Ursynów #22

3 zdjęcia

Ursynów #22

Oddanie

Termin oddania

2 kw. 2024

Ilość pokoi

Ilość pokoi

1 pokój

Metraż

Metraż

28,3 m²

Piętro

Piętro

1 piętro

Kuchnia

Kuchnia

otwarta kuchnia

Wysokość

Wysokość pomieszczeń

265 cm wysokości

Kondygnacje

Ilość kondygnacji

1 poziom

Oznaczenie oferty

Oznaczenie oferty

B.104

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
 • miejsca postojowe podziemne

Komórki lokatorskie

dostępne: Zostały przewidziane komórki lokatorskie od ok. 4.5m2 do ok. 7,5m2

Standard wykończenia

standard deweloperski

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Udogodnienia

plac zabaw, monitoring, usługi w budynku, winda, rowerownia, wózkarnia

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się las

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji

Przystanek Autobusowy - 50 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

5 kawiarni i restauracji, 21 obiektów sportowych, 10 placów zabaw, 8 placówek edukacyjnych, 2 sklepy

Dwu częściowy budynek zlokalizowany wzdłuż ulicy Rosoła oraz ulicy Ciszewskiego. Jedyne 1300 metrów od Dolinki Służewieckiej będącej granicą pomiędzy Mokotowem a Ursynowem. Takie położenie gwarantuje doskonały dojazd do pozostałych części Warszawy zarówno samochodem jak również komunikacją miejską.

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Opis oferty

Nowe 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 28,3 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Ursynów #22 na Ursynowie Centrum, ul. Ciszewskiego (8.5 km od centrum Warszawy).

Inwestycja jest realizowana przez Grupo Lar Polska & Develia S.A.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 174 nowe mieszkania.

Na sprzedaż pozostaje 140 ofert o powierzchni od 28 do 113 m².

W budynku jest 12 kondygnacji naziemnych oraz jest od 1 do 2 kondygnacji podziemnych.

Inwestycja Ursynów #22 jest w trakcie przygotowań z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu B.104 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 265 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 1 pokój.

Dla przyszłych mieszkańców Grupo Lar Polska & Develia S.A. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Tereny zielone

5 parków w okolicy

Codzienność jest sztuką kompromisu. Miejsce zamieszkania tą sztuką być nie musi. Tworzymy bowiem inwestycję będącą sumą wszystkich zalet, jakie płyną zarówno z samego projektu, jak również z wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji naszego osiedla.

W ofercie sprzedaży znalazły się zatem mieszkania 1, 2,3,4 oraz 5-pokojowe. Łącznie to 174 lokale o starannie przemyślanych rozkładach, metrażu zapewniającym komfort codziennego użytkowania oraz lokalizacji gwarantującej wszystko to, co stanowi odpowiedź na potrzeby zarówno rodzin z dziećmi jak również osób ceniących sobie ruch. Przewidziano również rowerownię oraz wózkownię. Długie kilometry ścieżek rowerowych, sporo zieleni oraz Las Kabacki oddalony jedynie o 4,5 km – to wszystko sprawia, że osiedle Ursynów #22 jest miejscem, w którym odpoczniesz bez konieczności opuszczania miasta.

Codzienność

Zarówno codzienne jak również te od święta – lokalna infrastruktura stanowi odpowiedź na wszystkie Twoje potrzeby. Sklepy, szkoły, kawiarnie i przedszkola znajdują się tu bowiem w zasięgu ręki. Chociażby supermarket na poziomie 0. Z kolei moda, elektronika, książki i fitness – to wszystko znajdziesz w Galerii Ursynów. Zwłaszcza, że ten kompleks znajduje się bliżej, niż myślisz bo jedynie 2,6 km od naszej inwestycji.

Wolny Czas

Mocną stroną tej lokalizacji jest również Las Kabacki.

Spacer, bieg czy jazda na rowerze w otoczeniu roślin, ptaków, zwierząt i drzew to przyjemność, którą docenią nie tylko osoby ceniące sobie ruch ale również rodziny z dziećmi. A to wszystko zaledwie 4,5 km od naszej inwestycji. Na tym jednak nie koniec: na Ursynowie znajduje się również 6 różnych parków. Zieleni zatem jest tutaj pod dostatkiem.

Transport

Szybko, wygodnie, na czas – tak, metro to obecnie najbardziej efektywny rodzaj komunikacji pomagający przemierzać całą Warszawę w przeciągu kilkunastu minut. Co więcej; tylko dwa przystanki dzielą inwestycję od stacji Metra Stokłosy będącej jedną z pięciu dostępnych na terenie Ursynowa.

Bliskość tak dużych ulic jak Nowoursynowska, Dolina Służewiecka oraz Południowa Obwodnica Warszawy to z kolei dobra wiadomość dla osób wybierających własny środek transportu. Dojazd do śródmieścia nie stanowi bowiem żadnego wyzwania.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Ursynów #22, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 6 podobnych nowych mieszkań.

Data publikacji: 04.11.2022
Data aktualizacji: 24.01.2023

Wykończ to mieszkanie

Skorzystaj z jednego z 3 programów wykończenia pod klucz. Zyskaj gwarancję ceny i terminu.

DEER DESIGN logo
 • Pakiet Smart LifeProgram

  Smart Life

  od 47 250 zł

 • Pakiet Modern LifeProgram

  Modern Life

  od 62 250 zł

 • Pakiet High LifeProgram

  High Life

  od 85 050 zł

Inwestycje w pobliżu na Ursynowie Centrum

Oferty na Ursynowie Centrum

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: