Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek E.

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Henniger Investment S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek E. dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
E3.100.U1
40,88 m²
-
E4.100.U2
257,98 m²
-
E5.100.U3
207,96 m²
-
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży

Opis Inwestycji

Dla lokali U2 i U3 jest możliwa koncepcja z podziałem.

Inwestycja Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek E. znajduje się na Bronowicach, ul. Wizjonerów (5 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Henniger Investment S.A..

Inwestycja Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek E. została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek E. pozostały na sprzedaż 3 lokale użytkowe o powierzchniach od 41 do 258 metrów kwadratowych.

Deweloper Henniger Investment S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajduje się 151 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 6 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, monitoring, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 3 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 41 do 258 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek E.

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Komunikacja

Bronowice są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Zachodnią granicą tej dzielnicy biegnie droga krajowa nr 7.

W odległości 350 metrów od inwestycji Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek E. znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Bronowice Małe.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek E. znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 50 w odległości 50m, Punkt Przedszkolny Mali Odkrywcy w odległości 400m, Punkt Przedszkolny Gwiazdeczka w odległości 400m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się MEDYCYNA RODZINNA SP. Z O.O. NZOZ, w odległości 500 m znajduje się EDRAD. PRZYCHODNIA LEKARSKA. KOWALSKI E., w odległości 550 m znajduje się NA WIDOKU. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 550 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. ANTONIEGO Z PADWY, w odległości 700 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA STYGMATÓW ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU, w odległości 750 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. JANA KANTEGO.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1000 m znajduje się KLUB SPORTOWY BRONOWIANKA, w odległości 1550 m znajduje się Fitness Kraków Platinium, w odległości 1700 m znajduje się KJK "Mustang".

Data publikacji: 17.05.2018

Data aktualizacji: 06.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie