Rezydencja Szczytnicka

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezImmobillo Group Sp. z.o.o

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1010 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Miasto Marina(1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, ul. Na Grobli 20 - 24 (1.5 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 9 954 brutto/m2
  Miasto Marina
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 12
  Powierzchnia: 43 - 61 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 8 ofert
  Ronson Development Sp. z o.o.
 • Angel City Wrocław(1.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Przedmieście Oławskie, ul. Walońska (1 km od centrum Wrocławia)
  Angel City Wrocław
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 146
  Powierzchnia: 28 - 112 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 112 ofert
  Angel Poland Group
 • Lofty, Soft Lofty Nowa Papiernia(2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Przedmieście Oławskie, ul. T. Kościuszki 130 a-c (1.1 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 8 500 brutto/m2
  Lofty, Soft Lofty Nowa Papiernia
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 33 - 78 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 2 oferty
  RED Real Estate Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Rezydencja Szczytnicka to ekskluzywne apartamenty w zabudowie willowej.Rezydencja Szczytnicka zaoferuje w sumie 15 apartamentów, z których 6 powstanie w nowym budynku, zaś kolejnych 9 zlokalizowanych zostanie w zabytkowym, ponad stuletnim gmachu, który przejdzie gruntowną renowację, prowadzoną pod nadzorem Miejskiego Konserwatora Zabytków.Cała inwestycja, jej lokalizacja, aranżacja zieleni wokół, pietyzm w architektonicznych wyborach i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, gwarantują najwyższą jakość, optymalną funkcjonalność i pożądany prestiż, typowy dla luksusowych willi miejskich. Klasyczna elegancja to najtrafniejszy opis tej inwestycji.Zastosowanie wysokich przeszkleń okiennych i ponadstandardowa wysokość pomieszczeń - sięgająca nawet 3,5 metra - gwarantują maksymalne, naturalne doświetlenie światłem dziennym oraz nadają przestrzeniom wyjątkowy, niepowtarzalny i luksusowy charakter.Wszystkie apartamenty pozwalają na bezpośredni kontakt z otaczającą przyrodą. Zaprojektowano dodatkowe tarasy i balkony, zapewniające prywatność i piękny widok na zieloną przestrzeń inwestycji i sąsiedztwa – bujny drzewostan i ogród w stylu angielskim, zaś apartamenty parterowe będą miały dodatkowo bezpośrednie wyjścia do ogrodu.W inwestycji zaplanowano także parking podziemny, komórki lokatorskie oraz rowerownię.Teren Rezydencji Szczytnickiej będzie ogrodzony i objęty stałym monitoringiem, zarówno na zewnątrz (części wspólne, zieleń, miejsca parkingowe), jak i wewnątrz budynków, gwarantując przyszłym lokatorom bezpieczeństwo i spokój.Inwestycja będzie w pełni dostosowana do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych nowoczesne windy osobowe zapewniają dostęp do wszystkich kondygnacji i apartamentów.

Inwestycja Rezydencja Szczytnicka znajduje się na Zalesiu, ul. Bartla 6 (2.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Immobillo Group Sp. z.o.o.

Inwestycja Rezydencja Szczytnicka została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 15 nowych mieszkań w tym 15 lokali typu apartament, znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Szczytnicka pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 74 do 211 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Immobillo Group Sp. z.o.o przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 15 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 270 do 350 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, standard deweloperski podwyższony
Stolarka okienna
- Duże, drewniane okna, - Antywłamaniowe rolety zewnętrzne (nadprożowe)
Drzwi zewnętrzne
- Drzwi antywłamaniowe klasy C
Balkony
- Wykończenie tarasów deską kompozytową
Instalacje
- Instalacja do montażu systemu alarmu włamania i napadu, - Videodomofony
Ogrzewanie
- Ogrzewanie z sieci miejskiej, - Instalacja pod grzewcze maty podłogowe w łazienkach
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia, inteligentny dom, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Szczytnicka

Rezydencja Szczytnicka usytuowana jest przy ulicy Bartla 6, nad malowniczym brzegiem Odry, w sąsiedztwie klimatycznej zabudowy Biskupina i Sępolna. Pozostając w centrum miasta, Rezydencja Szczytnicka oferuje jednocześnie ciszę i zieleń, bezpośredni kontakt z przyrodą, niezliczoną ilość miejsc rekreacji, ścieżki rowerowe i piesze trasy spacerowe.

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W sezonie letnim po Odrze przepływa również tramwaj wodny.

Komunikacja

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Szczytnicka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Rezydencja Szczytnicka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mickiewicza.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Szczytnicka znajduje się się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 48 w odległości 150 m, PROFESJA SZKOŁA PODSTAWOWA DLA DOROSŁYCH WE WROCŁAWIU w odległości 180 m, Liceum Ogólnokształcące nr II im. Piastów Śląskich z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w odległości 180 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Szczytnicka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Klinika Endokrynologii, Diabetologii i Leczenia Izotopami w odległości 160 m, Poradnia Genetyczna w odległości 170 m, Klinika Hematologii, Nowotworów Krwi i Transplantacji Szpiku w odległości 170 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Szczytnicka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Krokus, w odległości 450 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 470 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Szczytnicka w odległości 120 m znajduje się Adrenalina Boxing Club, w odległości 150 m znajduje się Hala Sportowa, w odległości 160 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.05.2017

Data aktualizacji: 27.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie