Kostki Napierskiego

Mieszkania na sprzedaż Ul. Aleksandra Kostki Napierskiego, oferowane bezpośrednio przez INVESTOR NIERUCHOMOŚCI

Warszawa, Ursynów, Pyry, Ul. Aleksandra Kostki Napierskiego 14

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 423 oferty w najbliższej okolicy!

Kostki Napierskiego

2 zdjęcia

Kostki Napierskiego

Najbliższe inwestycje

 • Zakątek Ursynów
  od: 6 300 zł/m2

  WestadoM Burzyński Sp.K.

 • Poloneza

  Arche S.A.

 • Zięby III

  Arche S.A.

Opis Inwestycji

Inwestycja przy ulicy Aleksandra Kostki Napierskiego 14 to nowa inwestycja deweloperska składająca się z 4 mieszkań o łącznej powierzchni od 113,33 m2 do 165,07 m2 i położona jest na działce o powierzchni 1400 m2.

Planowana data oddania inwestycji 30 grudnia 2020.

Budynek charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz znakomitym położeniem wśród niskiej zabudowy domów jednorodzinnych.

SZCZEGÓŁY MIESZKANIA:

Na poziomie pierwszym znajduje się mieszkanie z poddaszem o powierzchni 165,07 m2 i składa się z następujących pomieszczeń:

Piętro:

-->kuchnia (10,36m2)

-->salon (25,31m2)

-->sypialnia (12,24m2)

-->łazienka (6,97m2)

-->gabinet (16,53m2)

-->hol (13,58m2)

Poddasze:

-->łazienka nr 2 (7,08m2)

-->pokój nr 1(9,94m2)

-->pokój nr 2 (11,45m2)

-->pokój nr 3 (24,83m2)

-->pokój nr 4 (15,37m2)

-->korytarz (11,41m2)

-->balkon (6,33m2)

ASPEKTY PRAWNE I DODATKOWE INFORMACJE:

-->Możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym w cenie 29 000 PLN

-->Brama wjazdowa do garażu otwierana elektrycznie za pomocą pilota

-->Drewniane okna

-->Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku PCC

Inwestycja Kostki Napierskiego znajduje się na Pyrach, Ul. Aleksandra Kostki Napierskiego 14 (11.5 km od centrum Warszawy), sprzedaż prowadzi INVESTOR NIERUCHOMOŚCI

Inwestycja Kostki Napierskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkań w tym 3 lokale typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kostki Napierskiego pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 113 do 165 metrów kwadratowych w cenie od 8 200 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, TV kablowa, videodomofon, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Lokalizacja inwestycji

Ursynów jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się części aglomeracji warszawskiej, a charakter jego zagospodarowania jest urozmaicony. We wschodniej części zwanej Ursynowem Wysokim w latach 70-tych rozpoczęto budowę gigantycznych osiedli – sypialni wielkiego miasta. Ograniczają je od południa malownicze tereny Lasu Kabackiego, który ma status rezerwatu krajobrazowego. Na zachodnią część dzielnicy składa się niewielki obszar handlowo-usługowo-przemysłowy oraz Zielony Ursynów, czyli ciąg dawnych wsi położonych wzdłuż ulicy Puławskiej. Wokół inwestycji niska zabudowa, domy jednorodzinne i tereny zielone. W okolicy znajduje się poczta (5 min pieszo, 400 m), delikatesy (7 min pieszo 550m), przedszkole (10 min pieszo 850m), restauracja McDonalds. KOMUNIKACJA: -->Dojazd do centrum samochodem zajmie ok. 18 min. -->4 min pieszo (350m) do przystanku autobusowego skąd dojazd do centrum zajmie ok. 38 min.

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kostki Napierskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Kostki Napierskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łagiewnicka 01.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kostki Napierskiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Ursynów w odległości 520 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kostki Napierskiego w odległości 450 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Silva Sport.

Data publikacji: 15.07.2020
Data aktualizacji: 07.09.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: