Zachodnia

Oferta archiwalna

Kraków, Dębniki, ul. Zachodnia

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 362 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Zachodnia

4 zdjęcia

Zachodnia
Zachodnia
Zachodnia
Zachodnia

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 87 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Zachodnia logo

Inwestycja przy ulicy ZACHODNIEJ to nowoczesny budynek, dla osób kupujących swoje pierwsze mieszkanie jak również dla rodzin poszukujących nowej, komfortowej powierzchni i spokoju.

• budynek wielorodzinny o wysokim standardzie, i nowoczesnej architektu- rze, usytuowany przy zbiegu ulic: Zachodniej i Zalesie na os. Ruczaj – własność gruntu hipoteczna;

• w sąsiedztwie znajdują się: doskonałe zaplecze handlowe, przystanki tram- wajowe i autobusowe, infrastruktura medyczna, place zabaw dla dzieci, przedszkola, szkoły, wyższe uczelnie;

• struktura mieszkań: od 32m2 do 90m2 mieszkania 2, 3, 4 pokojowe, 1 apar- tament na ostatnim piętrze,

• projektowane mieszkania będą miały zapewnione bardzo dobre doświe- tlenie naturalne, rozdzielone strefy – dzienną i nocną, oraz przygotowane miejsca do montażu szaf wnękowych;

• mieszkania z balkonami i tarasami,

• miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz parkingi naziemne,

Inwestycja Zachodnia znajduje się na Dębnikach, ul. Zachodnia (5.3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez HARTBEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.

Inwestycja Zachodnia została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 87 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zachodnia nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców HARTBEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zachodnia?

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zachodnia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Zachodnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zachodnia 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zachodnia znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zachodnia znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole Akademia Jasia i Małgosi w odległości 200 m, Samorządowe Przedszkole nr 5 " Słoneczna Kraina Smoka Wawelskiego" w Krakowie w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zachodnia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Biedronka, w odległości 430 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zachodnia w odległości 120 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Dębnikach

Oferty na Dębnikach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: