Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek D.

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezHenniger Investment S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek D. dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
U1
128,85 m²
-
U2
97,57 m²
-

Opis Inwestycji

Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek D.

Cały lokal ma powierzchnię 314,6m2, z możliwością podziału na mniejsze.

Inwestycja Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek D. znajduje się na Bronowicach, ul. Katowicka (4.8 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Henniger Investment S.A..

Inwestycja Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek D. została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek D. pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 98 do 129 metrów kwadratowych.

Deweloper Henniger Investment S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 98 do 129 m2.
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:zamknięty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek D.

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Komunikacja

Bronowice są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Zachodnią granicą tej dzielnicy biegnie droga krajowa nr 7.

W odległości 350 metrów od inwestycji Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek D. znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Bronowice Małe.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkaj w mieście - etap Wizjonerów budynek D. znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 50 w odległości 200m, Punkt Przedszkolny Mali Odkrywcy w odległości 450m, Samorządowe Przedszkole Nr 38 Akademia Zielonego Misia w odległości 600m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 350 m znajduje się MEDYCYNA RODZINNA SP. Z O.O. NZOZ, w odległości 400 m znajduje się NA WIDOKU. APTEKA, w odległości 450 m znajduje się MEDICALL S.C. DAJDA U.J., PAWLIK B.K..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 200 m znajduje się EURONET. BANKOMAT, w odległości 300 m znajduje się Pizzeria Palermo, w odległości 300 m znajduje się ESERVICE. BANKOMAT.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 950 m znajduje się KLUB SPORTOWY BRONOWIANKA, w odległości 1400 m znajduje się Fitness Kraków Platinium, w odległości 1400 m znajduje się Fitness Platinium.

Data publikacji: 01.04.2019

Data aktualizacji: 16.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie