Apartamenty W Krynicy

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Kraszewskiego, oferowane bezpośrednio przez

INTER-BUD Developer Sp. z o.o. sp.k.

Krynica-Zdrój, ul. Kraszewskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 42 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty W KrynicyApartamenty W Krynicy

12 zdjęć

Apartamenty W Krynicy
Apartamenty W Krynicy
Apartamenty W Krynicy
Apartamenty W Krynicy

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Wykończenie pod klucz
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 8 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

wykończenie pod klucz, standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Nasza inwestycja położona jest w świetnym miejscu – zaledwie kilka minut od centrum uzdrowiska, gdzie znajduje się pijalnia wód mineralnych, Góra Parkowa i Park Zdrojowy – oraz w pobliżu stacji narciarskiej Jaworzyna z nowoczesną kolejką gondolową czyli dokładnie pośrodku 2 atrakcyjnych miejsc w Krynicy Zdrój. Te walory położenia apartamentów w Krynicy znacznie podnoszą ich atrakcyjność inwestycyjną zarówno teraz jak i w przyszłości.

Mieszkanie jest wymalowane oraz wykończone w zakresie:1. ceramika w przedpokoju, kuchni, łazience wraz z montażem armatury2. panele podłogowe w pokojach

Inwestycja Apartamenty W Krynicy znajduje się w Krynicy-Zdroju, ul. Kraszewskiego (2.2 km od centrum Krynicy-Zdroju), została zrealizowana przez INTER-BUD Developer Sp. z o.o. sp.k.

Inwestycja Apartamenty W Krynicy została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych apartamentów znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty W Krynicy nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców INTER-BUD Developer Sp. z o.o. sp.k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Krynica-Zdrój to miasto położone w województwie małopolskim. To urzekające klimatem i wspaniałym krajobrazem miasto położone jest w Beskidzie Sądeckim, w dolinie potoku Kryniczanka. Otoczone jest wzgórzami Góry Parkowej, Krzyżowej oraz Jasiennika. Zalesione szczyty osłaniają uzdrowisko właściwie ze wszystkich stron, co sprawia, że miejscowość idealnie komponuje się z pasmem wzgórz. Krynica jako uzdrowisko funkcjonuje od ponad 200 lat, a Stare Łazienki Mineralne, Pijalnia Główna czy Nowy Dom Zdrojowy odbiły piętno na architektonicznej mapie miasta i regionu. Krynica to jednak nie tylko miasto wód leczniczych, ale także bogate źródło imprez artystycznych. To miasto malarza– Nikifora, którego osoba na stałe wpisała się w krynicki pejzaż. Dużym atutem miasta są liczne trasy narciarskie, które pozwalają na korzystanie z atrakcji nie tylko latem, ale również w sezonie zimowym.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty W Krynicy?

W Krynicy-Zdrój znajduje się stacja końcowa linii kolejowej nr 105. Z Krynicy można dojechać pociągiem do Nowego Sącza, Tarnowa, Krakowa, Warszawy, Gdyni, Katowic i wielu innych miast. Przez miasto przebiegają dwie drogi wojewódzkie: 981 i 971. Na terenie miasta funkcjonuje również bezpłatna komunikacja Uzdrowiskowa, składająca się z czterech linii: 1, 3, 4, oraz 5.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty W Krynicy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1360 metrów od inwestycji Apartamenty W Krynicy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Krynica Zdrój.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty W Krynicy znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty W Krynicy znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 2 w Krynicy-Zdroju w odległości 11 m, Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy Zdroju w odległości 481 m, szkoła w odległości 569 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty W Krynicy jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ośrodek Zdrowia w odległości 151 m, Szpital im. dr. J. Dietla w odległości 363 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty W Krynicy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 279 m znajduje się Intermarche, w odległości 420 m znajduje się Biedronka, w odległości 553 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty W Krynicy w odległości 333 m znajduje się boisko / kort, w odległości 413 m znajduje się boisko / kort, w odległości 449 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: