Rezydencja Szczytnicka

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezImmobillo Group Sp. z.o.o

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Szczytnicka dostępnych jest 11 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
A.0.1
3
135,1 m²
Parter
A.1.4
3
78,5 m²
1
A.1.5
3
74,2 m²
1
A.1.6
3
83,4 m²
1
A.0.2
4
182,2 m²
Parter
B.0.2
4
117,26 m²
Parter
B.1.4
4
125,63 m²
1
A.1.7
4
89,1 m²
1
B.0.1
5
160,6 m²
Parter
B.2.5
5
159,47 m²
2
A.0.3
6
211,3 m²
Parter

Opis Inwestycji

Rezydencja Szczytnicka to ekskluzywne apartamenty w zabudowie willowej.Rezydencja Szczytnicka zaoferuje w sumie 15 apartamentów, z których 6 powstanie w nowym budynku, zaś kolejnych 9 zlokalizowanych zostanie w zabytkowym, ponad stuletnim gmachu, który przejdzie gruntowną renowację, prowadzoną pod nadzorem Miejskiego Konserwatora Zabytków.Cała inwestycja, jej lokalizacja, aranżacja zieleni wokół, pietyzm w architektonicznych wyborach i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, gwarantują najwyższą jakość, optymalną funkcjonalność i pożądany prestiż, typowy dla luksusowych willi miejskich. Klasyczna elegancja to najtrafniejszy opis tej inwestycji.Zastosowanie wysokich przeszkleń okiennych i ponadstandardowa wysokość pomieszczeń - sięgająca nawet 3,5 metra - gwarantują maksymalne, naturalne doświetlenie światłem dziennym oraz nadają przestrzeniom wyjątkowy, niepowtarzalny i luksusowy charakter.Wszystkie apartamenty pozwalają na bezpośredni kontakt z otaczającą przyrodą. Zaprojektowano dodatkowe tarasy i balkony, zapewniające prywatność i piękny widok na zieloną przestrzeń inwestycji i sąsiedztwa – bujny drzewostan i ogród w stylu angielskim, zaś apartamenty parterowe będą miały dodatkowo bezpośrednie wyjścia do ogrodu.W inwestycji zaplanowano także parking podziemny, komórki lokatorskie oraz rowerownię.Teren Rezydencji Szczytnickiej będzie ogrodzony i objęty stałym monitoringiem, zarówno na zewnątrz (części wspólne, zieleń, miejsca parkingowe), jak i wewnątrz budynków, gwarantując przyszłym lokatorom bezpieczeństwo i spokój.Inwestycja będzie w pełni dostosowana do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych nowoczesne windy osobowe zapewniają dostęp do wszystkich kondygnacji i apartamentów.

Inwestycja Rezydencja Szczytnicka znajduje się na Zalesiu, ul. Bartla 6 (2.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Immobillo Group Sp. z.o.o.

Inwestycja Rezydencja Szczytnicka została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 15 nowych mieszkań w tym 15 lokali typu apartament, znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Szczytnicka pozostało na sprzedaż 11 mieszkań o powierzchniach od 74 do 211 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 74 do 135 m2 (4 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 89 do 182 m2 (4 mieszkania)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 159 do 161 m2 (2 mieszkania)
  • 6-pokojowe o powierzchni od 211 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Immobillo Group Sp. z.o.o przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 15 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 270 do 350 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, standard deweloperski podwyższony
Stolarka okienna
- Duże, drewniane okna, - Antywłamaniowe rolety zewnętrzne (nadprożowe)
Drzwi zewnętrzne
- Drzwi antywłamaniowe klasy C
Balkony
- Wykończenie tarasów deską kompozytową
Instalacje
- Instalacja do montażu systemu alarmu włamania i napadu, - Videodomofony
Ogrzewanie
- Ogrzewanie z sieci miejskiej, - Instalacja pod grzewcze maty podłogowe w łazienkach
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, ogródek.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia, inteligentny dom, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 11 mieszkań w tym 11 lokali typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:od 74 do 211 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4, 5, 6-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Szczytnicka

Rezydencja Szczytnicka usytuowana jest przy ulicy Bartla 6, nad malowniczym brzegiem Odry, w sąsiedztwie klimatycznej zabudowy Biskupina i Sępolna. Pozostając w centrum miasta, Rezydencja Szczytnicka oferuje jednocześnie ciszę i zieleń, bezpośredni kontakt z przyrodą, niezliczoną ilość miejsc rekreacji, ścieżki rowerowe i piesze trasy spacerowe.

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W sezonie letnim po Odrze przepływa również tramwaj wodny.

Komunikacja

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Szczytnicka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Rezydencja Szczytnicka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mickiewicza.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Szczytnicka znajduje się się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 48 w odległości 150 m, PROFESJA SZKOŁA PODSTAWOWA DLA DOROSŁYCH WE WROCŁAWIU w odległości 180 m, Liceum Ogólnokształcące nr II im. Piastów Śląskich z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w odległości 180 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Szczytnicka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Klinika Endokrynologii, Diabetologii i Leczenia Izotopami w odległości 160 m, Poradnia Genetyczna w odległości 170 m, Klinika Hematologii, Nowotworów Krwi i Transplantacji Szpiku w odległości 170 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Szczytnicka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Krokus, w odległości 450 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 470 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Szczytnicka w odległości 120 m znajduje się Adrenalina Boxing Club, w odległości 150 m znajduje się Hala Sportowa, w odległości 160 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.05.2017

Data aktualizacji: 27.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie