Osiedle Ślichowice

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Hsd&Arrow Sp. z o.o.

Kielce, ul. Kazimierza Wielkiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 387 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Ślichowice

8 zdjęć

Osiedle Ślichowice
Osiedle Ślichowice
Osiedle Ślichowice
Osiedle Ślichowice

Najbliższe inwestycje

 • Permska Budynek nr 2
  od: 4 990 zł/m2

  HSD CHAŁUPKA

 • Permska Budynek nr 1
  od: 4 990 zł/m2

  HSD CHAŁUPKA

 • Permska
  od: 4 990 zł/m2

  Przedsiębiorstwo Budowlane Chałupka

Opis Inwestycji

Inwestycja Osiedle Ślichowice znajduje się w Kielcach, ul. Kazimierza Wielkiego (3.3 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez dewelopera Hsd&Arrow Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Ślichowice została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 52 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Ślichowice pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 124 metrów kwadratowych w cenie od 4 650 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Hsd&Arrow Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (38 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (31 miejsc)

W inwestycji znajduje się 30 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 52 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

tradycyjna

Stolarka okienna

PCV

Drzwi zewnętrzne

GERDA

Parapety wewnętrzne

brak

Ogrzewanie

z sieci miejskiej

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (30)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (38 miejsc).
 • miejsca postojowe naziemne (31 miejsc).
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Tarasy z widokiem na Wzgórze Zamkowe

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Ślichowice mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Osiedle Ślichowice znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szajnowicza - Iwanowa I.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Ślichowice znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna ARKA Justyna Sołtys-Majcherczak w odległości 140 m, Przedszkole Samorządowe nr 34 w odległości 380 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Ślichowice jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne OMEGA w odległości 130 m, Przychodnia Zapiecek w odległości 140 m, DAR MEDICA Ośrodek Rehabilitacji w odległości 210 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Ślichowice składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 330 m znajduje się Biedronka, w odległości 330 m znajduje się Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Ślichowice w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Siłownia na otwartym powietrzu.

Data publikacji: 18.12.2015
Data aktualizacji: 01.12.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: