Rezydencja Szczytnicka

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Immobillo Group Sp. z.o.o

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Szczytnicka dostępnych jest 11 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
3
135 m2
Parter
3
79 m2
1
3
74 m2
1
3
83 m2
1
4
182 m2
Parter
4
117 m2
Parter
4
126 m2
1
4
89 m2
1
5
161 m2
Parter
5
159 m2
2
6
211 m2
Parter

Opis Inwestycji

Rezydencja Szczytnicka to ekskluzywne apartamenty w zabudowie willowej.Rezydencja Szczytnicka zaoferuje w sumie 15 apartamentów, z których 6 powstanie w nowym budynku, zaś kolejnych 9 zlokalizowanych zostanie w zabytkowym, ponad stuletnim gmachu, który przejdzie gruntowną renowację, prowadzoną pod nadzorem Miejskiego Konserwatora Zabytków.Cała inwestycja, jej lokalizacja, aranżacja zieleni wokół, pietyzm w architektonicznych wyborach i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, gwarantują najwyższą jakość, optymalną funkcjonalność i pożądany prestiż, typowy dla luksusowych willi miejskich. Klasyczna elegancja to najtrafniejszy opis tej inwestycji.Zastosowanie wysokich przeszkleń okiennych i ponadstandardowa wysokość pomieszczeń - sięgająca nawet 3,5 metra - gwarantują maksymalne, naturalne doświetlenie światłem dziennym oraz nadają przestrzeniom wyjątkowy, niepowtarzalny i luksusowy charakter.Wszystkie apartamenty pozwalają na bezpośredni kontakt z otaczającą przyrodą. Zaprojektowano dodatkowe tarasy i balkony, zapewniające prywatność i piękny widok na zieloną przestrzeń inwestycji i sąsiedztwa – bujny drzewostan i ogród w stylu angielskim, zaś apartamenty parterowe będą miały dodatkowo bezpośrednie wyjścia do ogrodu.W inwestycji zaplanowano także parking podziemny, komórki lokatorskie oraz rowerownię.Teren Rezydencji Szczytnickiej będzie ogrodzony i objęty stałym monitoringiem, zarówno na zewnątrz (części wspólne, zieleń, miejsca parkingowe), jak i wewnątrz budynków, gwarantując przyszłym lokatorom bezpieczeństwo i spokój.Inwestycja będzie w pełni dostosowana do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych nowoczesne windy osobowe zapewniają dostęp do wszystkich kondygnacji i apartamentów.

Inwestycja Rezydencja Szczytnicka znajduje się na Zalesiu, ul. Bartla 6 (2.3 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Immobillo Group Sp. z.o.o.

Inwestycja Rezydencja Szczytnicka jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 15 nowych mieszkań w tym 15 lokali typu apartament, znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Szczytnicka pozostało na sprzedaż 11 mieszkań o powierzchniach od 74 do 211 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 74 do 135 m2 (4 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 89 do 182 m2 (4 mieszkania)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 159 do 161 m2 (2 mieszkania)
  • 6-pokojowe o powierzchni od 211 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Immobillo Group Sp. z.o.o przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 15 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 270 do 350 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski,standard deweloperski podwyższony.
Stolarka okienna
- Duże, drewniane okna, - Antywłamaniowe rolety zewnętrzne (nadprożowe)
Drzwi zewnętrzne
- Drzwi antywłamaniowe klasy C
Balkony
- Wykończenie tarasów deską kompozytową
Instalacje
- Instalacja do montażu systemu alarmu włamania i napadu, - Videodomofony
Ogrzewanie
- Ogrzewanie z sieci miejskiej, - Instalacja pod grzewcze maty podłogowe w łazienkach
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, taras.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia, inteligentny dom, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 11 mieszkań w tym 11 lokali typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:od 74 do 211 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4, 5, 6-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Szczytnicka

Rezydencja Szczytnicka usytuowana jest przy ulicy Bartla 6, nad malowniczym brzegiem Odry, w sąsiedztwie klimatycznej zabudowy Biskupina i Sępolna. Pozostając w centrum miasta, Rezydencja Szczytnicka oferuje jednocześnie ciszę i zieleń, bezpośredni kontakt z przyrodą, niezliczoną ilość miejsc rekreacji, ścieżki rowerowe i piesze trasy spacerowe.

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W sezonie letnim po Odrze przepływa również tramwaj wodny.

Komunikacja

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

W odległości 500 metrów od inwestycji Rezydencja Szczytnicka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny PL. GRUNWALDZKI (20925).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Szczytnicka znajduje się 35 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 48 w odległości 150m, Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w odległości 250m, Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w odległości 250m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się Apteka, w odległości 400 m znajduje się Szpital Kliniczny Nr 1, w odległości 500 m znajduje się Apteka pod Kaliną sp.j. Apteka leków gotowych.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 400 m znajduje się MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA FILIA NR 24, w odległości 500 m znajduje się BIBLIOTEKA GŁÓWNA AKADEMII ROLNICZEJ, w odległości 500 m znajduje się PW WYDZIAŁ MECHANICZNY BIBLIOTEKA.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 150 m znajduje się Willa Parkowa. Gabinet kosmetyczny i fitness, w odległości 400 m znajduje się Inspiracja. Centrum holistyczne. Terapie naturalne, w odległości 500 m znajduje się AZS Politechnika Wrocławska. Klub sportowy.

Data publikacji: 19.05.2017

Data aktualizacji: 15.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie