrum handlowe (Biedronka, Kaufland, Pepco) - 700m • Przystanek komunikacji autobusowej miejskiej – 50m Ząbki to niewielkie miasteczko położone na północny-wschód od Warszawy, graniczące z jedną z największych dzielnic stolicy, czyli Targówkiem. Niegdyś było ono jednym z najmodniejszych miejsc zamieszkania wśród zamożnych osób, dlatego można tu spotkać zabudowę willową. Aktualnie wzrósł popyt na zakup nowego mieszkania w Ząbkach, gdyż ceny mieszkań są niższe niż w okolicznych dzielnicach Warszawy. Powstają tu liczne nowoczesne osiedla z niską zabudową, parkingami podziemnymi i dużą ilością zieleni. Miejscowość może się pochwalić dużą ilością nowo wybudowanych dróg. Można nimi dojechać zarówno do Warszawy, jak i innych dalszych miast w Polsce. Bliskość trasy S8 – północnej obwodnicy Warszawy. Ząbki są objęte komunikacją ZTM. Wiele linii autobusowych, dziennych i nocnych, to duże udogodnienie dla mieszkańców pracujących w Warszawie. Funkcjonuje tu także komunikacja PKP. Ząbki oferują wiele atrakcji dla mieszkańców, w tym możliwość uczestniczenia w zajęciach edukacyjnych i artystycznych dla każdego. Sport można uprawiać w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji oraz licznym ścieżkom rowerowym i do biegania. Mieszkanie w Ząbkach ma wiele zalet. Liczne przedszkola, żłobki i szkoły sprawiają, że mieszkańcy Ząbek nie muszą szukać ośrodków edukacji w stolicy. Ponadto miasteczko jest świetnie wyposażone w infrastrukturę miejską: sklepy, lokale usługowe, ośrodki kultury i sportu. To idealne miejsce zwłaszcza dla rodzin z dziećmi, gwarantują to liczne atrakcje i festiwale sportowe dla nich dedykowane. Odnajdą się tu także osoby lubiące ciszę i bliskość zieleni, które lubią mieszkać z dala od typowego zgiełku miasta, jednocześnie nie tracąc dobrego dojazdu do pracy.

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Comfort Residence?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Comfort Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Comfort Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Maczka 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Comfort Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Comfort Residence znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Jasia i Małgosi w odległości 90 m, Publiczne Przedszkole "Wyspa Przygód" w odległości 140 m, Niepubliczne Przedszkole Małego Kopernika w odległości 210 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Comfort Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Stokrotka, w odległości 440 m znajduje się Api.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Comfort Residence w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.09.2022
Data aktualizacji: 08.12.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Ząbkach

Oferty w Ząbkach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: