Apartamenty W Krynicy

Apartament wakacyjny
ARCHIWALNA

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezINTER-BUD Developer Sp. z o.o. sp.k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 25 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Belmonte Hotel & Resort(2.8 km dalej)
  Condohotel
  Apartament wakacyjny

  Nowe mieszkania na sprzedaż nowosądecki, Krynica-Zdrój, ul. Piękna 23 (61.3 km od Krosna)
  Belmonte Hotel & Resort
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 25
  Powierzchnia: 29 - 56 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Belmonte Hotel & Resort

Opis Inwestycji

Nasza inwestycja położona jest w świetnym miejscu – zaledwie kilka minut od centrum uzdrowiska, gdzie znajduje się pijalnia wód mineralnych, Góra Parkowa i Park Zdrojowy – oraz w pobliżu stacji narciarskiej Jaworzyna z nowoczesną kolejką gondolową czyli dokładnie pośrodku 2 atrakcyjnych miejsc w Krynicy Zdrój. Te walory położenia apartamentów w Krynicy znacznie podnoszą ich atrakcyjność inwestycyjną zarówno teraz jak i w przyszłości.Mieszkanie jest wymalowane oraz wykończone w zakresie:1. ceramika w przedpokoju, kuchni, łazience wraz z montażem armatury2. panele podłogowe w pokojach

Inwestycja Apartamenty W Krynicy znajduje się w Krynicy-Zdroju, ul. Kraszewskiego (62.5 km od Krosna), została zrealizowana przez dewelopera INTER-BUD Developer Sp. z o.o. sp.k..

Inwestycja Apartamenty W Krynicy została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych apartamentów w tym 8 lokali typu apartament, znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty W Krynicy pozostało na sprzedaż 0 apartamentów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper INTER-BUD Developer Sp. z o.o. sp.k. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 8 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz, standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Lokalizacja inwestycji Apartamenty W Krynicy

Krynica-Zdrój to miasto położone w województwie małopolskim. Jej powierzchnia wynosi 40,17 km2 i zamieszkuje ją ok. 11 tysięcy mieszkańców. Urzekające klimatem i wspaniałym krajobrazem miasto, położone jest w Beskidzie Sądeckim, w dolinie potoku Kryniczanka. Otoczone wzgórzami Góry Parkowej, Krzyżowej oraz Jasiennika. Zalesione szczyty osłaniają uzdrowisko właściwie ze wszystkich stron, co sprawia, że miejscowość idealnie komponuje się z pasmem wzgórz. Krynica jako uzdrowisko funkcjonuje od ponad 200 lat, a Stare Łazienki Mineralne, Pijalnia Główna czy Nowy Dom Zdrojowy, odbiły piętno na architektonicznej mapie miasta i regionu. Krynica to jednak nie tylko miasto wód leczniczych, ale i bogate źródło imprez artystycznych. To miasto malarza– Nikifora, którego osoba na stałe wpisała się w krynicki pejzaż. Dużym atutem są liczne trasy narciarskie, które pozwalają na korzystanie z atrakcji nie tylko latem, ale również w sezonie zimowym.

Komunikacja

W Krynicy-Zdrój znajduje się stacja końcowa linii kolejowej nr 105. Z Krynicy można dojechać pociągiem do Nowego Sącza, Tarnowa, Krakowa, Warszawy, Gdyni, Katowic i wielu innych miast. Przez miasto przebiegają dwie drogi wojewódzkie: 981 i 971. Na terenie miasta funkcjonuje również bezpłatna komunikacja Uzdrowiskowa, składająca się z czterech linii: 1, 3, 4, oraz 5.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty W Krynicy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 380 metrów od inwestycji Apartamenty W Krynicy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty W Krynicy znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 2 w Krynicy-Zdroju w odległości 30 m, Gminne Przedszkole nr 2 w Krynicy-ZDROJU w odległości 220 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty W Krynicy jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ośrodek Zdrowia w odległości 160 m, Szpital im. dr. J. Dietla w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty W Krynicy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 390 m znajduje się Sklep Słowacki - Potraviny, w odległości 420 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty W Krynicy w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie