Mieszkanie na sprzedaż 5 pokoi o powierzchni 96,43 m² - numer 18

Oferta archiwalna

Warszawa, Białołęka, Nowodwory, ul. MehofferaInwestycja: Bliżej Gwiazd na MehofferaDeweloper: INREST GROUP

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Bliżej Gwiazd na Mehoffera lub inne propozycje na Nowodworach

Bliżej Gwiazd na Mehoffera

13 zdjęć

Bliżej Gwiazd na Mehoffera

Najbliższe inwestycje

Termin oddania:
Gotowe
Ilość pokoi:
5 pokoi
Metraż:
96,43 m²
Piętro:
2 piętro
Strona świata:
wschód, południe
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek, Taras, Loggia
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie
dostępne: Metraż od 2 do 5 metrów kwadratowych
Standard wykończenia
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku
Udogodnienia
patio / dziedziniec
Przyroda
informacja u dewelopera.
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Lokalizacja inwestycji Bliżej Gwiazd na Mehoffera

Transport

Talarowa 02 - 180 m

Sklepy

Żabka - 480 m

Edukacja

Przedszkole Niepubliczne Akademia Przedszkolaka - 230 m

Sport

Boisko - 480 m

Zdrowie

Medicover - 450 m

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Opis oferty

Bliżej Gwiazd na Mehoffera logo

Nowe 5-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 96,4 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Bliżej Gwiazd na Mehoffera na Nowodworach, ul. Mehoffera (11.7 km od centrum Warszawy).

Inwestycja jest realizowana przez INREST GROUP.

Cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 112 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 8 ofert o powierzchni od 48 do 135 m².

W budynkach jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Bliżej Gwiazd na Mehoffera została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 18 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 5 pokoi.

Okna w mieszkaniu wychodzą na wschód, południe.

Okna wychodzące na południe to duża ilość światła naturalnego. Umiejscowienie salonu czy pokoju dziennego od strony południowej sprawi, że przyszli mieszkańcy zyskają jasną i przytulną przestrzeń, w której chce się przebywać. Dodatkowo umiejscowienie okien od strony południowej będzie sprzyjać obniżeniu kosztów za ogrzewanie, co ma szczególne znaczenie w sezonie zimowym.

Dzięki oknom od wschodu, promienie słońca nie będą ogrzewać pomieszczeń z tak dużą intensywnością. Umiejscowienie kuchni czy sypialni od strony wschodniej pozwoli utrzymać optymalną temperaturę i odpowiednią ilość światła naturalnego w pomieszczeniach.

Dla przyszłych mieszkańców INREST GROUP przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Pow. dodatkoweOgródek, Taras, Loggia

Inwestycja Bliżej Gwiazd to miejsce, które daje wiele możliwości. To idealna przestrzeń do życia, odpoczywania i poszerzania wiedzy o astronomii i wszechświecie dosłownie każdego dnia. Oprócz komfortowo zaprojektowanych mieszkań, projekt wyróżnia, unikalna na skalę Polski, przestrzeń wspólna dla mieszkańców, w której znajdzie się Obserwatorium gwiazd i Park księżycowy i Park gwiazd. Obserwowanie nieba może być doskonałym sposobem na relaks i wspólne spędzanie czasu z rodziną czy przyjaciółmi. Zgłębianie wiedzy astronomicznej to świetny sposób na zyskanie nowych horyzontów, a także pomysł na hobby dla całej rodziny.

Osiedle Bliżej Gwiazd na Mehoffera to dwuetapowy projekt, który powstanie na powierzchni ponad 12.000 m2. Pierwszy etap to kameralny, 4-piętrowy budynek z 64 mieszkaniami o metrażach od 26 do 96 m2 . II etap inwestycji zakłada kameralną dwupiętrową zabudowę. W ramach tego etapu powstaną 4 budynki ośmiolokalowe i 4 wille miejskie z mieszkaniami dwupoziomowymi. Wszystkie lokale posiadają obszerne, przeszklone tarasy lub ogródki. Miejsca parkingowe i komórki lokatorskie zlokalizowane będą w hali garażowej na poziomie -1. Inwestycję otaczają liczne tereny zielone.

W pobliżu są atrakcyjne tereny spacerowe, wspaniałe trasy wycieczkowe nad Wisłą i trasy rowerowe. Lokalizacja daje możliwość odpoczynku, relaksu, zadbania o formę i oddania się swoim sportowym pasjom w przyjaznej , bezpiecznej i wyjątkowo zielonej scenerii. Ulica Mehoffera to otoczenie idealne dla rodzin z dziećmi. Powstają tu nowe żłobki, przedszkola i klubiki dla mam z dziećmi. Okolica posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę. W niewielkiej odległości znajdują się szkoły, ośrodki zdrowia, miejsca rozrywki i kultury, kluby fitness, małe sklepy i centra handlowe.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Bliżej Gwiazd na Mehoffera, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 2 podobne nowe mieszkania.

Data publikacji: 17.07.2019
Data aktualizacji: 02.11.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: