Osiedle Za Sterem

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kopańskiego, oferowane bezpośrednio przez

Hestia Nieruchomości

Szczecin, Zachód, Gumieńce, ul. Kopańskiego 2

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 13 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Za Sterem

6 zdjęć

Osiedle Za Sterem
Osiedle Za Sterem
Osiedle Za Sterem
Osiedle Za Sterem

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy
  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 38 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, morze

Opis inwestycji

Oferujemy mieszkania w nowo powstającym budynku na osiedlu zamkniętym tuż przy Parku Przygodna. Doskonała lokalizacja, spokojne sąsiedztwo, niska zabudowa, do centrum miasta dojedziesz w 15 min, w pobliżu szkoły, przedszkola, żłobek, przychodnia, CH Ster, Castorama.

Nowoczesna architektura, kompleksowo zagospodarowany teren osiedla, plac zabaw dla najmłodszych to tyko niektóre atuty tej inwestycji.

W ofercie dostępne mieszkania 1,2 oraz 4 pokojowe. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego.

Planowany termin wydania lokali koniec czerwca 2021 roku.

Nie czekaj i zadzwoń już dziś i umów się na spotkanie!

Inwestycja Osiedle Za Sterem znajduje się na Gumieńcach, ul. Kopańskiego 2 (4.4 km od centrum Szczecina), sprzedaż prowadzi Hestia Nieruchomości.

Inwestycja Osiedle Za Sterem została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 38 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Za Sterem nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Za Sterem?

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Za Sterem mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2826 metrów od inwestycji Osiedle Za Sterem znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szczecin Łękno.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Za Sterem znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Za Sterem znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 702 m, Niepubliczne przedszkole „Niezapominajka” w odległości 855 m, Hipciowe przedszkole w odległości 903 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Za Sterem jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum medyczne "Gumieńce" w odległości 793 m, Przychodnia Medycyny Rodzinnej w odległości 810 m, Łukasik w odległości 882 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Za Sterem składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 135 m znajduje się siłownia, w odległości 340 m znajduje się bi1, w odległości 719 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Za Sterem w odległości 87 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 136 m znajduje się boisko / kort, w odległości 258 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 16.03.2020
Data aktualizacji: 28.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: